Svet
9075 ogledov

Srce parajoče slovo: Tako se oče poslavlja od družine pred vstopom v boj

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 09:52 25.februar 2022.

    Svinjarija od ZDA nastavljene Ukrajinske vlade, da vpoklicuje civiliste za obrambo svojih skorumpiranih riti.. Če nimajo konkurenčne vojske naj spakirajo šila in kopita in pustijo Rusom, da nastavijo prorusko vlado in bo mir....Banda pokvarjena morilska...Edino kar bodo dosegli bo stotine ...prikaži veče mrtvih civilistov...

    • jakec1575 10:16 25.februar 2022.

      A ti bi mel v sloveniji prorusko vlado oligarha? Neumnosti kvasis. Zgodovina ukrajine in rusije se ni zacela 8let nazaj. Vidis samo nenonacije izpred 8 let pa to sploh ni bil ves upor ukrajine. Tud mi mamo neonacije, a bomo ...prikaži večo zdej dobil prorusko vlado???

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 10:23 25.februar 2022.

      Se strinjam mi imamo neonacije na vladi, ampak mi jih lahko zamenjamo in jih tudi bomo...Oni tam v Ukrajini nimajo nobene možnosti to storiti po mirni poti..

  • marko345 10:08 25.februar 2022.

    Ma tako govorijo domobranci, ki svoje države nočejo branit.

  • Albatroz 11:58 25.februar 2022.

    Samo strahopetci se skrivajo, pol pa naj zapusti državo če noče braniti domovine.!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.