Slovenija
4420 ogledov

Sova v Ljubljani odkrila in priprla dva ruska vohuna

Komentarjev 37
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • albert6 07:47 30.januar 2023.

    Sova podnevi slabo vidi in sliši

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 08:15 30.januar 2023.

    Če jim CIA nebi poslala podatkov o tih dveh vohunčkih, potem bi bila še danes v pisarni...Tresla se je gora rodila se miš...Vauuuuuuuuuuuuu

  • radovednica 08:13 30.januar 2023.

    Kakšen uspeh a ne? Kdaj bo kdo začel preiskovati vse, ki prihajajo iz tistega območja, predvsem pa v zadnjem času "objokane Ukrajince (ke)"? vse so sami problematični. Predvsem pa tiste "mlade" Ukrajince in Ukrajinke, ki se po Ljubljani vozijo v ...prikaži več dragih, več deset tisoč evrov vrednih avtomobilih (Porsche, ipd) po nakupovalnih centrih in izbranih lokacijah. In to so mladi, ki bi se morali boriti za svojo domovino, če jim je do nje kaj stalo. Vsi so potencialni... Marš!

  • Anja1956 11:51 30.januar 2023.

    Sova preganja samo Ruske agente ! Agentom CIA -e in Mosada, pa strežejo kavico in jim lezejo v rit !

    • Avatar NickMason
      NickMason 12:06 30.januar 2023.

      Seveda saj smo ameriška korporacija,a je to kaj čudnega,Slovenija ni veš slovenska ampak ameriška.

    • Soljatar 15:00 30.januar 2023.

      Rusija je sovražna država, ZDA in Izrael pa naši zavezniki.

    • Avatar NickMason
      NickMason 16:11 30.januar 2023.

      Soljatar ,ne pisat neumnosti

  • Željko 11:45 30.januar 2023.

    Draga Rusija, Putin oz veleposlanik Rusije v Sloveniji če lahko kakorkoli pomagam državi Rusiji z podatki oz čem drugem me prosim kontaktirajte. Z veseljem bom pomagal sem slovenski državljan a se mi je naveza Nato - Evropa - Amerika zamerila ...prikaži več z svojo vojno hujskaško politiko in igranje z mojim življenjem in življenjem moje družine. Živela Rusija!!!

    • Željko 11:47 30.januar 2023.

      Aja slovenska sova ko vam jeb... mater!

    • Idioti 17:30 30.januar 2023.

      Nekateri se ne zavedajo , da so Slovenci , ki nikoli ne bodo rekli besede čez Slovanske brate Ruse , bodo pa rade volje naredili vse , da se bodo izdajalci našli tam kjer bi morali biti !

    • Željko 19:27 30.januar 2023.

      Idiot če sem zaradi tega izdajalec pa pač sem in to z največjim veseljem ker kar počne Amerika že vso svojo zgodovino da uničuje cele narode in države samo zato da lahko oni živijo boljše. Gnusni zločinci

  • kapibara1 17:30 30.januar 2023.

    Naša Sova odkrila 2 Ruska vohuna. Bru ha hhaaaaa. naša sova še pretečenaga jogurta v Mercatorju ne odkrije...pa ima nalepko gori..

  • Friderik1950 09:18 30.januar 2023.

    Po dogodkih, kot so odvzem vohunskega kombija in propada arbitraže, je moje zaupanje v našo obveščevalno in kontraobveščevalno službo močno omajano. Vladajoča politika je, da bi imela nadzor nad SOVO zamenjavala šefe SOVE, kar pa je približno tako, kot da ...prikaži več menjaš hišnika v bordelu. Tu je mislim, da Golob to spoznal in mislim, da vzpostavlja neko drugo vzporedno SOVO ozirim ČUKA. Sicer pa tako ne vemo kaj delamo. Tako kot posledično v zunanji politiki, analfabeti pač.

  • Avatar jezeran
    jezeran 15:35 30.januar 2023.

    Me pa res zanima, kaj bodo izvedeli v tej bogi Sloveniji. Vojaško, finančno smo tako močni, da lahko jeb.mo cel svet.

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 12:48 30.januar 2023.

