Slovenija
21391 ogledov

Sramoten komentar v reviji Lady, urednica se posipa s pepelom

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • leonardo 16:18 05.maj 2019.

    Ali je tako bedasto neumna ali pa je bila pod substancam! To babše ni sposobno opravljati novinarski poklic. Upam, da bodo tudi normalni novinarji dali kakšen komentar!

    • leonardo 16:22 05.maj 2019.

      Sicer pa preberite prispevek še enkrat in videli boste kakšno skrpucalo je naredila iz slovenskega jezika. Res, prava KURA!

    • kapibara1 16:44 05.maj 2019.

      Ema - Ema, pa je tvoja starejša sestra, res pametnejša od tbe..

    • janez60 14:55 07.maj 2019.

      Babura ni nora, nori so tisti ki coprnici plačujejo da jim nekaj copra, šloga al pa kakšno podobno neumnost za denar piše.

  • Avatar Zala
    Zala 16:58 05.maj 2019.

    Gospe Emi bi svetovala, da se usede na invalidski voziček in poiskusi samo nekaj dni opraviti svoje vsakodnevne obveznosti in živeti običajno življenje, tako brez "nogic". Ampak, 24 ur vse dni. Mogoče bo spoznala, da biti vozičkar ni tak privilegij ...prikaži večj kakor si to predstavlja. Mimogrede. Kako se bodo obnašali šele njeni trije otroci, ko opazujejo svojo mami, ki z okolico komunicira z vzdignjenim sredincem. Čustvena inteligenca 0. Katastrofa.

    • jakec1575 08:07 06.maj 2019.

      Gospa je neokusna in se ji je "odpeljalo" ali pa je bila vedno taka. Dejstvo pa je, da so zdravniske komisije mnogim delile nekriticno delne invalidnine in da zaradi tega danes država tenko piska. Te isti delni invalidi mirno sekajo ...prikaži več drva, pocnejo vse kot zdravi. Zaradi teh in zaradi bivsega predsednika zveze, ki je milo receno kradel, so vsi invalidi napadeni. dejstvo pa je, da so standardi jasni koliko parkirisc mora biti rezerviranih in da je to treba spostovati, ceprav so vecinoma parkirisca

    • jakec1575 08:08 06.maj 2019.

      vecji del časa prazna. Kar se tice Eme pa naj se ji zahvali karma

  • Papaja Popi 16:00 05.maj 2019.

    Ema Kurent - popolna KURA ! ! ! ! !

  • Antonio 17:30 05.maj 2019.

    Vsaka ustanova ali trgovina ali naselje, mora po zakonu imeti neko št.parkirnih mest za invalide... eni ste pač po defoltu invalidi, k vozite Audi ali BMW... ali pa take novinarke....

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 16:49 05.maj 2019.

    Navaden nesposoben drek od babr

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 19:49 05.maj 2019.

    Taki kvazi "pisunki" bi moral prepovedat pisat in objavljat kjerkoli tudi v Družini?Če ma sama 5 pankrtov je sama kriva namesto da se pari naj rajši išče parkirplac,ne pa,da parkira na mestih za invalide!

  • Vidikon 19:43 05.maj 2019.

    Gluha oseba je edini invalid, ki nima priznane pravice do uporabe parkirnega prostora. Gluhi se se ne pritožujejo nad tem, da ne smejo parkirati na invalidskem prostoru ne glede na to, da gluhi tudi imajo majhne otroke. Prosim, da bodite ...prikaži več potrpežljivi in se pozanimajte preden kaj objavite.

  • muceli 22:06 05.maj 2019.

    Odnos do invalidnih oseb pokaže našo "človečnost" in je ogledalo nas samih - tako posameznika kot družbe. Potrebno je vedet še nekaj. Lahko je voznik zdrav, pa je sopotnik invalid. "gospa" (mala začetnica je z razlogom) ima gromozansko srečo, da ...prikaži veča ni naprimer njen otrok tetraplegik. Bi morebiti takrat enako "razmišljala"??? Je pač oseba z manjkom empatije, rahlo narcisoidno motnjo in nizko čustveno intiligenco. Žal ni edina. Vseeno pa ji želim, da obdrži službo.

