Slovenija
92160 ogledov

Srednjeročna napoved: Obeta se "zlom" poletja!

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • eminenca 13:59 16.avgust 2021.

    po moje so to fake news, ker glede na to, da imamo samo še dva letna časa, se pravi ekstremno vroče poletje in mila zima, mislim, da zime še ne bo ... verjetno bo pa tam oktobra že kakšen sneg ...prikaži več ... sicer bo pa lahko tudi en ali dva mesce samo dež ... ekstremi so zakon

  • marsal22 11:19 17.avgust 2021.

    že 5 letni otroci vedo , da po poletju sledi jesen in za njo zima !

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 15:07 17.avgust 2021.

    Kratkoročna napoved pa se glasi... Zvečer se bo od vzhoda približeval mrak, ki se bo razširil čez celo Slovenijo in to do nižin.. Proti jutru bo postopoma sledilo izboljšanje..

  • TistoPravo 20:20 16.avgust 2021.

    Moja vremenska postaja mi kaže še zelo toplo do 1.novembra...jesensko toplo dp 1.februarja naslednje leto...in potem spet vse po starem, zelo toplo kot tudi paše deželi z morjem v Sredozemlju.

  • miho 08:05 16.avgust 2021.

    Kaj je to ITCZ? Prosim vas, da obrazložite kratice. :o

    • dare326 08:45 16.avgust 2021.

      Guglaj in ti bo vse jasno.

    • eosss 10:25 16.avgust 2021.

      Intertropical Convergence Zone - Intertropsko konvergenčno območje

    • timja 13:15 16.avgust 2021.

      do sedaj pa napovedovali vročinske valove do 40 stopinj v Nemčiji in pri nas...naenkrat pa ZLOM!!!!!!WTF

    • eminenca 13:57 16.avgust 2021.

      ja to velja za slovenistan , nemci pa dobijo kaj drugega ... vreme se kontrolira preko kompov in samo izberejo lokacijo in tam bo tako, ... se pravi igračkanje s folkom

    • miho 10:56 18.avgust 2021.

      Intertropska konvergenčna cona v Evropi? Sem mislil, da je to samo v tropskih krajih :o

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.