Slovenija
2690 ogledov

Sodišče zaseglo zvonove, župnik pa: "Kot da sem kriminalec!"

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sandi76 09:48 17.januar 2022.

    Hrup je hrup in ga je treba preprečit. Ravno tako hrup avtomobilov, letal, vlakov ... Me zanima, kako se bodo zagovorniki hrupa odzvali, če bodo kakšne muslimanske cerkve s stolpov glasno klicale vernike ?

    • oneh 10:28 17.januar 2022.

      Bolj zanimivo bo, kako se bodo odzvali tisti, katerih sedaj moti hrup zvonov. Mogoče pa jih tisto ne bo motilo? Sem se pa pred epidemijo vozil po Turčiji. Tam imaš po hribih ob avtocestah montirane zvočnike, iz katerih se sliši ...prikaži veči molitev ob predpisanem času. Če je ta molitev dokaj glasna nekaj 100 m od stran in če vemo, da jakost pada s kvadratom razdalje, kako glasno je šele v neposredni bližini zvočnika?

    • popokatopetl 10:33 17.januar 2022.

      Še bolj zanimivo je da imaš muslimanske dežele z glasnimi zvočniki, pa tudi take kjer se morajo mujazini zanest le na svoj vokal.

  • popokatopetl 09:50 17.januar 2022.

    "Počutil sem se kot kriminalec" ---- Če bi njemu nekdo stalno prbijal glasno nadležno muziko, bi ga prav tako imel za kriminalca. Ima smolo, da ne živi v Sloveniji, kjer cerkveni objekti hrupa po zakonski definiciji sploh ne morejo proizvajat :) :) :)

  • JB1967 10:27 17.januar 2022.

    Še v Lescah naj jih zasežejo, ker prošnje ne zaležejo!!!!!

    • Avatar Leon
      Leon 12:08 17.januar 2022.

      Napišite pritožbo zoper hrup ! Prihaja pomlad in novi časi .

  • gilgant 10:42 17.januar 2022.

    edino pravilno,pa kaj se gre tale pedofilska,davkoneplačniška organizacija.zakaj mislijo,da lahko z zvonenjem posegajo v moj osebni prostor.če bi jaz musko nabijal z istimi decibeli kokr oni cinglajo,bi nekdo že zdavnaj poklical policijo.tudi če imam okna zaprta,ne pomaga.da ne govorim,kako je ...prikaži več poleti.od 7 zjutraj nabijajo.s tem kličejo ovce,da ne bi pozabil.pa klič jih na mobitel!to delajo samo za to,da na silo vsiljujejo svoje pravljice

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 11:24 17.januar 2022.

    Če je strela udarila, potem je očitno šlo tudi Bogu na živce...

  • Pepe007 09:38 17.januar 2022.

    Pred 1000 leti je cerkev verjetno stala dokaj na samem, oziroma so bili ljudje privilegirani, če so se lahko naselili bližje cerkvi, ki je po sliki sodeč imela obzidje in s tem zaščito. Sedaj pa je sama zgradba nebotigatreba v ...prikaži več centru, kjer bi lahko stalo kaj drugega. Dvomim pa, da je katera od hiš iste starosti kot cerkev in so torej gradili pozneje bližje motečim zvonovom. Le zakaj?

    • Avatar Leon
      Leon 12:12 17.januar 2022.

      RKC je najstarejša zločinska organizacija .Poglejte si dokumentarno oddajo na SLO Ubij Indijanca v otroku ....https://www.napovednik.com/tv20411042_ubij_indijanca_v_otroku_francoska_dokumentarna

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.