Slovenija
46107 ogledov

Šok za RKC: Pirc Musar je v Svet RTV Slovenija imenovala...

Komentarjev 64
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 16:55 15.februar 2023.

    Religija je opij za ljudstvo ! RKC je največje zlo med religijami .

    • Avatar R_D
      R_D 17:38 15.februar 2023.

      Spet kopiraš tuje izjave. Boš videl zlo čez par let, ko nas bodo preplavle horde arabcev.

    • Grof 17:48 15.februar 2023.

      Leon ne more iz svoje kože, ga je Janša dobesedno odjebal od korita, pozablja na svoje korenine, ker ….

    • Avatar Leon
      Leon 18:03 15.februar 2023.

      RKC je največje svetovno zlo ! Kleriška pedofilija – spolna zloraba otrok – je največji zločin po koncu druge svetovne vojne. Zahod ga načrtno razkriva in preganja šele po letu 1990. Uradne raziskave potrjujejo, da cerkvene zločince – pedofile, prikrivalce, ...prikaži več spodbujevalce – pred tem skoraj niso niti preganjali niti kaznovali, čeprav so zanje vedeli vsi, povsod in vedno: papeži, cerkve, državne oblasti, starši, psihiatri, verniki, javnost.

    • Avatar Leon
      Leon 18:03 15.februar 2023.

      Smo pri hipokriziji Zahoda kot civilizacije, ki ve za zločine, pa jih tolerira. Hipokrizija se »doma« kaže kot kriza demokracije, v svetu pa kot izguba prihodnosti. Tudi količina cerkvenega zla urbi et orbi je razlog, da se Zahod zaradi svoje ...prikaži več hipokrizije sesuva sam vase in izgublja legitimnost v svetu. Namreč, RKC in kleriška pedofilija, ki preplavlja ves ta svet je proizvod kulturnega in civiliziranega Zahoda.

  • Avatar Antikrist3
    Antikrist3 16:53 15.februar 2023.

    Religije v Sloveniji so po ustavi enakopravne in zakaj bi bil v svetu ravno predstavnik pedofilske RKC cerkve?

    • Avatar R_D
      R_D 17:42 15.februar 2023.

      Mogoče zato, ker smo mi katoliki? Sicer pa zakaj ne bi bil kak mufti. Ti bojo muslimani odsekali satanski jezik. Oni ne marajo brezbožnih ljudi. Glede pedofilije pa, oni imajo celo v koranu napisano, da se moski lahko poroči z ...prikaži več otrokom tako kot se je mohamed poročil s 7 letnico.

    • SlavkoKrizman 17:56 15.februar 2023.

      rd nismo vsi katoliki...niti večina ne....ker večina smo ateisti...kar hodi v cerkev v nedeljo pa hodi zato, ker zaradi različnih razlogov mora...

    • Avatar R_D
      R_D 18:06 15.februar 2023.

      Mora? Js se imam za katolika pa že leta nisem bil blizu cerkve. Na edinem popisu se jih je 72% izreklo za katolike. Ne vem kaj imate proti nam, ko pa vam ravno ta vera omogoča svobodo, razvoj, blaginjo... Boj ...prikaži več se časa, ki prihaja. Islamizacija je v polnem teku. Pol boš videl hudiča.

    • Avatar Antikrist3
      Antikrist3 18:12 15.februar 2023.

      Tudi jaz sem ateist, kot večina Slovencev in ne rabim nobenega verskega predstavnika na RTVju! Kar se pa pedofilije tiče, je "devica" Marija rodila Jezusa pri trinajstih letih. To pomeni, da jo je "sveti" Jožef nategnil, ko je bila stara dvanajst let.

    • Avatar Antikrist3
      Antikrist3 18:23 15.februar 2023.

      @R_D Vera omogoča svobodo, razvoj , blaginjo??? A si ti nor! Kar se tiče svobode. Vera je v zgodovini dovolila suženjstvo, pravzaprav je bil suženj lahko vsak, ki ni bil krščen. Razvoj. Še ni niti 30 let, ko je RKC ...prikaži več cerkev v svojih dogmah še vedno trdila, da je Zemlja ploščata! Blaginja. Ko je mati Tereza umrla, je imela na svojem osebnem računu, na eni od newyorških bank, deponiranih 55.000.000 (z besedo PETINPETDESET MILIJONOV) ameriških dolarjev!

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 18:57 15.februar 2023.

