Svet
48584 ogledov

Presenečenje v Srbiji: Vučić odstopil

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 05:01 27.maj 2023.

    Zamislite si kaj bi bilo, če bi ga Janez posnemal.....Ovce bi pokupile vse sveče in večina ovnov potem ne bi vedela kaj naj počnejo z njimi, ker jim tega nihče ne bi povedal...Razen tistih v kleti Trstenjakove..:)

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 21:05 26.maj 2023.

    Odstopil kot predsednik stranke. Brezveze

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 00:22 27.maj 2023.

    Sem se že ustrašila, da se mu je do konca odpeljalo! Čeprav roko na srce, tudi, če bi odstopil iz mesta predsednika države kakšne hude škode ne bi bilo.

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 06:49 27.maj 2023.

    Bedast naslov !

  • Jernej65 22:54 26.maj 2023.

    Vedno bolj me Srbija spominja na Miloševičeve čase in njegove mitinge. Predsednik, ki sklicuje ljudi na mitinge, da ga podprejo, ne more biti dober predsednik.

  • kapljač 16:32 28.maj 2023.

    Pa ne da je vučič odstopil tudi iz tabornikov?🤣

  • Ender3 23:31 26.maj 2023.

    Zvit je tale Vučko še en avtokrat, ki je na oblasti in, ki ne bo odstopil s položaja predsednika Srbije..On odloča o vsem in Brnabićeva premierska marioneta je, samo podaljšan mezinec njegove desne roke..Sedaj mu močno gori pod nogami in ...prikaži več verjetno bo moral pristati na predčasne jesenske volitve. Morda pa bo razglasil izredne razmere kot povod pa, dogajanje na Kosovu katere je zrežirala njegova SNS..

  • Avatar MS
    MS 09:38 27.maj 2023.

    Lisjak je ta Vučić! Pod pritiskom množic je z odstopom iz mesta liderja stranke SNS množice deloma pomiril! Hkrati pa je dal jasno vedeti da oblastne vzvode ne namerava izpustiti iz svojih rok! In kot pravi moj prijatelj Ender Vučić ...prikaži večć je za svoj obstoj zmožen zakuhati tudi oborožen spopad z Kosovarji! Take so metode zagrizenih vlastodršcev kot je to bil nekoč Milošević in kot sta danes Putin in Lukašenko!

    • Ender3 18:53 27.maj 2023.

      MS👍 hvala za omembo mojega nick imena in prijateljstva. Verjetno se imava več skupnega za povedat, kot tistega kar naju deli. Končno sva samo modela, ki polniva prostor tega forumskega portala. Upam, da nas kmalu blokirajo tega kontraproduktivnega komentiranja.

  • Naklonsky 02:46 27.maj 2023.

    Mr. Taubi, kaj čakaš?

    • Ender3 18:46 27.maj 2023.

      Naklonsky ti verjetno čakaš na tvit svojega Vodje, ki je Vučičev prijatelj ? Na kaj bi torej Golob čakal ?

    • Naklonsky 11:06 28.maj 2023.

      Na Tino Gaber ali Urškino posvojenko v Ugandi. Tista, ki bo prva.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.