Pod streho /pod-streho/varcna-hisa
5812 ogledov

SODO: Zaplet z (ne)priključevanjem elektrarn bo rešen do konca tedna

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Rita_Lawson 14:09 03.junij 2021.

    Začnite delati doma. To je tisto, kar sem finančno najbolj nagrajeval. V petek sem po zaslužku 44.789 ameriških dolarjev prejšnji mesec dobil odličnega Audija A5. obiščite to spletno stran tukaj. .......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Rita_Lawson 14:09 03.junij 2021.

    Začnite delati doma. To je tisto, kar sem finančno najbolj nagrajeval. V petek sem po zaslužku 44.789 ameriških dolarjev prejšnji mesec dobil odličnega Audija A5. obiščite to spletno stran tukaj. .......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • izy 07:48 03.junij 2021.

    Slovenski birokrati so bolj papeški od Papeža. Dol z njimi!

  • kapibara1 08:33 03.junij 2021.

    JS v SLO še vsako tako enostavno zadevo zakomplicira, da ja izpade pomembna..

  • rd2dmk2 09:32 03.junij 2021.

    tile so nori. resno. en primer.. ko uporabnik nabavi 16 kW TČ ni nobenega problema, kabli so zadost veliki, omrežje je super, strom BP leti do TČ. a ko ista oseba zgradi 11 kW foto elektrarno (FE) je pa vse ...prikaži več narobe. kabli niso dovolj celiki, omrežje ni dobro. zakaj. ja je treba še mal zaslužit a ne ? sicer pa hitra polnilnica ima moč 50 kW, dejte mal povedat, kako za boga boste pa štrom prpelal do njih, če ne morte 11kW odpelat. pa mislim da bo čez par let sigurno več polnilnic kot pa FE.

    • scharc 15:10 03.junij 2021.

      Načeloma ne bi smel biti problem in ga tudi ni (v večini primerov), si pa lahko predstavljam, da če vse hiše v nekih odročni vasi zgradijo ogromne sončne elektrarne, ki poleti sredi dneva, ko je poraba najmanjša potem preobremenijo omrežje. ...prikaži več Ta akcija SODO je pa najbrž res bolj opozarjanje na potrebne investicije in svarilo, da omrežje ni brez omejitev (kot si ga mnogi predstavljajo).

  • anne0 21:09 03.junij 2021.

    Zanesljiva in resna kreditna ponudba. Z veseljem vam bomo pomagali, da boste koristili posojila med posamezniki katerim koli ljudem, če upoštevate resnost. Naša ponudba posojil se giblje od 1.500 € do 500.000 € s stopnjo 2%. Zadevno dobroimetje je mogoče ...prikaži več vrniti "od 12 do 360 mesecev, odvisno od zahtevanega zneska". Delamo v vaše zadovoljstvo. Svojo datoteko lahko spremljate v spletu, da boste vedeli njen napredek. Za več informacij se obrnite na nas: eledgefinance@gmail.com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.