Šport
6520 ogledov

Srbski navijači izzvali ogorčenje v Parizu: "Terorist, terorist!"

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar MS
    MS 14:03 28.september 2019.

    Domovino so si Srbi uničili sami! No da ne naredim krivice vsem Srbom! Preprosti narod ni kriv! Domovino jim je uničila hegemonistična politika Čosiča in Miloševiča ki je izvajala etnocid nad drugimi narodi! Zavezniške sile so na to morijo odgovorile ...prikaži več z bombardiranjem in tako so preprečili še druge Vukovarje, Srebrenice Sarajevo! Razumem prizadetost žrtev bombardiranja a zato ni kriv ne Chirak Ne Clinton! Krivdo nosi izključno takratna srbska etnocidna politika!

  • romy 14:36 28.september 2019.

    Tega ne komentiram,ker je politika ku...a,vem pa,da jih bodo naši pubeci premagali.

  • Žurnalček 17:00 28.september 2019.

    Ne mislim pisat pa da mi zopet skoči stran in izbriše napisano ! jebite se !

  • Skipi 12:27 28.september 2019.

    Kaj naj rečem čisto razumem Srbe. Zakaj bi se poklonil nekomu ki ti je uničeval domovino.

  • auv25446 13:41 28.september 2019.

    To je najboljše delo, ki ga Google zdaj plačuje. Prvi mesec sem 3 ure na dan prejel 29.736 dolarjev za delo. Začel sem pred štirimi meseci in takoj domov prinesel vsaj 7835 do 9454 dolarjev na teden. ========>>>> www.Trade46.com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.