Pod streho /pod-streho/varcna-hisa
19640 ogledov

Sončne elektrarne: Na tem območju so zavrnili najmanj soglasij

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zdrej 10:18 19.januar 2023.

    A lahko kdo od novinarčkov postane novinar in končno napiše razloge, zakaj elektro podjetja zavračajo proošnje za soglasja? Kaj so tehnični razlogi za to?

  • yetoss 10:40 19.januar 2023.

    Zavajate s podatki, tudi meni je Elektro Gorenjska julija lani zavrnil soglasje pa je bilo prav tako že vse dogovorjeno z GEN-i.

  • JANERIKG 08:35 19.januar 2023.

    imate napačne informacije glede el. gorenjska, dobil zavrnjeno lani marca, imel že vse dogovorjeno z GENI, samo še soglasje sem čakal, tudi toplotno nabavil, sedaj pa nič. Vem še vsaj za 4 vloge v mojem kraju, ki so bile zavrnjene,

  • bostjan279 11:18 19.januar 2023.

    Na Elektro Gorenjska lažejo ,poznam vsaj 10 ki so dobili zavrnjene vloge za elektrarno. Med nimi sem tudi sam

  • lojs 12:46 19.januar 2023.

    elektro gorenjska zavaja, oni imajo zdej velik info. kaos, ker so zamenjali digitalni sistem evidenc nazaj s papirologijo ... ni jim za verjete, se strinjam

  • virag 19:34 19.januar 2023.

    Kako dolgo pa ste čakali na soglasje? Meni se zdi da jaz že predolgo čakam (od februarja 2022). Edino če je ta ki je pripravljal vlogo kaj za**ebal 😇

  • becar 09:35 19.januar 2023.

    Kar veselo kupujte ta klump, več ko vas bo kupilo, več vam bodo poleti omejevali oddajanje ob zasičenosti omrežja.

    • Svobodnež 09:39 19.januar 2023.

      Oh, smo pametni!

    • becar 09:53 19.januar 2023.

      Svobodnež, ti jo kar kupi, jaz ti res iz srca privoščim, da izkusiš na lastni koži.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.