Avto
35 ogledov

Srbski policisti v snegu na letnih gumah

Komentarjev 2
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • feferon 16:31 12.december 2012.

    Oni imajo pozimi predpisano na katerih odsekih morajo imeti zimske gume?! katastrofa, še bolj šparajo kot naši.

  • mumbly 22:08 12.december 2012.

    In kaj smo pri nas kaj boljši? Te policiot ustavi in ti pregleduje gume, sam ima na avtu pa zlizane letne. Ni denarja, kajneda. Ko sem enkrat enemu to omenil, me je hitro podučil, da ima lahko letne, če ima ...prikaži veča s sabo verige. Dobro, tudi to je res. Sem pa naletel na podoben primerek, ki se je trudil na kolesa spraviti verige pa ni in ni šlo. Po načelu pomoči vozniku, sem ustavil, da bi mu pomagal pa sem kaj hitro ugotovil, da pojma nima kako se montira verige. In kaj ti bodo verige, če ne veš kaj z njimi? Tudi v avtu moje žene so verige pa še škatle ne zna odpreti. Enkrat sem ji omenil, da bi se morala naučiti montirati verige pa mi je odgovorila, da bo že kakšnega policaja prosila, če bo potrebno. Še danes se nasmejem, ko se tega spomnim. LP

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.