  • 3bf380e8ff4a1a3ca722a5b8e09fa09165a04288 22:27 05.maj 2019.

    Urednica je na bolniški, kajne? Zanimivo... S.P., ki je na bolniški. :) https://www.bizi.si/ANJA-KONTREC-S-P/

  • alen04 08:43 06.maj 2019.

    Kot smo vsi ugotovili je za omejene ljudi škoda časa.

  • titty 10:00 06.maj 2019.

    Razen parkirnega mesta, naj (ne vem kako bi jo poimenoval!) ženšče prevzame tudi invalidnost z vsemi posledicami! Pripadal bi ji parking in še več časa bi imela! Groza, kakšni osebki hodijo po tem svetu, pa še otroke imajo! Res lep vzgled!

  • kontrahan 09:11 06.maj 2019.

    Eh SLO, kaj takoj u luft skočite in se delate sploh in oh da ste. Pač je napisala svoje mnenje, vi pa jo koj proglasitr za noro, neumno...... Tudi ona se bi lahko spravila na vas in vam kaj očitala. ...prikaži več. In če je , je nekaterim pametnjakovičem še premalo povedala. Me zanima koliko od vas pisunov je kdaj pomagalo invalidu kaj nesti ali kaj podobnega. Vi samo ne parkirate, kjer je narisan znak za invalide, pa mislite, da ste opravili svojo dolžnost.

    • titty 12:04 06.maj 2019.

      "Gospa" je govorila o svojih dejanjih, ti daj o svojih. O naših dejanjih bomo pisali sami. In ja, ne bom se hvalil, komu, kaj in kdaj sem pomagal, ker to je za moje pojme normalno, naravno.

    • kontrahan 15:57 06.maj 2019.

      Niljer nisem napisal, da se moraš hvalit. Lepo od tebe, da pomagaš invalidom. Malo takih,

  • ode 06:19 06.maj 2019.

    Bravo. Povedala je resnico o "invalidih" in invalidih, ki streljajo z vseh topov v obrambi svoji neupravičenih privilegijev. Državi predlagam revizijo vseh invalidov z več kot 50% priznano telesno ali duševno okvaro. Garantirano se bo število "invalidov" zmanjšalo za 50%.

  • ode 16:34 05.maj 2019.

    Kakšen je to invalid, ki v domačem kraju hodi z berglama in vleče noge za sabo, za šankom stoji ure in ure, vozi navaden avto z ročnim menjalnikom, označen z invalidsko tablico. Vidiš ga pa v tujem kraju, ko primašira ...prikaži več iz trgovskega centra, brez bergel, z velikima vrečama v vsaki roki. Seveda je avto parkiral na invalidskem p. mestu, čim bližje vrat. "Invalid", ki vozi avto, in to navaden avto, zame ni noben invalid.

    • Antonio 17:14 05.maj 2019.

      Po prometni nesreči sem bil 1 mesec na vozičku, pa še potem na berglah 2 meseca, so me drugi vozili okoli, ja, prav bi prišlo parkirno mesto, ko ti nekdo mora pomagat v avto in ven... Sedaj sem invalid III.stopnje, ...prikaži več polovično upokojen, na zunaj se ne vidi nič, ko pa povem da imam protezo desne roke, vsak debelo pogleda...sem upokojen za polovični delovni čas....imam pravico zaradi roke in poškodb za invalidsko tablico, normalno vozim vsa prevozna sredstva....

    • Antonio 17:18 05.maj 2019.

      Mogoče tudi to babnico doleti karma...je pravica na svetu... Se bo spomnila enkrat.... Jaz osebno ne iščem invalidske tablice, ali pa ne parkiram pred trgovino pred vrati...Je fino, ko lahko spet hodim, kar dalj časa nisem mogel.....take babe, sveže mame, ...prikaži več mislijo da so center sveta.... imam tudi jaz 3 otroke odrasle....vsakodnevno sem zgrožen ko vidim babo z mulcem nevzgojenim...

  • perhan63 17:01 05.maj 2019.

    ma tolk je teh parkirišč k da smo bili 10 let v vojni

  • Laznivi 17:36 05.maj 2019.

    A pitem ce je nekdo gluh mu tudi pripada tablica za parkiranje na vratih trgovine ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.