Slovenija /slovenija/crna-kronika
2753 ogledov

Spolno napadel nečakinje, zdaj se je pogodil s tožilstvom

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar karjola
    karjola 09:44 19.december 2018.

    ne razumem zakaj sodniki popuščajo pri tako sprevrženih ljudeh. obstaja samo ena rešitev za take bolnike. kastracija in dosmrtna.

    • Pepe007 10:12 19.december 2018.

      No karjola, sedaj pa še daj link na člen v slovenski zakonodaji, ki predvideva kazen, ki si jo navedel in ga po tvojem sodnik ni upošteval. Sodnik in tožilstvo so ravnali modro, ker so dobili priznanje in niso rabili nadlegovati ...prikaži več otrok, ki so že tako nastradali, zaradi sodnega procesa.

    • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 10:41 19.december 2018.

      Za uničenje otroštva in vseh posledic kaj bodo otroc imeli so še nagrajeni.Me zanima kaj bi bilo, če bi se ta grdobija zgodila sodnikovim nečakinjam...verjetno dvajset let.

    • Avatar Leon
      Leon 10:59 24.december 2018.

      Točno ? Kaj bi bilo ,če bi bila zlorabljena nečakinja katerega polbogov v škrlatnih togah ! In naj spomnim,da je bila to SODBA V IMENU LJUDSTVA ,ki se s takšnim dejanjem NE STRINJA ! Torej gre za zlorabo LJUDSTVA .

  • romy 10:11 19.december 2018.

    Upam da se tem pametnim sodnikom prikaže Karma..bo se bo!!

  • mizimazi 10:30 19.december 2018.

    jebeš tako državo in pravosodje...

  • Spark 10:57 19.december 2018.

    [ Z državnim tožilstvom je sklenil sporazum o priznanju krivde, tako da bo v zaporu skupno tri leta in pol, ... ] Kako perverzen pedofilski sporazum tožilstva. Fuj.....

  • Avatar Maja Kajza
    marelica 11:36 19.december 2018.

    kaj a tica ste mu pustili pa za drugic?

  • maresem 10:23 19.december 2018.

    No, pa še nagradite ga za vsa ta podla grozodejstva... budale sodniške.

  • Janez_53 15:07 19.december 2018.

    Človeku pride na misel, da so tudi na tožilstvu ljudje, ki jim sprevržena spolna dejanja niso tuja!!! Kako se sploh lahko POGAJA zločinec, ki stori takšna gnusna dejanja - in to celo svojim bližnjim??? Očitno drvi naša družba v propad!

  • marija34 12:32 19.december 2018.

    Kar se tiče spolnih deliktov ne bi smeli dopustiti nobenih sporazumov .

  • Albatroz 11:12 20.december 2018.

    dosmrtna brez vprašanj.

  • Lucy_Mickey 15:01 19.december 2018.

    Po zapustitvi mojega prejšnjega dela pred 2 meseci, sem imel nekaj sreče, da sem izvedel o tej spletni strani, ki je bila za mene varčevanje z življenjem ... Ponujajo delovna mesta, za katere lahko ljudje delajo na spletu iz svoje ...prikaži več hiše. Moja najnovejša plača po tem, ko sem delala za njih 4 tedne, je bila za 28397 $ ... Neverjetno stvar je, da je edinaa stvarr potrebna preprosto tipkanje in dostop do interneta ... Preberite vse o tem tukaj ..... >>>>>>> http://www.Internet43.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.