Magazin /magazin/vip
67635 ogledov

Šok: K Tini Gaber pristopila neka gospa in lepotico pustila odprtih ust

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 07:51 26.februar 2024.

    "Stala sem tam in jo bebavo gledala. Na kaj takega pač nimaš odgovora," je dodala Tina, ki je ob tem opozorila, da smo vsi Anhovo, saj je Slovenija majhna. Odgovor primeren bebcu

    • Avatar Leon
      Leon 08:15 26.februar 2024.

      Tina ne odloča o onesnaženosti zraka in smrti ljudi ...vprašanje je za politično klako ,ki že 30 + let ni ničesar storila za Slovence.

    • Zdene Iskra 08:19 26.februar 2024.

      Tudi tvoj. Pa ti res verjameš vsemu kar prebereš??

  • YaKo 09:48 26.februar 2024.

    Lepotico?

  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 09:14 26.februar 2024.

    Srž problema... V Sloveniji se v cementarnah lahko sežiga odpadna olja in maščobe, medtem ko je to v Avstriji prepovedano. Odpadki iz plastike, obdelani s pirolizo: V Sloveniji se v cementarnah lahko sežiga odpadke iz plastike, obdelane s pirolizo, medtem ...prikaži več ko je to v Avstriji dovoljeno le v omejenem obsegu. Odpadki iz gume: V Sloveniji se v cementarnah lahko sežiga odpadke iz gume, medtem ko je to v Avstriji prepovedano.

    • Avatar jezeran
      jezeran 15:48 26.februar 2024.

      za vse ostale odpadke, ki se lahko kurijo pa imajo na sredi Dunaja in se ogrevajo z njo, pri nas pa u luft skačejo. Zanimivo, a ne. Najbrž je premalo denarja v igri

  • Luksi 08:27 26.februar 2024.

    Me prav zanima kako bo oligarh nastopil proti multinacionalki, navadnim ljudem bi namreč rad prepovedal večino ogrevanja. Ampak, ko je v igri denar znajo stvari biti drugačne...

  • AnGus 12:08 26.februar 2024.

    In kdo v tej zgodbi je lepotica?

    • Avatar Zokispoki
      Zokispoki 13:24 26.februar 2024.

      Največjo napako je naredila, da jo namesto Golobu ni dala povohat Milanu Zveru, ker potem bi v medijih bila ena izmed glavnih tem, lepotica in Zver, ha, ha, ha...

  • Avatar Tone Murgelj
    bumbar11 15:04 26.februar 2024.

    Jaz v njej ne vidim nobene lepotice. Tudi privlačna se mi ne zdi. Ampak, vsake oči imajo svojega malarja.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 08:30 26.februar 2024.

    Tudi jaz sem izgubil veliko družinskih članov in prijateljev eni so bili mčlajši drugi pa starejši!! Ampak takšno je pač življenje mladi pridejo starejši odidejo!! Lahko ustavimo vso proizvodnjo v Sloveniji tudi kmetijstvo pa tega ,da ljudje umirajo nikoli ne bomo spremenili!!

    • rd2dmk2 10:46 26.februar 2024.

      hecno omega,_v6 tud je sem pokopaval prijatelje, celo sošolce.pa se ti ne zdi malo trapasto da starši pokopavajo otroke in ne obratno. ok. cesta kdaj kaj vzame, tud kašen zabit dohtar. ampak mi zmanjkuje prstov na rokah, ko štejem mrtve ...prikaži več za rakom, pa nismo štajerci, ne dalenci da bi imeli namest radenske cviček ali ritoznojčana.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 11:24 26.februar 2024.

      rd2dmk2 Ni to trapasto ampak boleče!! Že tisočletja je na žalost tako,da pri tem ni nobenega vrstnega reda!! Sam sem bil onkološki bolnik in sem daleč od Anhovega in koga naj jaz krivim?? Na onkologiji sem videl ogromno mladih brez ...prikaži večez las ,ki so posledica kemoterapij pa so bili praktično iz vse Slovenije!!

    • rd2dmk2 14:56 26.februar 2024.

      no ja primorci nimajo samo anhovo imajo tudi radon malo poglej zemljevid slovenije s naravno koncentracijo radona. škoda, da tisti lepi kraji, polni refoska, merlota in breskev in češenj ga imajo glih največ

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 17:00 26.februar 2024.

      rd2dmk2 Te zemljevide rišejo taki,ki na ekologiji služijo!! Mislim,da pred rakom nisi varen nikjer na svetu! Pred stoletjem medicina ni bila na tako visoki ravni so ljudje pač umirali in verjami veliko mlajši kot umirajo sedaj!! Lahko pa ti garantiram,da ...prikaži veča bi ti ljudje,ki sedaj tako močno kritizirajo to industrijo pogledali vstran,če bi jim dali veliko odškodnino!! Se spomniš kako je bilo z TEŠ 6?

    • rd2dmk2 17:17 26.februar 2024.

      oega_v6 , pogledali starn ravno nebi, je pa takole, če bi človek dobil miljn, bi lahko ta miljon dal za to da bi mogoče tam bolj zdravo in varno živel. mogoče za super vodni in zračni filter vsvoje stanovanje, pa ...prikaži več solato iz no recimo iz izvira soče ne pa iz svojega vrta. kaj bi pa dejal za tisto punco iz časa kovida, ki se je šla cepit in umrla po cepljenu zato, da bi lahko hodila v službo. sem zloben, bi raje šla na zavod in csd, pa mogoče dons žvela.

  • jakec1575 22:09 26.februar 2024.

    od kar so tam lastniki spagetarji in snicli, vozijo v pec kar jim pride pod roko. ze prej je bil obup. sami sebe monitoringirajo in niti priblizno nimajo zadnje tehnologije za ciscenje dimnih plinov. ali naj investirajo ali zaprejo. predvsem ...prikaži več pa je potreben nadzor uvoza. ker iz italije mafija podturi marsikaj. tudi blago radioaktivno in orto strupeno. pa zdravstvene odpadke itd.

  • Pierre 11:44 26.februar 2024.

    Kaj pa naj bi gospa Gaber odgovorila tej ženski?????? Tega da je ''bebavo'' gledala pa ne verjamem!!!! Aja, itak so za vse krivi premier in sodelavci!!!

  • andrija 06:37 28.februar 2024.

    kaj ji naj bi odgovorila,nič,ker joka samo na svojm profilu

  • Avatar lopov
    lopov 20:17 26.februar 2024.

    KIRBY SE SAMO NA DROGE SPOZNA IN DENAR... OSTALO JI JE HOBI MEŠANJE DREKA

  • andrija 06:40 28.februar 2024.

    sežiganje odadkov sploh ni problem,problem je ker ne montirajo filtra za čiščenje plinov v dimniku,preberite si članek o otoku kjer ne poznajo smeti

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.