    Ruse seveda zanima naša aviacija in omenjena vohuna sta hotela nad Pilatusa poslati tri dresirane ruske miške, da ga dokončno poglodajo...Nato bi se vohuna lotila še naše strateške mornarice..

    • Soljatar 15:03 30.januar 2023.

      kolk te Rusija plačuje za propagando?

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 15:08 30.januar 2023.

      60 minut na uro...

    • Kmodri 16:02 30.januar 2023.

      Najbrž si ruski vohun.

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 16:18 30.januar 2023.

      Res je, sedaj pošiljam koordinate tvojega I.P. v Moskvo, da ti pošljejo en kinžal iz podmornice sredi jadranskega morja...:D

  • Friderik1950 16:34 30.januar 2023.

    Če je naša SOVA našla dva, jih je zagotovo še več, oziroma sta se namerno izdala, da zaščitita druge, tem pa je dati jasno sporočilo, da naj sporočijo Moskvi, da naj nas napade z ženskimi enotami, če je že predaja ...prikaži več neizbežna. No ja, zamišljam si pač.

  • Idioti 17:32 30.januar 2023.

    Povejte kje sta zaprta , da jim nesem cigarete in grem na obisk !¨!!!

  • Idioti 14:54 30.januar 2023.

    Ste pa res kampelci . Sam kakšni kampelci pa ste da se pri meni niste oglasil. Jaz sem vse pa se majku vam bomjebal če Slovanski bratje Rusi pridejo k nam. Dol z izdajalci Slovanskega rodu je rekel že Prešeren, ...prikaži več dam eni se delajo bleščave.

  • Idioti 17:37 30.januar 2023.

    Mislim , da je prišel čas , da organiziramo ene demonstracije v podporo Rusiji ! Tkole bi sestavil udeležbo : 10.000 Pravoslavcev in 100.000 Slovencev ! Pol vam pa vlak solzilca ne bo pomagal !

  • Avatar Leon
    Leon 08:07 30.januar 2023.

    To je bila Janezova rabota https://www.delo.si/novice/slovenija/prek-orbana-se-je-jansa-zblizal-se-s-putinom/

    • matermila 08:14 30.januar 2023.

      Se ti od rdeče že malo fuzla?

    • mirror 08:58 30.januar 2023.

      Zato pa Delo in Večer propadata, ker trosita take nesmisle.

    • Avatar Leon
      Leon 09:04 30.januar 2023.

      https://necenzurirano.si/clanek/aktualno/kako-nas-je-jansa-pri-plinu-potisnil-v-putinov-objem-952357

    • Avatar Leon
      Leon 09:05 30.januar 2023.

      https://www.rtvslo.si/slovenija/jansa-na-obisku-pri-putinu-povabil-ruske-vlagatelje-v-slovenijo/295628

    • Avatar torolino
      torolino 11:44 30.januar 2023.

      Levon, je hudič, ko ne veš kaj bi si začel. Ma nadležno je listat tvoje ponujeno rdeče sranje.

    • Avatar Leon
      Leon 15:37 30.januar 2023.

      Vsak je svojega spleta gospodar !😁

  • Kmodri 16:03 30.januar 2023.

    Na tem portalu kar mrgoli vohunov.

  • Soljatar 15:01 30.januar 2023.

    drhal ruska ničvredna...prvo kot prvo je potrebno dotična vuhuna obesiti, kot drugo pa izgon popolnoma vseh ruskih državljanov in diplomatov iz republike Slovenije.

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 07:36 30.januar 2023.

    V 48 urah morata zapustiti ozemlje RSlovenije . Doživljenka prepoved vstopa v Slovenijo. Hkrati pa izselite še preostalih 1.000 ruskih državljanov z Bolgarskim vizumom.Marš domov!

    • matermila 08:13 30.januar 2023.

      Osumljencema za kaznivi dejanji vohunstva in overitve lažne vsebine grozi skupaj do osem let zapora Najprej preberi članek potem piši.

    • mph2 08:42 30.januar 2023.

      In obvezna prepoved vseh bolgarskih in ruskih pisateljev vseh časov.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.