      R_D pa veš zakaj je tako velik delež katolikov pri nas? Ker ko si enkrat krščen se celo življenje za cerkev njihova ovčica, ker imajo korist od tega. Izbris ni mogoč. Cerkev že ve kaj dela, ni zastonj najbogatejša firma ...prikaži več oz konglomerat na svetu.

    • Avatar R_D
      R_D 20:40 15.februar 2023.

      Izbris ni mogoč? Izbris česa? Polivanha z vodo? Kakšno korist ima rkc od mene? Mehičanka, 72% se jih je v anketi samih izreklo za katolike, razumeš? Ta % je danes verjetno za kakih 20% nižji zaradi priseljevanja ampak še vedno ...prikaži več nad 50%. Ti antikrist si budala in provokator. Ničesar ne razumeš. A boš še čez 1000 let govoril o 15 stoletju, islama pa niti omeniš ne, čeprav še vedno sekajo ude in glave, obrezujejo ženske...Kako tipično levičarsko. Krščanstvo je danes način življenja. Nihče....

    • Avatar R_D
      R_D 20:45 15.februar 2023.

      ..ti nič noče. Lahko si celo tak kreten kot ti s svojim nickom in avatarjem, da ne omenjam tvojih bolnih komentarjev, pa ne bo nebeden razpisal fatve na tebe. Lahk sovražiš kolker hočeš, ampak ravno krščanstvo ti omogoča, da živiš ...prikaži več v blaginji. Si primitivec pa še neumen povrhu.

    • Avatar Antikrist3
      Antikrist3 20:47 15.februar 2023.

      @R_D Ja, kar se tiče islama, ste katolibani enaki usranci! Če želiš živeti na krščanski način, je to tvoja izbira, ne smeš pa svojega načina vsiljevati drugim! In po najnovejših raziskavah je v Sloveniji 58% neverujočih. Samo 42% je verujočih ...prikaži več ljudi v Sloveniji in to vseh religij skupaj! In število vernikov na srečo Slovencev že kar nekaj časa upada!

    • Avatar R_D
      R_D 21:01 15.februar 2023.

      Kdo vam kaj vsiljuje? Vi nas ves čas napadate. Ne date in ne date mira. Dej povej zakaj skrajni levičarji ljubite sekanje rok, glav, teroristične akcije, nespoštovanje oziroma poniževanje in zaničevanje žensk, sovražite pa družbeno ureditev, ki omogoča celo kretenom ...prikaži več tvoje sorte spodobno življenje?

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 21:43 15.februar 2023.

      R_D ja, točno tako, izbris ni mogoč. Ko si ti enkrat krščen si za vedno cerkvena ovčica. Ne vzamejo korektorja in te izbrišejo, ko se tebi zazdi, da se tega ne bi več šel, pa čeprav so te v to ...prikaži več porinili starši, ko si bil še v plenicah. Je_i ga, zate polivanje z vodo, za cerkev denar!

    • Avatar R_D
      R_D 23:14 15.februar 2023.

      O kakem denarju govoriš? Od mene ne dobijo nič več kot od tebe ali idiota antikrista. Men je vseen če je moje ime nekje zapisano, če govoriš o takem izbrisu? Ko te pa obrežejo v najbolj miroljubni religiji, se pa ...prikaži več res ne da izbrisat. Ti pa živiš v krščanski evropi in serješ po forumih kako se ne da izbrisat, sploh ne vem česa.

    • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 07:24 16.februar 2023.

      Dragi naš R_D, krščanstvo je tako povozil čas, da se nikoli ne bo več pobralo. Nakopalo si je gnev ljudi in njihovo zaničevanje, RKC nima več nič z vero. Izkoriščajo pač dejstvo, da se veliko ljudi vidi kot kristjane po ...prikaži več neki inerciji /tradiciji, ne pa dejanski veri. Kdo pa še danes verjame, da na nebu živi striček z brado in odloča o naših življenjih??? Nehajmo prosim s temi pravljicamio za otroke, RKC pa postavimo tja, kamor spada - v katalog finančno-političnih interesnih organizacij.

    • SlavkoKrizman 09:14 18.februar 2023.

      @r_d...govoriš o sekanju glav itd... a si mogoče pozabil na križarske vojne, kurjenje "čarovnic" na grmadah in vse ostale zadeve, ki jih je TVOJA SUPER vera počela? in prej, ko omeniš še enkrat druge vere...poserjem se na vse vere...ker edino ...prikaži več kar znajo je držat lahkoverneže v strahu in jim jemat težko prislužen denar.

