Šport /sport/kolesarstvo
49892 ogledov

Splet pregorel od obtožb na Vingegaardov račun: "Tukaj se dogaja nekaj čudnega"

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 17:18 19.julij 2023.

    Verjetno ni nihče tako naiven, da ne bi mislil, da VSE EKIPE iščejo najboljši način dopinga...Torej takšnega, ki je na podlagi ŠE NE PREPOVEDANIH snovi in postopkov ali pa na način, da se prepovedane zadeve prikrijejo...Vedno je kdo v prednosti ...prikaži veči na tem področju....

  • Avatar mahatma2
    mahatma2 15:50 20.julij 2023.

    Brez dokaza je Vingegard čist. lahko pa še 5X zmaga na ta način potem bomo pa morda priča takemu padcu kot ga je imel Armstrong . Do takrat je pa kakršnokoli obtoževanje navadno obrekovanje , ki je tudi kaznivo , ...prikaži več , če je na sodišču dokazano.

  • Avatar Zoran
    StarMačk 15:45 19.julij 2023.

    Meni je postalo malce čudno ko je s kronometrskim kolesom v klanec še vedno v enakem tempu pridobival proti Tadeju, tako kot prej na ravnini!? Glede na to, da tudi van Aerte celo traso odpeljal s kolesom za kronometer, Pogačar ...prikaži več pa je proti njemu največjo razliko naredil po menjavi kolesa je Vingegaardov rezultat res izjemen ali pa čuden, odvisno s katerega zornega kota gledaš. Tudi sam sem pomislil na doping, samo ne na človeško poživilo, ampak neko ostalim neznano tehnično rešitev na kolesu!?

    • Avatar pantani
      pantani 19:09 19.julij 2023.

      Mehanski doping se temu reče!!! https://www.cyclingnews.com/news/electromagnetic-wheels-are-the-new-frontier-of-mechanical-doping-claims-gazzetta-dello-sport/

    • Avatar Zoran
      StarMačk 19:44 19.julij 2023.

      A bejž no, a tako se temu reče!? Ti res misliš, da mi je poimenovanje "mehanski doping" nepoznano??? A bi bilo res bolj primerno, če bi namesto "neznane tehnične rešitve", napisal "neznan mehanski doping"? Kar preberi stavek, ki sem ga ...prikaži več napisal na ta način, pa boš videl kako butasto izpade!?

    • Avatar pantani
      pantani 09:22 20.julij 2023.

      Ne se delat preveč pametnega,to škoduje zdravju. :)

    • Avatar Zoran
      StarMačk 09:32 20.julij 2023.

      No, glede na vsebino repliciranja bi rekel, da si ti želel biti pameten, torej čuvaj zdravje!?

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 22:04 19.julij 2023.

    Spet je čist mal manjkalo, da bi mu oči skočile iz jamic in bi moral naslednje etape voziti z labradorcem in belo palico, pa še dodatek za pomoč in postrežbo bi dobil!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.