Slovenija
2525 ogledov

V Mercatorju ni alpskega mleka: Tako odgovarjajo Ljubljanskim mlekarnam

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 14:42 16.januar 2023.

    Stvar je jasna. Hrvaski trgovci skusajo lupit tuje dobavitelje in malo manj hrvaske. Lupijo pa hrvaski narod. Hrvaska vlada je znizala pdv na 5% za vecino prehrane, da bi pomagala narodu. Trgovci so pa drzaji kot pri nas. Vse gre ...prikaži več v marzo. Tajkunizacija hrvaske proizvodnje hrane in trgovine. Plenko anemicni je vsaj v medijih besen. Francozi (lj mlekarne) so hrvatom pokazali mejo.

    • robi2107 15:08 16.januar 2023.

      Za njihov narod se jaz nič ne sekiram. Mene zanimajo cene pri nas. Te je mečkator dvignil in zdaj nekaj pojasnjuje. Ampak edino relevantno pojasnilo je marža na začetku leta in ob zadnji podražitvi. Potem bodo vse besede odveč, ker bo vse jasno.

    • robi2107 15:12 16.januar 2023.

      P.S. Ker se njihovo pojasnilo nanaša tudi na lansko leto, je seveda treba za izhodišče vzeti maržo na začetku lanskega leta.

  • Gandi123 15:26 16.januar 2023.

    Mercator, NAJDRAŽJI sosed. Odirajo tako dobavitelje, kot kupca in se mastijo na račun njih. V Mercatorju že dolgo ne kupujem, oziroma izjemoma!

  • Boris 16:03 16.januar 2023.

    Jaz bi obojne po cmički, država pobere na liter več davka kot dobijo kmetje.

  • munja 18:39 16.januar 2023.

    Kako v Mercatorju ni alpskega mleka, sosed ga je kupil v petek?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.