Slovenija
12393 ogledov

Starši naročajo taksije, da otroke vozijo v šolo

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 14:36 01.september 2018.

    otroka s taksijem v šolo? ja kam smo prišli? zgleda da so nakateri res tako bogati, zato pa dela levica na tem, da jim tisto "malo preveč" pobere

    • zipo 15:06 01.september 2018.

      ti si tak idiot, da te ne noben uradno priznan idiot ne prekaša

    • Avatar praufo
      praufo 15:37 01.september 2018.

      o hvala, pa še ti povej v čem si ti najboljši, razen, da težko dojameš vsebino članka, še manj pa pomen komentarja

    • Zan Marega 15:57 01.september 2018.

      to so otroci levičarjev zaposlenih v javni upravi in državnih podjetjih. rdeče plemstvo ima doma najete tudi čistilke in varuške...

    • Avatar olor
      olor 17:49 01.september 2018.

      Zan Marega, levičar ti je dal kruh, samo škoda da si zrasel v takšnega kretene z minimalnim IQjem. Se verjetno ne spomniš ko je bila šola zjutraj in popoldan pa še v sobotah, pa smo otroci hodili peš, se družili ...prikaži več in hecali po poti, fajn je bilo, pa čeprav so bili levičarji kot praviš ti, na vladi.

    • Zan Marega 19:23 01.september 2018.

      levičar meni ni dal nikoli kruha.pravzaprav levičar še nikoli ni delal in kaj ustvaril.levičar je zaposlen v javni uprav, državnem podjetju ali pa na sociali.levičar krade,,,zdaj pa spokaj da ne dobiš dve po zobeh

    • Avatar olor
      olor 19:38 01.september 2018.

      Zan Marega, za grožnje veš kaj sledi. Zato pazi, tvoj ID ni tajen. :) runkl

  • Sienna_Grimley 14:43 03.september 2018.

    Naredim dobro celo najboljšo plačo na spletu od doma. Prejšnji teden sem dobil 9825 $, saj sem preprosto delal od doma na internetu. Sem redni univerzitetni študent in samo delam to delo v mojem času samo 20 do 25 ur ...prikaži več na teden. Ne morem verjeti, kako enostavno je bilo, ko sem gaa poskusil. To je tisto, kar počnem ... ........ ➥➥ ➥➥➥ ➥➥ www.Internet43.Com

  • Franjo Erman 19:23 01.september 2018.

    a spet napačni tableti???!! mojster dragi, kako si jih videl, ko pa se šola začne šele v ponedeljek

  • Laznivi 09:41 02.september 2018.

    To so ljudje ki delajo vec kot lenuhi na minimalcu ki se 8 ur tezko zdrzijo v sluzbi. Vredni ljudje danes ne delajo manj kot 10 in vec ur dnevno zato nekaj imajo in jim zmankuje casa. Ta usranec ki ...prikaži več je moral dat novico v casopis sigurno nikdar ni delal.

    • Avatar praufo
      praufo 12:35 02.september 2018.

      a samo 10 ur, zakaj pa ne 16ur, potem bodo imeli še več ... ups, ne bo držalo, ker bodo več zaslužili, pridejo na višjo davčno stopnjo, hop, pa spet država pobere, razen če imajo četico otrok, no je pa ...prikaži več potem količinski popust na taksi

    • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 07:39 03.september 2018.

      vredni ljudje ne delajo manj kot 10 ur????????????,klasična ovca ki se strinja z suženjstvom

    • Avatar praufo
      praufo 08:27 03.september 2018.

      tisti, ki dela več kot 8 ur, je bedak, razen za sebe ali kakorkoli neobdavčeno, ... če delaš za delodajalca, mu delaš še več koristi, država ti pa še več pobere, ne vem kdaj bo folk to zakapiral, nekatere lahko ...prikaži več bolj ožemajo, več bodo garali

    • Laznivi 13:02 03.september 2018.

      Evo komentarje lenih socialcev ...cim manj delat in cimbolj ziveti na racun drugih...dobri ste lenuharji...zagotovo volilci levice.

    • Avatar praufo
      praufo 13:36 03.september 2018.

      več boš delal, več ti bo levica pobrala, če imaš željo, izvoli

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.