Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
12151 ogledov

Spet bomo metali denar v zrak

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • smejka 16:13 11.december 2017.

    Zdaj se bomo delali kot, da se nas to ne tiče.Pa se. Še drugače bom jaz vprašala : Koliko večerij bi s tem denarjem 'pričarala' mamica svojemu otroku, ki nima za kruh? Kako vesel bi biltak otrok čokolešnika ali nutele, ...prikaži več ki je sicer ne pozna? Blišč tega ognjemeta bi videli v očeh mamice in otroka.Tega se ne pozabi...ognjemet pa že po nekaj dneh.

    • Pepe007 20:37 11.december 2017.

      Kake bedarije. Bolje, da ne ve, kaj je nutela. To pa res ni nobena poželenja vredna stvar. Še manj pa živilo, ki bi ga naj jedli otroci. Čokolešnik enako.

    • smejka 05:14 12.december 2017.

      Pepe007....smilite se mi.Enako bi rekla vam,da je bolje,dane veste, da ženske obstajajo, pa naj vas ....

    • evelux 07:17 12.december 2017.

      V življenju še nisem centa zapravil za pirotehniko vseeno me zanima Smejka koliko nutel in čokolešnika pa si ti že sploh podarila.......

    • Fenix Ariel 08:05 12.december 2017.

      Smejka, a vidiš marginalce, ki ne razumeje zdrave pameti. Veliko €€ zapravijo za nekaj kar ima nekaj sekundni učinek, a od tega ni nobene koristi, ampak sama škoda. Tudi letos obljubim, da bom vsakega vestno prijavil, če bo vrgel pirotehniko, ...prikaži več katere je učinek pok in kdor bo kakršno koli pirotehniko prožil v strnjenim naselju. Zame so to navadni slabiči.

    • Pepe007 08:22 12.december 2017.

      Na k... mi gredo moralisti, ki za prvi november naročijo članke, da Slovenci preveč zapravijo za sveče, za novo leto pa za rakete. Pa sam ne zapravljam ne za eno ne za drugo. Slovenci mogoče res izstopamo pri porabi sveč, ...prikaži več, ne pa tudi pri pirotehniki. Zato so taki članki samo smetje, ko novinarji nimajo kaj drugega pisati in ponavljajo lanske floskule. In kombinacija z reveži. Imaš soseda, pomagaj mu. Ne piši butastih komentarjev o nutteli.

    • smejka 15:24 12.december 2017.

      evelux....redno se udeležujem akcij: zbiram in tudi sama darujemza otroke,oz.družine,ki ne zmorejo same.To ni samo besedičenje, smo ljudje , ki to počnemo s srcem in po svojih močeh.V osnovi poskrbimo za osnovno prehrano, pa tudi priboljšek.Sramotno je, da otroku ,ki ...prikaži več je že tako stigmatiziran, odrečemo nutelo, ker ni zdrava.Če nočeš dati (Pepe007), je tudi solata škodljiva.To pokanje je pa tudi veliko breme za živali.Hvala vsem,ki razumete in pomagate.

  • dimnikar 07:37 12.december 2017.

    Vse bi bilo kul, če ne bi 99% tega sranja bilo rastreljenih na ilegalen način, torej v strnjenih naseljih. Večina vas piromanijakov se verjetno niti ne zaveda, da ste navadni smrdljivi kriminalci?

    • stary1 22:12 28.december 2017.

      rauffenkirer a se ti zavedaš da je farmacevtka poštena baba

  • dusan72 20:45 11.december 2017.

    To je sicer res, ampak saj vsak SVOJ denar "meče v zrak". Nekateri pa kupujejo drage avtomobile, nepremičnine, mesec ali več dopusta, jedo v dragih gostilnah ali restavracijah... pa poznajo verjetno tudi kakšno mamico, ki nima "za kruh". Meni je ...prikaži več ognjemet lep za pogledat, vsakoletno v zrak "vržem" tudi cca 100€, Z veseljem pa vsake toliko vržem kaj še v vozičke po trgovinah za Larino zvezdico in podobno. 100€ kadilec "popuši" v mesecu dni, tako da obešati se na par raket, ni na mestu.

