Slovenija
121 ogledov

Sodišče v primeru Simona Dimic: Nekoč vodilni v NLB nedolžni

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Mercy Goody 14:30 13.julij 2016.

    Dober dan vsem sem Esther Moore Z imenom uri iz Združenih držav Amerike, hočem, da hvala in veliko zahvalo za DANIEL STENE posojila podjetju mi ponudili posojila za nakup hišo z nizko obrestno mero. Rad bi, zahvaljujoč njemu mi dali ...prikaži več posojila. Moji prijatelji tam zunaj, ki potrebuje posojilo za različne namene i svetujemo, da se obrnete DANIEL STENE posojila podjetju za posojilo, namesto da pade v roke goljufi on-line. Sem srečen danes, ker DANIEL STENE posojila podjetju. Torej, če želite, da jih kontaktirate za posojilo, jih kontaktirajte na: danielwallsloancompany@gmail.com ali celice: +1 510-878-3345

  • zdrej 14:41 09.junij 2016.

    Rabim velik kredit. Sem slišal da na NLB se ga da dobit. Tam okrog miljon. Plače mam pa 600€. Saj ne bo problema, bom že v naslednjih 100 letih odplačal ali pa bo šlo na slabo banko.

  • Ezra Sebastian 22:15 16.april 2017.

    DO YOU NEED A LOAN TO START A BEFITTING NEW YEAR!!!!!!Do you seek funds to pay off credits and debts? Do you find yourself in a bit of trouble with unpaid bills and don’t know which way to ...prikaži več go or where to turn? What about finding a reputable Debt Consolidation firm that can assist you in reducing monthly installment so that you will have affordable repayment options as well as room to breathe when it comes to the end of the month and bills need to get paid? Dr. Ezra Sebastian Loan Home is the answer. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Email (ezrasebastianloans@gmail.com)DO YOU NEED 100% FINANCE? we give out loans with an affordable interest rate of 2%EZRA SEBASTIAN LOAN HOME, (ezrasebastianloans@gmail.com) aims is to provide Excellent Professional Financial Services.Please, contact us for more information: (ezrasebastianloans@gmail.com)Our services include the following:* Personal Loan

  • Kari Tuncer 06:03 05.februar 2017.

    Do you need Financial Assistance?Please, contact us for more information: PergoCF@gmail.comDo you seek funds to pay off credits and debts?Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.comWe give out loan with an Interest rate of 1.00%Please, ...prikaži več contact us for more information: PergoCF@aol.com

  • STF 12:14 08.junij 2016.

    In zakaj se za to ne gre na ceste? ????

  • MihaMB 13:02 08.junij 2016.

    ...zaradi predhodne nekaznovanosti in ker vse niso osebno okoristili....pa jebem ti tako državo in tako sodstvo!!!!

  • Avatar olor
    olor 13:05 08.junij 2016.

    ja najbolje da vse oprostijo, banda sodniška. Vsak odgovarja za svoja dejanja, a nekateri pa ne jebejosistema. bruh

  • valerijakregar 15:08 08.junij 2016.

    ker imamo "našo"vlado.

  • Jagijagi1 16:06 08.junij 2016.

    Tipičen primer kako se je v Sloveniji delalo 25 let!v 25 letih nismo imeli normalnega vodje!Za kozlat!

  • dragec 17:21 08.junij 2016.

    Bomo uspešni, ko bomo imeli "vašo" vlado

  • Dolfi 18:29 08.junij 2016.

    Vsi skupaj z sodniki vred so navadna banda!!!

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 14:18 08.junij 2016.

    Pa saj nemoreš verjet.Jebemti to državo pokvarjeno.Ne plačaš kakšen račun te državakriža in proda tvoje ledvice.Moraš imeti položaj, potem pa kradi,laži,golfaj itd....

  • šport.ribič 19:00 08.junij 2016.

    Tako je,na ceste čimprej!Sedaj nam bodo še dvignili davke na nepremičnine in na vse živo,ker je blagajna prazna zaradi takih raznoraznih tajkunov in te vlade in sodstvo,ki vse to dovoli.Za kozlat!

  • Mercy Goody 14:28 13.julij 2016.

    Dober dan vsem sem Esther Moore Z imenom uri iz Združenih držav Amerike, hočem, da hvala in veliko zahvalo za DANIEL STENE posojila podjetju mi ponudili posojila za nakup hišo z nizko obrestno mero. Rad bi, zahvaljujoč njemu mi dali ...prikaži več posojila. Moji prijatelji tam zunaj, ki potrebuje posojilo za različne namene i svetujemo, da se obrnete DANIEL STENE posojila podjetju za posojilo, namesto da pade v roke goljufi on-line. Sem srečen danes, ker DANIEL STENE posojila podjetju. Torej, če želite, da jih kontaktirate za posojilo, jih kontaktirajte na: danielwallsloancompany@gmail.com ali celice: +1 510-878-3345

  • wester62 18:03 08.junij 2016.

    lopovi lopovom ne izkljujejo oči.še kar naprej se nadaljuje sramotno početje sodstva in državnega aparata.

  • Avatar Leon
    Leon 08:21 09.junij 2016.

    Pravosodje je rak rana pravne države in demokracije Slovenije.

  • Avatar Leon
    Leon 08:24 09.junij 2016.

    Dejstvo ,da oseba stara 75 let dobi kredit na 35 let bi moralo zadoščati za sodbo o kaznivem dejanju .Predlagam tožilcu,da povpraša na EU sodstvo kako v civilizirani družbi rečejo .

  • janez-ne-jansa 13:30 09.junij 2016.

    Dokler se ta lopovska zalega ne bo začela bat za lastna življenja, bodo veselo vsi oproščeni in hodili naokrog in se dalje delali norca iz nas poštenih državljanov.....

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:46 09.junij 2016.

    Kako nedolžni? Ti bom jz dal nedolžni. Kredit na lepe oči je pa odobril kdo? Sveti duh???

  • Kari Tuncer 06:03 05.februar 2017.

    DO YOU NEED FINANCIAL ASSISTANCE?PLEASE CONTACT US FOR MORE INFORMATION: PERGOCF@GMAIL.COMDO YOU SEEK FUNDS TO PAY OFF CREDITS AND DEBTS?PLEASE CONTACT US FOR MORE INFORMATION: PERGOCF@QUALITYSERVICE.COMWE GIVE OUT LOAN WITH AN INTEREST RATE OF ...prikaži več 1.00%PLEASE CONTACT US FOR MORE INFORMATION: PERGOCF@AOL.COMDO YOU NEED FINANCIAL ASSISTANCE? INTERESTED APPLICANTS SHOULD CONTACT US VIA EMAIL: PERGOCF@QUALITYSERVICE.COMPLEASE CONTACT US FOR YOUR SECURE AND UNSECURED LOAN AT AN INTEREST RATE OF 1.00%INTERESTED APPLICANTS SHOULD CONTACT US VIA EMAIL: PERGOCF@GMAIL.COMARE YOU IN NEED OF LOAN, FUND?________________ARE YOU IN NEED OF LOAN, FUND?INTERESTED APPLICANTS SHOULD CONTACT US VIA EMAIL: PERGOCF@AOL.COMPLEASE CONTACT US FOR YOUR SECURE AND UNSECURED LOAN AT AN INTEREST RATE OF 1.00%INTERESTED APPLICANTS SHOULD CONTACT US VIA EMAIL: PERGOCF@GMAIL.COM\s\sDO YOU NEED FINANCIAL ASSI

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.