Magazin /magazin/vip
64006 ogledov

Špekulirajo o Dončićevem ljubezenskem življenju

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar omega_v6
    omega_v6 12:52 06.februar 2020.

    Vsaka čast Dončiču!! Vendar pa si mislim,da to dekle ni zanj!! Sicer ne vem kako se lahko počuti človek ko gleda skoraj popolnoma gole slike svoje izbranke v cenenih revijah!! Mene bi to zelo motilo pri "ljubezni življenja" je zelo ...prikaži več dobro,da si določene dela ogledaš samo ti!! Če bo šlo tako naprej se bojim,da se bo čez čas slikala povsem gola ali pa še z kakim "orjakom" na sebi!! Mislim,da naš Luka ne potrebuje denarja in takega dekleta,ki to dela za denar!!

  • Majazmaja 13:48 06.februar 2020.

    K temu, da je Goltesova 'vedno bolj uveljavljena manekenka,' veliko pripomore to, da je v zvezi z Dončičem. Čeprav, a če delaš za Lisco in ZC, si uveljavljen? Res je za Lisco delala Natalija Osolnik in za ZC Martina Kajfež, ...prikaži več ampak za n-ostalih manekenk pa ne vemo oz. so odšle skupaj s kolekcijo. Tudi za Goltesovo ne bi slišali, če ne bi bila zapletena z Dončičem, ker nima 'tistega nečesa' po katerem si jo zapomniš. Ima lep obraz in super postavo, to je pa tudi vse. Manjka 'tisto nekaj.' Žal.

    • fiston 16:49 06.februar 2020.

      No za Zlatarno Celje je delala tudi moja soseda... Pač oni se z Dončićem odpirajo vrata, Dončić je pa tudi frajer če ima neko manekenko... Sicer ona manekenka mami do gležnjev ne seže po popularnosti, pa tudi drugače ne. Luka ...prikaži več ima to samo za kuliso. On je motherfucker. No saj mu je LeBron James rekel, da je motherfucker, potem pa je Lukec pisal, kako si to šteje v čast in je ponosen na to. He, he se pa zmeraj zajebavam kako je Luka ohrn, da mu mora baba v samih gatah okoli hodit.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 22:56 06.februar 2020.

      Jaz tudi delam za Lisco. In?

    • Avatar olor
      olor 08:40 07.februar 2020.

      Jst mam tud gate od Lisce. In? :)

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 08:49 07.februar 2020.

      Jaz sem jih dobil v akciji 50%.5xzelene in 3x rdeče(Modiana outlet v Mercatorju Medvode).Rdeče,škrlatne in modre(skupaj 5x) pa v Lisci v Sevnici isto -50%.

    • fiston 16:17 07.februar 2020.

      To si zato dobil znižano ker ni bilo Goltesove noter. :) Eto brez nje so takoj pol manj vredne.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 16:22 07.februar 2020.

      Ja kaj pa govoriš.Saj so moške.Ona zaenkrat še ne oblači moških gat.Mogoče, čez kakšnih 5 let.

    • fiston 20:46 09.februar 2020.

      Aja, do sedaj še nisem videl moških gat od Lisce.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 21:38 09.februar 2020.

      Pejt v trgovino,imaš v BTC-ju(Hala A),imaš v Šparu na Viču,imaš v mest pri Magistratu.. Drugače pa imaš tudi na spletu.Vtipkaj recimo: moške spodnjice lisca outlet... .Gate so,tam po 14 EUR kom.,boksarice pa,tam do 2 EUR več.

    • fiston 19:45 10.februar 2020.

      No, Outlet imam tudi v Celju pa še nisem bil. No če so kvalitetne, niti ni toliko 14 evrov. Po toliko one Skiny prodajajo, pa Beneton dobiš, če kako znižanje ujameš. One Skiny niso ravno neka kvaliteta, elastika dobra, blago ...prikaži več bolj švoh. No ja takih kot so bile pred 30-40 leti ne dobiš več, takrat smo še elastiko menjali. No te po 2 evra so pa kot plenice, težko jih 3x daš gor, se prej ona všita elastika stegne. Bom prav pogledal to Lisco.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 20:06 10.februar 2020.

      Beneton je krš.Sicer cenejši ampak krš.Lisca,skiny,shiesser odlične,še za tisto malo boljše pa Beti,samo jih na žalost ni več.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.