Slovenija
10371 ogledov

Zimski čas je tukaj, naj tako ostane?

Komentarjev 64
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Arif Bekria 07:56 27.oktober 2019.

    Mene premik ure ne moti, če pa že ostane, pa naj ostane poletni čas. noben ne rabi sonca poleti zjutraj ob 4h, medtem ko malo več svetlobe popoldne po službi prav pride. Je pa premikanje dobro za tele kvazi dohtarje, ...prikaži več kot tale zgoraj na sliki, da ima dvakrat na leto delo pisat neumnosti. Kaj ko bi se vi raje ukvarjali z zdravstvom čez celo leto, ne pa da se zbira denar in zamaške za bolne otroke, pa še ta zbrani denar potem dobrodelne agencije nekaznovano pokradejo. Premik ure je minoren problem.

  • Arif Bekria 07:58 27.oktober 2019.

    Mene premik ure ne moti, če pa že ostane, pa naj ostane poletni čas. noben ne rabi sonca poleti zjutraj ob 4h, medtem ko malo več svetlobe popoldne po službi prav pride. Je pa premikanje dobro za tele kvazi dohtarje, ...prikaži več kot tale zgoraj na sliki, da ima dvakrat na leto delo pisat neumnosti. Kaj ko bi se vi raje ukvarjali z zdravstvom čez celo leto, ne pa da se zbira denar in zamaške za bolne otroke, pa še ta zbrani denar potem dobrodelne agencije nekaznovano pokradejo. Premik ure je minoren problem

    • mihael32 11:56 28.oktober 2019.

      kako je treba takoj poniževat vse okoli sebe,. Pa dajva: mene pa moti raja, ki v vsem pretirava in misli samo nase. Sonca ob 4h ni. Je pa ob 21:30h, ko otroci nočejo spat, pa bi morali že 2 uri. ...prikaži več. To da imate vi službo je vaš problem. Pa se zmenite, da pridete ob 4h v službo in boste ob poldne že doma imeli mnogu ur sonca ... banalno!

  • čombe 08:47 27.oktober 2019.

    Poletni čas je zakon,če se ne morejo zmenit pa naj gre zadeva na referendum.

  • Arif Bekria 07:57 27.oktober 2019.

    Mene premik ure ne moti, če pa že ostane, pa naj ostane poletni čas. noben ne rabi sonca poleti zjutraj ob 4h, medtem ko malo več svetlobe popoldne po službi prav pride. Je pa premikanje dobro za tele kvazi dohtarje, ...prikaži več kot tale zgoraj na sliki, da ima dvakrat na leto delo pisat neumnosti. Kaj ko bi se vi raje ukvarjali z zdravstvom čez celo leto, ne pa da se zbira denar in zamaške za bolne otroke, pa še ta zbrani denar potem dobrodelne agencije nekaznovano pokradejo. Premik ure je minoren problem

  • drecos123456789 08:16 27.oktober 2019.

    poletni čas naj ostane, brez veze nakladate same bedarije, dohtrji vse zajebete

  • ode 08:38 27.oktober 2019.

    Naj ostane poletni čas.

  • Arif Bekria 07:56 27.oktober 2019.

    Mene premik ure ne moti, če pa že ostane, pa naj ostane poletni čas. noben ne rabi sonca poleti zjutraj ob 4h, medtem ko malo več svetlobe popoldne po službi prav pride. Je pa premikanje dobro za tele kvazi dohtarje, ...prikaži več kot tale zgoraj na sliki, da ima dvakrat na leto delo pisat neumnosti. Kaj ko bi se vi raje ukvarjali z zdravstvom čez celo leto, ne pa da se zbira denar in zamaške za bolne otroke, pa še ta zbrani denar potem dobrodelne agencije nekaznovano pokradejo. Premik ure je minoren problem.

  • ode 08:37 27.oktober 2019.

    Naj ostane letni čas.

  • Arif Bekria 08:38 27.oktober 2019.

    Problem so še telefoni in naprave. Sami prestavijo čas na zimski in obratno. Včasih so telefoni imeli nastavitev za premik, sedaj je ni. Sem naredil poskus, telefon sem dal v "airplane mode", da ni omrežja, pa je vseeno prestavil čas na zimski.

    • MK 12:06 27.oktober 2019.

      bojo že dal update... ne se bat

    • mihael32 12:07 28.oktober 2019.

      Kere buče od komentarja. Največji problem je obstoj ljudi, ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.