Šport /sport/zimski-sporti
30078 ogledov

Svet smučarskih skokov pretresla velikanska tragedija

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara1 12:59 08.januar 2024.

    Vsi ceplenci in prerano umrli... se jim pripiše vse kaj drugega, samo cepivo NE !

  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 12:38 08.januar 2024.

    Vidi, da že stojite v vrsti pred posodo s peskom, ampak morda bi vseeno prej pogledali razpravo v parlamentu EU na to temo.. https://rumble.com/v3iogz6-dr-peter-mccullough-v-eu-parlamentu-o-skodljivosti-cov-19-cepiv-in-szo.html

  • Avatar MK_NSFW
    MK_NSFW 10:46 08.januar 2024.

    komi čakam prvega bebca, ki bo spet pisal o covid cepivih, pa sploh nimamo podatka ali je bil sploh cepljen. Tudi preboleli umirajo, konec koncev obstaja korelacija na dolgi covid in opešanje srca. So pa tudi druge bolezni dragi tepci ...prikaži veči s teorijami zarote.

    • BenX 15:48 08.januar 2024.

      Tudi tvoja teorija zagovarjanje cepiv ni nič drugega kot teorija zarote, le da povsem "običajne" - vladne. za učinkovitost cepiv nimaš niti enega dokaza, razen reklamni material farmacije. Glavno, da znaš pamerovat in druge žalit...

    • Avatar MK_NSFW
      MK_NSFW 08:31 09.januar 2024.

      ti si reklamni material poskuskov, ki so šli narobe od pika čebel umre letno več ljudi, kot od cepiv...

    • BenX 08:48 09.januar 2024.

      Hja... Kaj naj rečem? Žaljivke "izobraženih" in "pametnih". Nič novega, drugega itak ne premoreš. Sicer si tega ne priznaš, nekje v podzavesti te pa vseeno grize. Nesrečen splet okoliščin okoli čebele primerjaš z milijardnim poslom in lažmi okoli covid cepiv? Bravo...

    • Avatar MK_NSFW
      MK_NSFW 09:43 10.januar 2024.

      nič me ne žre. res ne. dol mi visi. če majo drugi miljarde je čisto vseeno meni. od tega jaz nimam nič. jaz sem s svojim lajfom zadovoljen. lepo mi uspeva. če pa narod bolj verjame Jenulu, uni zmešanki s ...prikaži večs FB-ja, fitneserjem in znanstvenikom na skretu kot pa medicinskim, visokotehnološkim postopkom pa se lahko iz njih le delam norca. Si ti tudi jedel zdravilo za drobnico proti zajedalcem? Ješ tudi pasje brikete in mačjo hrano?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.