Šport
17951 ogledov

Številni Slovenci bodo odslej prikrajšani za športne vsebine

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar omega_v6
    omega_v6 12:37 09.junij 2020.

    Prekinili so pogodbo in nimamo več sport klubov zato,da privarčujejo!! Seveda pa niso niti za cent zmanjšali cene nam naročnikom!! Banda pokvarjena!! Se že dogovarjam z Telemachom,da bom zapustil T2 takoj,ko bo to mogoče!! Seveda pa nam ponujajo najbolj zanič ...prikaži več televiziji v Evropi in to sta RTV Slovenije in PRO plus brez katerih bi bil najlažje saj ne delata drugega kot trosita laži in ponavljata oddaje!!

    • mihatirs 13:44 09.junij 2020.

      sem že zamenjal 2 leti nazaj operaterja iz T2 na Telemach...ker večinoma gledam šport je bil HD v takrat letu 2018 pogoj! no zdj so pa itak vsi brez ostal razen Telemacha ki bo na ta račun dobil 1000-če novih uporabnikov...

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 17:10 09.junij 2020.

      Mene močno moti,da se jaz podpisane pogodbe moram držati in redno plačevati!! Medtem ko ponudnik lahko zviša ceno ali ti preprosto ukine programe pa ni nič narobe!! Seveda sedaj nabijajo,da niso hoteli pristati na znižanje cene !! Zakaj pa bi ...prikaži veči saj smo mi naročniki to plačevali z tem,ko so te programe ukinili so nas okradli!!

    • mihatirs 10:05 10.junij 2020.

      to je pa sploh kriminal...enostransko odpovedujejo, ti se pa jebi potem s pol manj programi

    • Lapanka 11:25 10.junij 2020.

      sej ste imeli čas da brezplačno odpoveste pogodbo in greste h konkurenci. Mislim pa da se bo vse uredilo na koncu.

  • Avatar drecos
    drecos 09:11 09.junij 2020.

    nobene skode

  • Zikollino 09:03 09.junij 2020.

    Glejte vse kanale zastonj ... vse kar potrebujete je internet ter 'pametni' televizor ali 'TV box' ...

  • Avatar jezeran
    jezeran 13:09 09.junij 2020.

    nimam časa za TV, ko sem doma sem na računalniku tam je vse

    • Avatar jezeran
      jezeran 13:11 09.junij 2020.

      enako lahko naredijo z planet tv in pop tv, da o RTV-ju ne govorim

  • janez661 11:24 09.junij 2020.

    sem naročnik t2 in sportkluba nisem nikoli gledal ker je kvaliteta slike katastrofa ker niso oddajali v HD, HD imajo samo za svoj Telemach tako da ni nobene škode če jih ni

    • mihatirs 13:44 09.junij 2020.

      sem že zamenjal 2 leti nazaj operaterja iz T2 na Telemach...ker večinoma gledam šport je bil HD v takrat letu 2018 pogoj! no zdj so pa itak vsi brez ostal razen Telemacha ki bo na ta račun dobil 1000-če novih uporabnikov...

  • mihatirs 13:45 09.junij 2020.

    Cene so najbrž oderuške, samo ko se začne La liga in Premier league, bodo hitro začeli drugače razmišljat!

  • Lapanka 13:50 09.junij 2020.

    Telemach je kralj športnih vsebin, vse v HD, najbolj ugodni, imajo Šport tv in Sport Klub. Ostali operaterji pa za isto ceno dalje ne omogočajo športnih vsebin. Kaj to pomeni - uporabniki se bodo selili na Telemach, me prov zanima ...prikaži več statistika prenosov.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.