Slovenija
67 ogledov

Spijo kar v kamionih na parkirišču

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • albert 00:45 20.julij 2011.

    @mirko inšpektorat za delo te je nalagal nobene luknje ni so samo prijateljske vezi!

  • Edvard Dolinar 18:49 20.julij 2011.

    pa saj ni sam on takšen to je svinjarija ki se dogaja na sončni strani alp so pa tud sami malo krivi zakaj pa pravijo "ja imam dosta 1200 evra plate " poj pa jokajo

  • Rino Vojković 20:09 15.oktober 2011.

    ti jana si skregana sama z seboj očito tega šoferskega posla ne poznaš ...poznaš samo osem ur dela ali mogoče največ deset potem ko prideš domov te mož boža za onu stvar do naslednjega dneva .Jaz bi tebe dal v ...prikaži več tisti kurnik samo 48 ur da ne govorimo da v tih ura z nakladanjem in raskladanjem dela več kot tridesetur in da vidimo kako bi ti se mala usmrdela

  • privat 19:17 31.julij 2011.

    ja naša Slovenija podpira suženjska razmerja...pa še to ni vse ..ti delovci nimajo osnovne pravice do dopusta ,bolniške,regresa in to za plačilo najnižje plače čistilke!! So pa odgovorni kakor nemški šoferji ,ki imajo 2000€ neto plače plus dodatki...samo to je pahorlad

  • mirko 21:30 19.julij 2011.

    Bil sem zaposlen pri Sintal d.d. Maribor, in mi tri mesece niso plačali nadur, katere sem moral pod mus delati. Dal sem prijavo na inšpektorat dela. Dobil sem odgovor, da delodajalec dela v skladu z zakoni. Razložli so še mi, ...prikaži več da ima zakonodaja v tem delu pravno praznino, po domače-luknjo, ki jo delodajalec lahko izkorišča. Danes je od tega že pet let, zakonodaja je še pa vedno ista. SLOVENIJA JE BANANA DRŽAVA.

  • jana1 23:46 20.julij 2011.

    Hudiča, a mislite, da bi moral tud meni moj delodajalec plačevat stanovanje, da bi imela kje spat? Dragi moji, če hočeš posteljo, si vzameš garsonjero v najem.Če pa hočes prihranit, potem pač spiš v kamionu. Kabine imajo dve postelji, kolikor ...prikaži večr jaz vem.... Ne vem pa, zakaj na tej strani še vedno ni opombe, da obstaja članek z sorodno vsebino 20.07 2011, kjer stvari izgledajo čisto drugače...... presodite potem, ali se nam res morajo smiliti tisti, ki na lastno željo spijo v po 70 tisoč evrov vrednih kabinah kamionov, ali pa bomo raje pogledali okoli sebe, kjer so ljudje, ki so v resnični stiski ......

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.