    • Avatar R_D
      R_D 09:25 18.februar 2023.

      A česa manj oguljenega se nisi mogel spomnit bebo SlavkoKrizman? Zato, ker so 500 let nazaj v evropi kurli čarovnice, ti opravičuješ sekanje glav, udov, obrezovanje itd v 21 stoletju? Kako dolgo boste še opravičevali početje muslimanov zaradi kurjenja pred ...prikaži več 500 leti? Še 100, 1000, milijon let? Bistva ne razumeš bebo. Krščanstvo očitno omogoča razvoj družbe, islam ne.

    • SlavkoKrizman 12:23 18.februar 2023.

      a res bebo? tole si preberi neuki trol R_D: http://edition.cnn.com/2010/WORLD/meast/01/29/muslim.inventions/index.html

    • SlavkoKrizman 12:28 18.februar 2023.

      in še to BEBO: ne opravičujem ničesar, zdi se mi pa smešno, da ti očitno vidiš samo eno stran, ki serje po svetu.

    • SlavkoKrizman 12:29 18.februar 2023.

      in, če ti je premalo pa še tole: https://en.wikipedia.org/wiki/Islamic_world_contributions_to_Medieval_Europe

    • Avatar R_D
      R_D 15:32 18.februar 2023.

      Sem kje trdil, da niso nič izumili? Napisal sem, da krščanstvo omogoča razvoj, islam pa ne in to še vedno trdim. Vi levaki sovražite lastno družbo in obožujete islam. Kaj bi sploh rad povedal? Ne čakat, da pride islam k ...prikaži več nam, hitro pot pod noge in kar ti pojdi k njim. In, ko boš tam, po njihovih forumih zaničuj njihovo vero in poveličuj krščanstvo pa boš videl kaj se bo zgodilo. Ta družba ti omogoča, da pišeš kar hočeš pa se ti ne bo zgodilo nič. Bebo SlavkoKrizman.

    • SlavkoKrizman 09:23 19.februar 2023.

      se pravi po tvoje izumi ne omogočajo razvoja....ma bravo, obvladaš. Ti si obremenjen z vero, jaz pač ne. Družba mi omogoča marsikaj....vera mi ne omogoča NIČ, ker sem ateist.. in zaradi mene lahko vse verske objekte danes zrušijo.

    • Avatar R_D
      R_D 12:49 19.februar 2023.

      Jaz nisem. Ateisti ste. Naj jih podrejo. Vse brez izjeme po celem svetu.

  • MaloNor 18:11 15.februar 2023.

    Pravilno. Evangeličani so veliko bolj življenski, strpni in povezovalni.

  • munja 17:36 15.februar 2023.

    Ali je bilo kdaj v kakšni od verskih skupnosti v Sloveniji, slišati za kakšno pedofilijo, razen v RKC?

    • Grof 17:54 15.februar 2023.

      Je, od svingerske elite ZLSD z Juriji na čelu, če vprašaš Rdečega Leona, ….

    • lojs 19:25 15.februar 2023.

      kaj ima to zvezo z RTV? sej človk pove kaj je treba pospravt , pa še kar eno in isto

  • Avatar Delavec93
    Delavec93 17:48 15.februar 2023.

    Že samo zaradi tega dejanja mi ni žal, da sem volil Natašo Pirc-Musar. RKC je potrebno čim bolj izločiti iz vseh javnih ustanov in čim prej obdavčiti, ali vsaj uvesti članarino za "člane" te sekte.

    • Avatar R_D
      R_D 18:08 15.februar 2023.

      Kako je pa kaj v sekti Svoboda? Nisem vedel, da so javne ustanove polne rkc. Od kod pa ti veš? Ti je golob povedal?

    • lojs 19:24 15.februar 2023.

      ja, tebe delavec al kaj si že eno tel, tebe je treba obdavčit, da boš spoznal gnilo živlenje, ampak ,ker nimaš, nič lahko bluziš o obdavčenju, govno

  • jakec1575 20:45 15.februar 2023.

    verjetno je ta evangelicanka precej bolj prijetna od priskutnega krvosesa štuhca.

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 19:44 15.februar 2023.

    Kdo pa bo od ajznponarjev namesto Kmetiča?

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 22:32 15.februar 2023.

