Magazin /magazin/vip
45984 ogledov

Mlada zvezda o tem, zakaj se je odpovedala službi na POP TV: Vsak dan sem jokala

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar pantani
    pantani 11:04 04.november 2022.

    Bolano!!!

  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 08:50 04.november 2022.

    hahaha, joooj, pa kje smo mi to ??? Zvezda pa taka, zdrizasto do amena, ni zmožna stikov z živimi ljudmi :)))

  • h4ck3r 08:48 04.november 2022.

    In verjetno ni edina...ko sedaj gledam in poslušam mlade, jih je takšnih več kot polovica...Kaja ima vsaj izraženo željo in zastavljen cilj, kaj želi delati in to tudi dosega. Pri ostalih preostalih pa vidiš, da so brez zastavljenega poklicnega cilja...preostalih ...prikaži več ciljev imajo dovolj, ampak pri teh je služba postranska in zaslužek glavna stvar. Da pa nisem kritičen samo do mladih, tudi generacija med 30 in 50 se spreminja, veliko bi jih imelo visoke plače in direktorski delovnik. :-)

  • Boschtjan Zupanchich 06:18 05.november 2022.

    Tooooooolk Praznega Blebetanja v 10 + minutah, za samo en ali dva stavka ki bi pojasnila Razlog odhoda iz Pooptv-ja !!! ! !!! Bolnica Franja in Pooptv so kar podobne mrtve duše na kupu, ja ....

    • Boschtjan Zupanchich 06:20 05.november 2022.

      Če bi gledal celoten posnetek, bi šlo ceeelih 10 + minut moje tuzemske inkarnacije v minus !!! ! !!! Na srečo sem precej preskočil ... in si prihranil nekaj dragocenih minut mojega življenja .

  • Ender3 16:24 04.november 2022.

    Kakšna zvezda neki, Poptv se jo je znebil, sedaj pa izgovore išče drugje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.