Slovenija
39881 ogledov

Spar bo zaposlenim zvišal plače

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 17:14 26.januar 2024.

    A to so zdaj plačane reklame?

  • sandi76 19:21 26.januar 2024.

    Upam, da vsi potrošniki vedo, od kod pride denar za plače zaposlenih v trgovinah !

    • rd2dmk2 19:55 26.januar 2024.

      upam da vsi potrošiki vedo od kje pride denar za policaje, soldate, učitelje, dohtarje, sodnike, politike, uradnike. a sem koga pozabu. ma naj mi ne zameri pozabljeni.

    • www 21:00 26.januar 2024.

      Tako, kar nam pokradejo, dajo delcek za place.

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 19:54 26.januar 2024.

    Da dol padeš,če nisi navajen!!!

  • Avatar Leon
    Leon 08:00 27.januar 2024.

    Priložnost za JU ,da si zagotovijo višje plače .

  • rd2dmk2 09:43 27.januar 2024.

    no hvalite Špar. so dal 5 % bravo . boljš 5 kot nič. ampak, bomo videl mi kupci kako bo to šlo. ker zdej so naredli takole tile pr Šparu. zaračunajo vse vrečke- tisto od sadja in zelenjave in tiste ...prikaži več na blagajni. in ker kupec pride na samopostrežno blagajno , jih tam nadzorniki opominjajo da morajo poleg robe še vpisat vrečke. torej imajo tam ene ljudi , ki vam pod prste gledajo, da jih ne okradete za 3cente. zraven ti pa 10dek salame zavijejo v 10 dek celofana. kolk špar-ovno.

  • SlavkoKrizman 21:42 26.januar 2024.

    Trgovec se hvali z 5% višanjem plač... A je kdo izračunal koliko to pride neto na mesec?....Naredite izračun pa potem ploskajte...

    • rd2dmk2 09:40 27.januar 2024.

      ja no Slavko imaš prav, samo enmu direkturju z 10K se pozna, tistemu na koncu pa nič. samo iz izkušenj vem, da sotisti na koncu velik bolj hvaležni za tisti drožič kot pa oni z 10k.

  • Ender3 17:22 26.januar 2024.

    Potem ne čudi, da med, sestre raje kot bolnikom strežejo kupcem. Zakaj bi čakale na obljube vlade in stavkale. Zakaj bi ogrožale bolnike, če lahko s hrano zadovoljijo življenske potrebe državljanov..

  • tlacan 19:57 26.januar 2024.

    Ko sem prebral naslov: sem se že ustrašil, da so Petrolovci pokazali vsaj malo razumevanja do svojih zaposlenih.

    • tlacan 19:59 26.januar 2024.

      Se hvalijo okoli kako so dobri a imajo na minimalcu skoraj vse delavce, ki so pod 6. stopnjo izobrazbe pa tudi tej niso dosti nad njim.

    • rd2dmk2 09:39 27.januar 2024.

      petrol je zgodba zase. zapirajo poslovalnice in skrajšujejo delovni čas, ker ni osebja. zraven so pa sponzorji vsem in vsakemu v SLO. me ne bi začudilo če bi bli tudi kakemu v neaplju. in za povrh še tiožijo državo, ker ...prikaži večer jimomejuje " prosto trgovino". ma ko bodo v minusu in vse plače na povprečju in direktorske okvirih normale, ne pa do so v ionosferi, potem naj cvilijo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.