    • decva1 07:33 12.december 2017.

      No, meni pa ognjemet ni lep za pogledat, vsakič ko ga vidim, razmišljam, koliko okoliških živali je prestrašil. Če pa govorimo o petardah, pa včasih prestrašijo tudi mene...

    • Fenix Ariel 08:06 12.december 2017.

      decva1 se popolnoma strinjam s tabo in me to zelo žalosti in skrbi.

    • Fenix Ariel 08:07 12.december 2017.

      dusan72, ja res je to stvar vsakega posameznika in to je dokaz da je vse bolj potreben nadzor, represija in omejevanje nad neuko in nehumno drhaljo.

  • stary1 22:04 28.december 2017.

    Slovenska vojska je najboljša v EVROPI ,, ZIDAN JE CAR ,, ERJAVEC JE CAR

  • stary1 18:13 22.december 2017.

    Ognjemet je čudovita stvar ,, ERJAVEC JE CAR;; ZIDAN JE TUDI CAR,, CERAR JE CAR

  • Marjan Smrekar 10:34 12.december 2017.

    Ko bo Mestna občina naredila ognjemet, se bo pisalo o superlativih. In sedaj napadate posameznike, ki tekmujejo med seboj kdo bo boljši.

  • Ledena 10:33 12.december 2017.

    Odkrito povedano,se meni cist jebe,koliko to stane.Ker denar v nobenem primeru ne pride v prave roke(govorim o ognjemetih,financiranih iz davkoplacevalskega denarja),tudi ne o ubogih otrocih in bla bla.Ze v startu bi morala drzava poskrbeti za te otroke.Meni je sporen ta ...prikaži več kretenizem s pojanjem in ostalim bullshitom zaradi zivali.Smrt,kap zivali,prostozivece zivali,zivali na verigah v hlevu,povzrocene rane,da se vwriga zazre v vrat in meso Da se zivali dobesedno utrga od teh muk.Se to vprasa kdo?

  • smejka 20:14 13.december 2017.

    Slovenci, komentatorji....žal se večina preveša v arogantne,sebične osebe.Ali z nizkim IQ, nizko samopodobo ali zgolj anonimnim hvalisanjem, lahko tudi z majhnim....Ostalim, ki so dojeli bistvo članka, pa moj poklon.Dodala bi zgolj to: Večina nas ima zanamce, njim v dobro ali ...prikaži veči zlo, počnete, kar počnete - premislite.Hvala.In lepe praznike!

  • stary1 20:51 11.december 2017.

    Ognjemet je čudovita stvar ,, ERJAVEC JE CAR;; ZIDAN JE TUDI CAR

  • NeAnonimni 09:59 12.december 2017.

    Gospa Perko. Samo za vas bom po 15ih abstinence letih kupil petardo in jo prižgal.

  • MP-5 05:42 12.december 2017.

    Daj filozofinja ne se*i. Moj denar je in lahko z njim delam kar želim. Letos bom pa zanalašč (zaradi tega komentara) zapravil preko 1000 € za pirotehniko.

    • janez60 06:58 12.december 2017.

      Bodi junak in spičkaj vsaj 2000 ali več €, da se ve kdo je pravi slovenski ....

    • Fenix Ariel 08:09 12.december 2017.

      MP-5, ja si junak z zelo malim falusom in motnjami erekcije. Ja lahko za svoj denar počenjaš kar koli, dokler ne škoduješ okolici in s pirotehniko zelo škoduješ.

    • Ledena 10:27 12.december 2017.

      MP5 ti kr sanjaj o jurja €.Dejansko pa dona na socialki,pri mami.Dream on.Cenena provokacija.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.