Slovenija
33 ogledov

Srečnež se za 21 milijonov ne zmeni

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • d 21:07 03.januar 2014.

    Temu jaz pravim horror. Bogi revez.

  • Avatar Zala
    Zala 00:26 04.januar 2014.

    Ti pa res trosiš neumnosti. Tudi tujec ima stalno bivališče in davek bi plačal v svoji državi. Kako je v tujini urejeno obdavčenje nagrad in komu davek pripada; državi ali mestu je razločno od države do države.Če dobitek ne ...prikaži več dvigne v 90 dneh se bo pripisal vsoti, ki bo na voljo prvi petek po preteku določenega roka. Torej po 90 dneh bo glavni dobitek 21 mio. + 10 mio. Glej, da tistega petka ne zamudiš in vplačaš kombinacijo.

  • zdrej 14:44 03.januar 2014.

    Mogoče ste sokrivi k temu z delanjem pompa.

  • zdrej 14:47 03.januar 2014.

    To mi ni jasno:"Če bi bil dobitnik tujec, bi 15 odstotkov vrednosti dobitka pripadlo Mestni občini Ljubljana, kjer ima sedež Loterija Slovenije."A ni logično, da bi pripadalo državi, saj je državna loterija? Ali pa en del državi, en ...prikaži več del pa občini, kjer je bilo kupljeno. MOM LJ ima tako ali tako že marsikateri bonus preveč.

  • manch 15:15 03.januar 2014.

    Ne verjamem, najbrž tako govorijo, da srečneža zavarujejo pred raznimi Kameniki. Dandanes ni varno razglašati, da imaš 21mio.....

  • david112 15:53 03.januar 2014.

    ŽIVJO DOBITNIK....če te je strah dvignit keš lahko meni daš listek in ti bom skus na uslugo..premisli ! skyp: kr-en112

  • vest 16:16 03.januar 2014.

    malo več obzirnosti si pa le zaslužim (če me je strah?) Žal se ne morem spomniti kam sem založil listek. Dva meseca bo pri nas zelo stresno. Verjetno bom sistemsko prebrskal hišo. Vem, da sem vplačeval v Grosupljem. Upam, da najdem kmalu.

  • allstarr111 16:31 03.januar 2014.

    Ma jest mislm da lahko pride po dobitek tudi na glavni sedež te loterije ki je mislm da na Danskem, drugo pa je mogoče to da si ureja prebivališče tam kjer bi rad dal teh 15% kar ni mal denarja. ...prikaži več Dost folka bi raje zamenjalo stalno prebivališče kot dalo teh 15% nekemu zelenjavarju, spet drugi bi celo menjali državo, kar imam občutek da se bo tukaj zgodilo.

  • MaLi_BoG 19:40 03.januar 2014.

    Pa narod božji...ma kaj ste tko slepi al kaj??pa tip si rihta lajf u tujini...ko bo vse porihtu bo dvignu in bo spizdu...sej je logično...kaj bo delu u tej gnili državi...

  • erikkk 08:53 04.januar 2014.

    Ma kaka tujina. Jaz sigurno ... tud če bi dobil 50 mil. se nebi odselu v tujino ... mogoče čez nekaj let ... Men tu vseen neki ne štima... Lahko da je kak lopov ki sploh ni s ...prikaži več tistega kraja, ukradu dobitniku listek pa mu še kej naredu, sedaj pa tuhta kako bi do denarja prišel.

  • Dejan+ 19:36 03.januar 2014.

    se ne zmeni za denar?A: ni se še streznil od proslavljanjaB: infarkt ga je ko je izvedel, umrl je in nihče ne ve za listekC: tako je depresiven, da ne more po denar

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.