Slovenija
33 ogledov

Soočenje Janše in Jankovića

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • letalo13 01:35 01.december 2011.

    http://www.rtvslo.si/slovenija/dema-plus-za-mol-izvajal-dela-v-magistratu-in-na-ljubljanskem-gradu/271753 mene pa to zanima

  • letalo13 01:35 01.december 2011.

    http://www.rtvslo.si/slovenija/dema-plus-za-mol-izvajal-dela-v-magistratu-in-na-ljubljanskem-gradu/271753 po takšnem vrstnem redu

  • jurij 16:22 01.december 2011.

    Jankovič je včeraj dokazal da je nepošten,avtotirativen in neprimeren za vodenje države. Čeprav mi Janša ni všeč in ga ne želim več na oblasti,je suvereno pometel z Jankovičem.

  • mirko 23:56 30.november 2011.

    So investicije Mercatorja v Srbiji v času Jankovičevega vodenja, odpiranje novih trgov ali odliv kapitala iz Slovenije ?!!! Kredite za te investicije bodo odplačevali delavci zaposleni v Merkatorju v Sloveniji. V Srbiji se niso na ta račun gradili samo trgovski ...prikaži večovski centri, ampak tudi ostale infrastrukture (asfaltiranje več kilometrskih cest). Jankovič je javnosti pokazal samo premoženje, ki ga ima v Sloveniji. Kaj pa premoženje v Srbiji, Cipru,... ?!!!

  • letalo13 01:34 01.december 2011.

    http://www.rtvslo.si/slovenija/dema-plus-za-mol-izvajal-dela-v-magistratu-in-na-ljubljanskem-gradu/271753 dobro preberite in to naj bo naš "CAR"

  • xy 10:11 01.december 2011.

    Bo hitro ugotovil da slovenska vojska potrebuje novo orožje, za branjenje demokracije v Bananstanu skupaj z ZDA. Na tem področju (prodaja in nakup orožja) ima največ izkušen v Evropi ;). Butalci kot smo mu bomo pa zaploskali in pomahali z ...prikaži več rumeno knjižico in naše fante in dekline poslali na bojišče, da bodo lahko skupaj s kapitalističnimi demokrati osvobodili še kakšno državo polno nafte.

  • Realist 10:19 01.december 2011.

    Ponosno in z dvignjeno glavo stopam za svojim vodjem. Solza sreče mi polzi po licu ko gledam kako pošteno in s polnim srcem se bori zame in za lepši jutri. V prvi vrsti za njim kleno stojijo pošteni fantje in ...prikaži več dekle. Gorenak, Grims, Černač, Tanko, Popovič, Auer, Irgl. Ko jih gledam sem pomirjen. Skupaj v dobrem. Ponosno bomo čez 4 leta jedli travo.

  • lovra 22:53 30.november 2011.

    V vseh pogledih bo zmagala Esada,tudi njo je naredil Šip....

  • xy 10:04 01.december 2011.

    Njavro dej nehi že smetit s to povezavo, imaš nočno dežurstvo na sedežu SDS? Tisti ki nimamo oprane glave kot ti, si znamo sami poiskat informacije.

  • xy 10:04 01.december 2011.

    Njavro dej nehi že smetit s to povezavo, imaš nočno dežurstvo na sedežu SDS? Tisti ki nimamo oprane glave kot ti, si znamo sami poiskat informacije.

  • timslum 21:41 30.november 2011.

    Zanima me pod kakšnimi pogoji je Janković oz njegovo podjeteje dobilo kredit za nakup delnic Mercatorja, ki predstavljajo več kot 90% Jankovićevega premoženja.Konkretno:-obrestna mera-ročnost-zavarovanje kredita-morebitni odlog začetka vračanja in prestruktoriranje

  • Fertel 22:28 30.november 2011.

    Janša je omenil zakaj je na Lj. gradu samo Lj. zastava in ni slovenske. Mene pa zanima kaj misli o izobešanju zastav po Sloveniji ob novih mašah, ko so po mlajih izobešene zastava države Vatikan, slovenske zastave pa, če so ...prikaži več že, so manjše ali obešene nižje ali na podrejenem mestu.

  • bigron9 22:31 30.november 2011.

    zoki se je odlično izkazal.....+++++

  • xy 22:36 30.november 2011.

    ja ti bi rad od Jankoviča zvedel še koliko porabi wc papirja, ko ga prime na wc ko mora poslušati nakladanja komunista Jajčkota.

  • J.S 22:44 30.november 2011.

    Zoran Jankovič ne želi sodelovati z Janezom Janšo, kar pomeni, da ponovno gleda samo v svojo korist.državo je potrebno voditi soglasno in skupinsko, ne pa kot posameznik.podjetje lahko vodi posameznik sam ()Mercator je veliko ...prikaži več podjetje, vendar pa vemo, da so v večini podjetjih delavci ena sam ŠTEVILKA! voditi podjetje in voditi državo ni enako in nikakor ne smemo pustiti, da vodi državo nekdo, ki ima osebne interese. vsi mi, ki si želimo boljšega življenja moramo podpreti SDS.SDS - prihodnost Slovenije

  • privat 07:05 01.december 2011.

    dajmo novinarji več destruktivnih mnenj o naši politiki....kaj so več vredni?? začnite opravljati svoj posel,preprečite največjo polomijo človeštva...zdaj ste vi na vsti da opravite svoj posel ,naj vsi odstopijo do nedelje...

  • dino.sepe 08:51 01.december 2011.

    Kako je JJ boljši? S prodajo Mercatorja pod mizo, z oslabitvijo Intereurope in Istrabenza, pa Hita in še bi lahko našteval....in to v največji KONJUNKTURI!! ČE TAKRAT NI ZNAL NIČ PRIŠPARAT, ME ZANIMA KAKO BO LAHKO DELAL SEDAJ KO NIMA KJE POBRAT.

  • xy 10:04 01.december 2011.

    Njavro dej nehi že smetit s to povezavo, imaš nočno dežurstvo na sedežu SDS? Tisti ki nimamo oprane glave kot ti, si znamo sami poiskat informacije.

  • xy 10:16 01.december 2011.

    Jankovič jih je vsaj živel. Mogoče mu pri vzgoji ni ravno uspelo, jih pa ni poturil kot Kukavica svoja jajca v drugo gnezdo in prepustil drugim da jih živijo. Sicer pa se mora Jajo zavedati da za njim prihaja mali ...prikaži več Črtomir, upam le da se nebo učil od svojega očeta. Če bo Urška pametna bo sama vzgajala Črtomira in ga nebo vzgojila v preprodajalca orožja, kot je že tradicija v družini Jajota.Oče belogardistični vojni dobičkar, Jajo vojni dobičkar v osamosvojitveni vojni, kaj nas še čaka......

  • coolr 14:23 01.december 2011.

    Bojte se bojte vsi pozitivci, saj se vam čas izteka. Živela Slovenija ter živel SLOVENSKI narod. V nedeljo pa vsi na volitve, pa da vidimo %.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.