Slovenija /slovenija/25-let-slovenije
342 ogledov

Spadamo v elitno skupino najbogatejših držav

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • blueone 19:18 25.junij 2016.

    Drugače je pa z vašo statistko kot z bikinjem, veliko pokaže, bistvo pa skrije

  • blueone 21:54 25.junij 2016.

    A ti, ki ne jambraš a delaš v JU?

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 13:34 01.september 2016.

    smo tročlanska družina in delam za minimalca žena pa vsake toliko časa preko javnih del in za razliko razvajenca kot si ti d sem krvavo odplačeval za PC in TV in za sina ravno tako ,nikamor ne hodimo ker z ...prikaži večz minimalcom se ne da dopustat po morju al pa ne vem kaj ,ampak doma pa lahko uživam kar sem pošteno kupil,

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 10:49 25.junij 2016.

    Lepo da pišete tud dobre stvari o Sloveniji. Pohvalno ampak je pa treba bit previden. Zadnji Gini koeficient s strani svetovne banke je bil narejen za leto 2012. Za leto 2013 nekatere države že imajo podatke, Slovenija ne. Ampak ...prikaži več 2012 je 4 leta nazaj. Ne moremo se zanašat na stare podatke. Sploh pa obstaja v Sloveniji lobij ki prikazuje neenakost kot rak rano. Tud določeni kolumnisti na telekomu in na rtvslo. Enačijo enakost z komunizmom; nazadnjaštvom ipd. Priskledniki se že bojijo da bomo enakost = privoščljivost do sočloveka sprejel kot vrlino ki se je kasneje ne bi mogl znebit. Čeprav ima pregovorno enakostna Skandinavija veliko enakost pa ni čisto nič komunistična.Drgač pa če gledamo za leto 2012 je lestvica taka: 1. Ukrajina 2. Slovenija 3. Norveška 4. Belorusija 5. Slovaška 6. Češka 7. Islandija 8. Finska 9. Švedska 10. Romanija

  • kmetek 08:35 25.junij 2016.

    jaz ne vem kje žurnal dobi te podatke, resno me zanima.

  • Avatar praufo
    praufo 12:36 08.marec 2017.

    statistika lahko prodaja bučke ... malo je treba po svetu (tudi na kavču preko neta), pa mogoče ne prav daleč, sicer pa kdor verjame, verjame bučkam

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.