Slovenija
26828 ogledov

Spremembe pri dohodnini: Tako se bodo spremenili vaši dohodki!

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 11:05 25.oktober 2021.

    Še pred leti sem sodil v srednji sloj, odkar se zvišuje le minimalna plača , ostale pa stojijo, se uvaja uravnilovka..tako da sem zaradi tega padel pod povprečje SLO plače. Res mislite da je rešitev le dvig minimalnih plač, sindikati????

    • igorgeus 17:17 25.oktober 2021.

      ni resitev, je pa zacetek

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 17:19 25.oktober 2021.

      Sindikati so en navaden ostanek preteklosti in služijo dobre plače. Kdaj so zadnjič popravili izhodišča po tarifnih razredih v splošni kolektivni pogodbi. Tu je jedro problema. Nič ni narejeno na tem področju

    • igorgeus 17:38 25.oktober 2021.

      vsega se pac ne da naenkrat, zato je treba zacet tam, kjer je najslabse

  • rd2dmk2 09:24 25.oktober 2021.

    kapitalski dobički bodo manj obdavčeni !? HA ! kolk plača uber ? booking.com ? facebook ? hecno je da je kapitalistu čist vseeno kolk ima dobička ? ker vse kar si zgradi si zgradi iz kredita. zato pa so krediti ...prikaži veči tolk poceni , aktiva pa nima vrednosti, torej ni obresti zanjo. in ko so bogati bolj bogati, kaj od tega imajo reveži ? a mislite če bogatun kupi 2 ferrarija, da bo zaradi tega kateri revež kaj bolj bogat ? se bo pocenil kruh ? luksus je najmanj obdavčen..

  • Naklonsky 17:59 25.oktober 2021.

    Bereš komentarje in se čudiš. Tudi kakšen povprečnež ali celo kakšen revež ima kakšno delnico in zato še ni 'bogatun'. Pa kaj vam je, a ste še vedno ortodoksni komunisti, ko je vse, kar je z delom, odrekanjem, podjetnostjo zasluženo ...prikaži več bogokletno? Res ste nekateri malo čudni! Ali leni?

  • Melinda_Owens 16:30 25.oktober 2021.

    Prvi mesec sem od tega preprostega spletnega gospodinjskega dela prejel 26391. To delo je na spletu in je delno ali v zaključnem obdobju zelo enostavno, samo sledite navodilom na tem blogu ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 08:04 25.oktober 2021.

    Olajšave so namenjene višjemu sloju...Torej v Janezovem stilu, bogati bodo še bogatejši in revni še revnejši...Če bi Janez ravnal drugače, ga nihče več ne bi vozil z jahto, kvečjemu povozil...

  • Avatar pantani
    pantani 07:31 25.oktober 2021.

    A res. meni plača že 6. let ni šla gor!!!

  • Stane Adamič 08:23 25.oktober 2021.

    Kdaj boste dojeli, da če imamo bogate sodržavljane smo posledično tudi mi srednji sloj sorazmerno bogat. Mantra, da je treba dvignit samo minimalne plače, torej tistim kateri najmanj ustvarijo je po mojem zelo narobe in ravno ti in socialci so ...prikaži več najbolj glasni. Vsako znižanje davkov je dobrodošlo. Ljudi prisili v boljše delo za boljši zaslužek, seveda pa brodo brezdelneži vedno proti temu.

    • igorgeus 17:19 25.oktober 2021.

      od cesa je srednji sloj posledicno bogat? prosim en prakticen primer. naprimer od zadnje mnozicne razbremenitve pod prejsnjo jansevo vlado do danes. kje se je poznalo?

  • izRODEk 10:20 25.oktober 2021.

    Anti-Janša freedom tour - sreda, 27. oktobra ob 15h Ljubljana - Trg Republike Kranj - Slovenski trg Maribor - Trg svobode Nova Gorica - Bevkov trg Novo mesto - Glavni trg Murska Sobota - Trg zmage Celje - Trg celjskih ...prikaži več knezov Koper - Titov trg Velenje - Titov trg Postojna - Titov trg Trbovlje - Trg svobode Kočevje - Trg zbora odposlancev

  • jakec1575 09:08 25.oktober 2021.

    kdo bo placal to, se sprasujem. luknja bo zazevala v proracunu. se pa strinjam, da dajanje v najem mora imeti lestvico. progresivno.

    • igorgeus 17:18 25.oktober 2021.

      kaj mislis kdo bo placal? kdo je nazadnje? leta 2008 in naprej?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.