Slovenija
51 ogledov

Solzivec je pripravljen dati v analizo

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sprehajalec 22:02 15.september 2013.

    Velja, lepi moj. Najprej ti, pol pa jaz. Kot so včasih delali. Vedno sem bil za take štose. En teden pa že poslušam od te kelnerce, od A kanala do tukaj. je mogla biti res huda zamera. Zato ...prikaži več najprej lukaz, predno greva v akcijo, preveri vse okoliščine, predno pišeš o kretenih, ker tega nimam rad. Je treba vprašati še oba fanta, kaj je bilo po njunem, predno bosta morala seči v žep za kelnarco. Če dosti časa preživiš za šanki, potem vidiš marsikaj.

  • Šemefuky 11:59 15.september 2013.

    Izgleda, da je na mariborski občini kar nekaj pacientov od žiupana pa navzdol, vztajniki za koga ste se borili?

  • Andrej Kovačič 12:47 15.september 2013.

    to so kanglerovi kadri če ti ni jasno od kdaj so mestna redarstva.... sami taki po vezah....

  • sprehajalec 13:57 15.september 2013.

    Mal štosa za šankom, ne škodi. Vedno je bilo tako. ne vem zakaj tak cirkus.

  • lukaz 14:51 15.september 2013.

    Sprehajalec: Če je to sam štos za šankom, prlet. Te bom jst za foro z elektro šokerjem.Sj ni nč hudga. Mal te strese, jst se bom pa smejal.Kreten zarukan. Če se bo tko nadaljeval, bo kmal k v ...prikaži več ameriki. Prvo streljaj ,pol pa vpraši za osebni dokument.

  • redarzeko 16:05 15.september 2013.

    Naj oba solzivca pregledajo policisti. Na solzivcu je plastično varovalo, ki se ob pritisku na sprožilec odlomi od sprožilca.

  • Stolp 10:22 15.september 2013.

    In če bi bila natakarica alergična ali pa imela astmo(takrat je lahko poprov sprej smrtno nevaren? No, to pa njega ne briga!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.