Slovenija
23 ogledov

Spet kolebajo

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • murderone 11:34 11.marec 2013.

    No klinček pizdun kje si zdaj?Samo minuse znaš deliti!Tudi sanja se ti ne kako blizu sem ti že!Seveda ti boš rekel bla bla....Bom pa objavil fotko tvojega obraza ,ko me boš videl na vratih!Prosim te pa ,če si lahko še ...prikaži več cca 2 uri na internetu!

  • gec 09:47 11.marec 2013.

    kar naj zavrne bolje sedaj,kot po 2 mesecih.potem pa na volitve in DL bo lahko parlament gledala le še od zunaj.pri tem ji bodo pomagali:klobo,mirko,klinček,stolp,scott in druga drhal desnih lopovov...

  • murderone 11:23 11.marec 2013.

    Klinček produkt brata in sestre ali si že pozabil ali te moram še enkrat spomniti?Povej in ti dam kontaktno številko ,da se dobiva!Ali pa mogoče nimaš jajc?

  • gec 09:49 11.marec 2013.

    EH MOJ VIRANT,GLEDE NA TO,DA SI 4 LETA PREŽIVEL PRI LOPOVIH,TI NE ZAMERIM...TVOJE VEDENJE NE MORE BITI DRUGAČNO.KAR TE JANEZEK NAUČI TO ZNAŠ...

  • klincek 10:15 11.marec 2013.

    z DL nimam nič jih ne maram,na volitvah se pa ve kdo zmaga

  • dragec 10:25 11.marec 2013.

    Klinček, ti si en pravi pizdl4ek, ki se nikakor ne more sprijazni z odhodom JJ in bagre iz SdS-a. Taj jebiveter Virant deluje kot Brut.

  • klincek 11:16 11.marec 2013.

    ja kdo pa danes še dela v teh težkih časih,debilen si pa moje ti ki odgovarjaš na bebaste komentarje

  • klincek 11:17 11.marec 2013.

    pisanje te malo jebe

  • murderone 11:03 11.marec 2013.

    Pridem iz nočne pridem iz jutranje pridem iz popoldanske izmene domov pa glejga kurca debilnega sds pajaca klinčka stalno visiš tukaj!Kaj nisi nič v službi?A ti tvoj bebec janša ni nič šihta zrihtal ali pa te res plačuje za tvoje ...prikaži več bebaste komentarje!?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.