Slovenija
58 ogledov

Sta policista Koprivnikarju postavila zasedo?

Komentarjev 47
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • principiumnovum 14:47 30.november 2015.

    Ja, tale minister ga pa pihne. Pravi, da ni storil nič s čimer bi pritegnil pozornost? A se tale klovn norca dela iz nas? Je član ene najbolj skorumpirane politične stranke, ki je kriva za gospodarski, varnostni in moralni kaos ...prikaži več na naših tleh in sedaj se čudi s čim je pritegnil pozornost? Pa kaj misli, da je nedotakljiv samo zato, ker je ELDEESAR? Policista bi morali nagraditi, ne pa da ga preiskujete. Še več takšnih potrebujemo v državi.

  • francek 12:07 30.november 2015.

    Nič novega to policisti večkrat počno, ustavljajo z lučkami brez razloga.

  • xy 12:14 30.november 2015.

    čim je smrdel po alkoholu in napihal več kot 0,0 so imeli policisti utemeljeni sum, da je lahko pod vplivom alkohola. Imaš popolnoma prav, da bi kot minister za zgled ostalim moral imeti 0,0. Dejstvo je, da je bil pod ...prikaži več vplivom alkohola, pa čeprav manj kot 0,24 in ne vidim nobene potrebe da sedaj preverjajo postopek policistov. To je čisti mobing

  • blueone 18:23 30.november 2015.

    Kateremu naj se jaz pritožim ali so me policisti upravičeno ustavili ali ne?Kkaj naj rečem. ko me policist ustavi in reče: " Dober dan, kontrola prometa" Ali naj mu rečem: "Policisti kaj me ustavljate saj nisem storil ničesar, s čimer ...prikaži večr bi pritegnil pozornost!" Haha pomoje, da bi to delovalo in bi policist rekel: "Moja pomota oprostite ker sem vam ukradel 5 minut časa."Mislim zakaj bi moral biti nekdo priviligiran pred policisti, pa saj govorimo o enakosti oh in sploh?

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 13:57 30.november 2015.

    Mel sem čuden občutek,ko so me ustavili,tak,kot,da so me čakali oz.zasledovali.Dej Koprivnikar ratal si isti,kot tvoj firer Cmerar in naš veliki KOtalkar.

  • Dolfi 16:13 30.november 2015.

    Zdaj so vsi krivi, samo on ne. To, da je bil pija sploh ni pomembno. Pomembno je, da se mu godi krivica! Bogi,bogi....

  • xy 20:00 30.november 2015.

    Malo sem pobrskal po internetu o navodilih o uporabi službenih vozil v MJU pa sem našel le navodilo od Ministrstva za zunanje zadeve. Mislim da če velja za njih bi moral veljati tudi za Ministrstvo za javno upravo.v ...prikaži več 6. členu piše:6. členUporabnik vozila je dolžan poleg ostalih pogojev iz tega navodila izpolnjevati tudipogoje iz zakona, ki ureja varnost v cestnem prometu.Uporabnik v času uporabe službenega vozila ne sme imeti alkohola v organizmu(0,00 % alkohola v organizmu). Zato menim da bi moral Cerar ukrepati proti ministru in tudi KPK bi morala preveriti uporabo službenega vozila (ali minister plačuje boniteto, ali je vozilo v rangu kot mu po pravilniku pripada), ne pa da se sedaj preverja policaje. Minister je imel po pisanju medijev 0,12 alkohola. Torej Cerar kako boste ukrepali?????

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.