Slovenija
100 ogledov

Šoltes ne bo minister za zdravje

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • stela 11:27 20.januar 2014.

    Ma nej se gre slikat tale Lukšič...sam nima jajc, da bi bil kakršenkoli minster...najbrž tud znanja nima....pa ne da ful zagovarjam Šoltesa, merilo mi je to, kar je re

  • sivka 11:29 20.januar 2014.

    ne moti me da je vnuk Edija, moti me ,da ne more brez posveta z Milanom - zadnjič v četrtek zvečer.

  • stela 11:31 20.januar 2014.

    ...to kar je rekel dr.Brecelj....Drugač pa nehite že s tem kučanom....džizs

  • dragec 11:56 20.januar 2014.

    Mi imamo malega pametnega Kučana, vi pa imate poln kup neumnih desnih komunistov,-ideologov v SSDSS

  • Villa 12:04 20.januar 2014.

    Seveda ne bo Šoltes minister za zdravsvo, ker je to mesto obljubljebno Lejli Hercegovac. To s Šoltesom je bila samo finta.

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 13:08 20.januar 2014.

    Daj Dragec,ponavljaš se.Upam da ti bo Janša enkrat sosed.

  • graff 16:16 20.januar 2014.

    Glavni nasprotnik Šoltesa, je boter TEŠ 6, vodja SD in zagovornik SD-evejega šaleškega lobija, g. Igor Lukšič. Se ve zakaj, tudi o Tešu, Šoltes ve marsikaj, kar bi Igorčku pred volitvami utegnilo škodovati.Nauk zgodbe; Igor Lukšič s svojo politiko ...prikaži večo škodi SD , njenemu visokemu javnomnenjskemu položaju in to v zelo turbolentnem času, a kaj je prav in ni naj znotraj stranke sami razčistijo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.