    Ne pritožujte se otroci. Janez brezmadežni bo zanesljivo poskrbel, da bodo kruto pregnani bogaboječi ljudje lahko gnezdili na Noratv24, oz. kakorkoli se tisto sranje že imenuje. In še naprej vam bodo od tam kazali na množico ljudi, ki jih je ...prikaži več obsedel belcebub. In vi jih boste lahko še naprej sovražili iz dna svoje duše.

  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 07:16 16.februar 2023.

    evengeličanska cerkev / vera je bistveno bolj odprta, sprejemajoča in vključujoča kot RKC. Predvsem pa nima stigme zlorab otrok, grabljenja premoženja in goljufanja vernikov.

  • albert6 06:53 16.februar 2023.

    Hvala bogu

  • jakec1575 20:45 15.februar 2023.

    kaj bi sele bilo, ce bi imenovali muftija.... ufff.. eni sektaksi drkađije ne bi mogli spat noc in dan. :)

  • mirror 07:41 16.februar 2023.

    To je Kučanovo maslo.

  • radovednica 08:25 16.februar 2023.

    Šok ja je to, da je sploh kdo od kakršnihkoli "farjev" na javni RTV in da se karkoli o teh neumnostih sploh govori ali pomišlja na TV, ki jo moram plačati. Marš Štuheci in vsi drugi zajedalci RKC, protestanti ali kdorkoli.

  • mirror 07:47 16.februar 2023.

    Musarjeva je tajkunska odvetnica in je neprimerna za predsednico države. Tja jo je postavil Kučan. Tudi odstranitev člana RKC iz Sveta RTV je njegovo maslo. Dan reformacije je tudi on predlagal, zato ker je tam doma. Tam ni RKC.

  • Pierre 08:47 17.februar 2023.

    Bravo Nataša, cerkev (RKC) mora biti strogo ločena od države. Eni bi ji radi dali sedež v parlamentu...

  • peter3 07:42 16.februar 2023.

    Bajsa je pokvarjena kot sto hudicev. To smo lahko videli ze v njeni kampaniji, kjer je lagala, da se je kar kadilo. Vsakic, ko se pokaze v javnosti, naj bo to doma ali v tujini, nas je sram.

  • Stane Adamič 07:11 16.februar 2023.

    Kako smo dopustili kot dužba, da so državo prevzeli oligarhi in skrajni levičarji??????

  • mina6 20:52 15.februar 2023.

    Itak, samo ne predstavnikov večine ljudstva..

    • Avatar Mark035
      Mark035 07:15 16.februar 2023.

      Če ste katolibani večina v Sloveniji, potem sem jaz vaš Papež :) V Sloveniji niste NIKOLI večina, kar se je pokazalo na volitvah in imate tistih cca. 25-30% in to ni večina.

  • stinger 19:36 15.februar 2023.

    če bi recimo v Savdski Arabiji, sicer veliki prijateljici ZDA, ( ali v kaki podobni državi) pisal kdo proti Islamu kot na tukaj proti RKC, bi doživel linč po hitrem postopku.

    • Boschtjan Zupanchich 21:14 15.februar 2023.

      Točno to !!! In tam bi se Hitro Pokazalo kako "strpna" je njihova "religija miru" !!! ! !!!

    • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 07:17 16.februar 2023.

      RKC si je sama naprtila ves ta gnev. bodimo realni. RKC je finančno-politična institucija in nič več od tega.

    • radovednica 08:28 16.februar 2023.

      RKC je največji izkoriščevalec ljudstva. Plačujemo jim študij, socialno in pokojninsko zavarovanje, vse kasirajo brez davka, v žep, se šopirijo s polovico pokradene Slovenije in nič od ponižnih "božjih služabnikov". Farji živijo s priležnicami, so največji izkoriščevalci, izključno za svoj ...prikaži več žep, na račun nas poštenih nevtralnih ljudi. Golazen klerikalna!

  • Stane Adamič 21:33 15.februar 2023.

    Na vseh področjih hoočejo uničit Slovenski narod. A vam to še ni jasno?

    • Avatar Mark035
      Mark035 07:15 16.februar 2023.

      Plešasti klovn to dela že 30 let.

    • radovednica 08:29 16.februar 2023.

      A daj no. Kaj pa imajo farji s slovenskim narodom, razen, da ga izkoriščajo in lepo, zavaljeno živijo na račun naroda?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.