Slovenija
117 ogledov

Stanovniku iz naslova pokojnin 7 tisočakov?

Komentarjev 59
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • boskre 21:08 29.april 2012.

    Ne bi rekel, da ravno vsak :( sam sem privat že 10 let, v 10 letih sem bil na bolniški kaki 10 dni, 1 x letno si privoščim 7 - 10 dni dopusta, ... nimam vikenda in včasih niti položnic ...prikaži več ne uspem plačati redno, ... toliko o privatnikih. Z ženo imava skupaj 2 avtomobila v skupni vrednosti 13.000 EUR in živiva 3 otroke. Mislim, da bi nama bilo s sigurnih 1.600 EUR skupaj lažje, da o odgovornosti ne govorim.

  • mumbly 21:18 29.april 2012.

    Še enkrat preberi članek. Penzijo dobi iz OZN in ne iz ZPIZa. Iz ZPIZa dobi tisti manjši del, ki pa je bil vplačan pri nas in plus borčevski dodatek, ki mu ga pa Majer ne more ukiniti. Torej koliko ljudi ...prikaži več v Sloveniji dela za njegovo penzijo? Mater ste naivni nakladači.

  • Veteran 21:28 29.april 2012.

    Da vidimo, če bo Stanovnik pošteno porazdelil njegovo pokojnino; to je njegov socialni čut za Slovence oz. sedanjo krizo. Pobrati mu višek pokojnine, barabi!

  • Veteran 21:47 29.april 2012.

    Še to, tudi sam sem se boril za osvoboditev Slovenije, pa nimam niti službe kaj šele pokojnino in sedaj mi nakladajo o pravični porazdelitvi Stanovnik, Kučan Turk in seveda povrhu še Janković. Kakšna komunistična beda!!

  • sprehajalec 22:40 29.april 2012.

    Klemen Zec, če bi si brko zaslužil pokojnino na pošten način, ne bi bila ta borčevska 57 let po zaključku borčevske avanture.Tudi sam sem bil borec, pa celo v bojnih akcijah, pa me ne čaka nikakršna borčevska pokojnina ne dvajset ...prikaži več let potem, pa tudi če 37 let me ne bo čakala. Si normalen, 57 let že živiš od borčevse penzije. Nima tukaj nič Mayer zraven.

  • nina 22:48 29.april 2012.

    pod komunizmom smo imeli vse,kapitalisti in rkc nam hočejo pa vse pobrat.Delavec prej je imel delo in pravice zdaj nima nič več,najraje bi nas vse vničili,firme se zapira zadnjih 15.let,da imajo lopovi denar sami,da izkoriščajo,kje se le da.ONI pa hodijo ...prikaži več na počitnice v eksotične države in na golf.

  • nina 23:12 29.april 2012.

    LOPOVI SO SEDAJ,KO JEMLJEJO REVEŽEM SAMI PA KRADEJO IN LAŽEJO,DA SE KAR KADI TO JIH VATIKAN UČI BANDA BELOGARDISTIČA SAMA PROPAGANDA IN HUJSKANJE NARODA,DA SE BOMO KREGALI MED SABO SRAM JIH JE LAHKO.20 LET NAZAJ SO OBLJUBLUBLJALI ŠVICO. SEDAJ SMO BLIŽE ALBANIJI.

  • nina 23:15 29.april 2012.

    KDO TI JE DANES OPRAL MOŽGANE RKC PEDOFILSKI?

  • nina 23:26 29.april 2012.

    TO NI BILA NOBENA VOJNA. MARSI KOMU JE DANES ŽALDA JE BIL ZA ODCEPITEV MENI ŽE NAREDILI SO SOVRAŠTVO MED NARODI SEDAJ SE PA SMEJIJO NISEM PROTI NIKOMUR,ČE JE SPOSOBEN,DA NAROD REŠI JE LAHKO TUDI ČRN TI KI SO SEDAJ ...prikaži več PA ITAK ŽE UVAJAJO DIKTATURO PO HITLERJU.POABIDA TI BO USPELO.

  • Alpin 07:00 30.april 2012.

    Ti nimaš pojma, kaj govoriš! Zate ni bila vojna, ker ste doma ležali na kavču in čakali, kaj bodo drugi dosegli za vas. Žal za odcepitev?? Ne bodi smešna.. še tiste balkance, ki jih imamo, težko živimo, bomo pa celo ...prikaži več jugo. Če ti kaj ne paše, kar pot pod noge!

  • francek 12:14 30.april 2012.

    ČIM PREJ POT POD NOGE PA NAZAJ K JUŽNIM BRATOM. BOŠ IMELA 200 EUR COLNGE PA DA TE POTEM SLIŠIMO. SLOVENIJO SO POKRADLI VE SE PA TUDI KETERA POLITIČNA OPCIJA JIM JE TO OMOGOČILA.

  • francek 12:23 30.april 2012.

    ČE JE BILO POD KOMUNIZMOM TAKO FAJN, ZAKAJ JE PA KOMUNIZM CRKNU PO CELEM SVETU.

  • francek 12:28 30.april 2012.

    KDO PA JE POKRADEL SLOVENIJO BELI ALI RDEČI?

  • McBobo 00:17 01.maj 2012.

    Še danes zagovarjam odcepitev Slovenije od Jugoslavije in bi danes isto volil, kot sem pred 21 leti. Bi bil pa danes za priključitev Slovenije k Avstriji in to iz razloga, da slovenski narod je priden za delati, za vladati pa čisti antitalent.

  • nina 23:06 29.april 2012.

    saj sedaj ni komunizem sedaj je kapitalizem kurčev sedaj delata oba starša dveh otrok pa nemoreš shajati.MOJ oče je delal sampa sta moja starša šolala dva in še hišo kupila in popravila mati je gospodinja sedaj so ji pobrali še ...prikaži več pokojnino banda kapitalistična.OČEima 500 e pokojnine to je že kriminal nad lastnim narodom.

  • kvizko5 11:25 29.april 2012.

    Aja, če je to res potem si toliko ne zasluži ne glede kakšno funkcijo je imel najbolj zaradi trenutnih razmer zaradi katerih nekateri upokojenci životarijo pa so delali mnogo bolj kot pa g.Stanovnik!!!! Žalostno v kakšnem sistemu živimo!!!!

  • širhakl 12:22 29.april 2012.

    Mala tolažba - ne bo več prav dolgo.

  • Klemen Zec 18:50 29.april 2012.

    kako nasedate novicam Požarreporta !omenjeni si je s svojim delom upravičeno zaslužil tako pokojnino.da je toliko višja od slov.povprečja je le to, da je med aktivnoostjo tudi več prispeval v pokojninsko blagajno, saj je več zaslužil kot diplomat.<br ...prikaži več />da je Požar objavil ta podatek po nalogu Majerja je pa več kot očiten, saj gre omenjeni gospod dal časa v nos Ivanu, zato ga Ivan s svojo zlobo in svojimi pluvalci hoče osramotit pred slov.javnostjo !

  • Izudin 20:24 29.april 2012.

    Stanovnik in komunizem sta kot noč in dan!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.