Šport /sport/kosarka
38 ogledov

Sramotni tvit srbskega sodnika

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mr.big 10:04 20.februar 2013.

    V teh časopisih se ne pojavljajo tako ogabni napisi kot se je pojavila grožnja Slovenskim vernikom na eni izmed stavb v Ljubljanji, da ne govorim o grožnjah proti predsedniku vlade !! Teh groženj ne obsoja nihče, kar je zaskrbljujoče !!! ...prikaži več Zato zapri gobec !!!

  • Darko 10:52 20.februar 2013.

    A zdaj sem pa jaz ksenofob, tale srbin, sonik da boš razumel je pa tvoj idol.A smo po tvoje ko boš dojel vsi ksenofobi, dej no zamisli se nad sabo.

  • Darko 07:46 20.februar 2013.

    Kaj sem sit teh srbjancev..

  • sweetdogs 08:41 20.februar 2013.

    nič novega. srbin pač... izjava na nivoju 10 letnega iritiranega froca...

  • Darko 08:49 20.februar 2013.

    Še bolj sem jih sit teh srbjancev

  • vili.manili 09:18 20.februar 2013.

    Jaz sem pa sit ksenofobov in podobnih bebcev.

  • vili.manili 10:25 20.februar 2013.

    ....vsem, ki ne vriskajo "Janša heroj" bi zaprl gobce in podobno... Kam to pelje pa lahko vidimo iz zgodovine.

  • vili.manili 10:56 20.februar 2013.

    Kaj bi rad povedal? Če nekomu pripisuješ negativne lastnosti na podlagi njegove narodnosti si ksenofob. Kdor še to počne je tudi ksenofob. Ostali, ki tega ne počnemo, nismo ksenofobi. Razumeš? Ta sodnik nikakor ni moj idol in kar je napisal ...prikaži več se tudi spogleduje s ksenofobijo, kar odločno obsojam. Jaz se večkrat kritično zamislim nad sabo, tebi pa tega očitno zelo primankuje.

  • Oseba_ 11:00 20.februar 2013.

    mnoge Slovenke in Hrvatice, pa še katere druge se ne strinjajo s tabo, ker Srbskim lepotcem pridno rojevajo otroke. Srečno.

  • Oseba_ 11:01 20.februar 2013.

    haha...mnoge Slovenke in hrvatice ..itd ....srečno rojevajo Srbom. Saj se ve, da ste mnogi Srbom nevoščljivi, ker mnogi nemate muda niti prave moškosti ko oni :-) Pa lep pozdrav....od mnogih Slovenk, Hrvatic itd .

  • Darko 11:40 20.februar 2013.

    Preberi si kaj vse si napisal in boš mogoče opazil, da si prepameten

  • vili.manili 12:18 20.februar 2013.

    Ti pa preberi svoje in nam zaupaj, kaj si sploh hotel povedati.

  • vili.manili 09:17 20.februar 2013.

    Si ti zadnje čase kaj bral komentarje na kakšnem Reporterju, Demokraciji, Požarju,..? 10 letni iritirani froc ni nič proti tem bebavim imbecilom.

  • Darko 10:52 20.februar 2013.

    A zdaj sem pa jaz ksenofob, tale srbin, sonik da boš razumel je pa tvoj idol.A smo po tvoje ko boš dojel vsi ksenofobi, dej no zamisli se nad sabo.

  • vili.manili 10:23 20.februar 2013.

    Si ti mal živčen? Če tebi tvoj veliki vodja pravi, da teh groženj ne obsoja nihče še ne pomeni, da je to res. Kot marsikaj drugega je tudi to zgolj futer za ovce in navadna laž. Grožnja vernikom na tistem ...prikaži več zidu je bila ogabna in čisto vsi so jo obsodili, tudi zapriseženi levičarji! Kar je zaskrbljujoče je pa to, da predsednik vlade živi v namišljenem svetu, da nam državo pelje v propad s tem, ko se bolestno oklepa oblasti in si podeljuje nove in nove nazive, funkcije, kadruje bolj ideološko kot KPJ, deli Slovence, ker je to edini način, da ostane na oblasti... vse to pa počne s pomočjo svojih zdresiranih ovc, ki štejejo 15% slovenske populacije. Oni (vi) seveda mislijo, da jih je 85%. Če bi to počel kakšen Janković prav vsi vemo, kako bi takrat piskal. Kar se pa o "zapiranju gobca" tiče je pa to pričakovana reakcija tipičnega SDS-ovca, ki ne prenese drugačnih mnenj. Vse medije, ki niso ala Reporter ali Požar bi ukinil, ker so to sami komunajzi, vsem, ki ne vriskajo "Janša heroj" ni zap

  • Oseba_ 11:27 20.februar 2013.

    Če je to rekel , ni lepo in ni kulturno.....ampak njegov osebni prekršek ni izgovor, da tukaj pljuvate po od nekdaj ponosni in krščanski srbski narodnosti, saj so mnogi ljudje srbske narodnosti tukaj slovenski davkoplačevalci že po 40 let in ...prikaži več in več, so v Sloveniji ugledni zdravniki, kirurgi, profesorji, športniki za slovensko reprezentanco, očetje otrok od Slovenk.......novinarji, učitelji, delavci, itd .....Zato jezik za zobe in če še vidim žaljivke, prijavljam vsako kozlarijo na Spletno oko. IN ŠE NEKAJ NE POZABITE ; MNOGO SLOVENCEV ŽIVI PO SRBIJI, kjer so že od 2 svetovne vojne, ko so zbežali pred psihopatom hitlerjem ......in v Srbiji Slovenci NIMAJO NOBENIH TEŽAV !!! Imajo svoja društva, jezik, normalno živijo tam. In na tisoče Slovencev se hodi dol poveselit , poglejte koliko avtobusov gre dol vsako leto , naprimer v Gučo....mnoge Slovenke so tam na mizah plesale, pa jim nihče nič zatežil...toliko... Državljan.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.