Avto /avto/iz-druge-roke
47100 ogledov

Prodajalec mu je ponudil 2.000 evrov, sam ga je prodal za 4.500

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • krucefiks 08:48 01.november 2021.

    Ko se odločiš kupit avto,takrat ni dobrih ponudb in ko ga kupiš se najde dober in poceni avto,ko je že vse mimo ,taka je moja zgodovina nakupov starega avta do danes

    • vzev 13:53 01.november 2021.

      Lahko pa pogledaš na nemške strani, pa je oglasov kolikor hočeš.

  • Kvakec 13:51 01.november 2021.

    Clio4, letnik 2016, 48.000 km, kot nov. Preskočil zadnji servis, gume za menjavo. Avtohiša ponudila 6.000€, prodal njihovemu zaposlenemu privat za 6.700€. V avtohiši vzel nov avto. Za servise in ostalo me ne vidijo več, nategatorji.

  • djdj 10:09 01.november 2021.

    Res se več zasluži, če se lotimo prodaje vozila sami. Še več, če prodamo vozilo po delih. Ampak, za to je potrebno imeti čas, prostor, potrplenje za vse "čudne" klice in barantanja... Zadnjič sem se odločil staro za novo. Svoj ...prikaži več star avto sem za drobiž prodal avtohiši. Udobno mi je bilo, da sem nakup in prodajo starega uredil v dobri uri. V času, ko vsi hitimo mi je bilo važno le, da se čimprej znebim starega.

  • sandi76 09:39 03.november 2021.

    Nič novega. Pri meni ista zgodba. Ko sem prodajal rabljen avto, me je en kao mehanik skoraj nazjal, za kakšno ceno prodajam in da ga nikoli ne bom prodal. Ponudil mi je neko ceno, ker on rabi rezervne dele, na ...prikaži več koncu sem avto prodal v kratkem času za skoraj dvakratno ceno od tiste, ki mi jo je on ponujal. Druga zgodba je pri prodaji staro za novo, kjer ti prodajalec novega avtomobila starega oceni na tako nizko ceno, da se ti splača sam prodajat.

  • Avatar Leon
    Leon 09:49 01.november 2021.

    Lahko ga prijaviš davčni za plačilo davka na dobiček ......hahahahaah

  • 5ab88cdfad1c39da632cc9a4d7a3774b4e76408a 07:27 02.november 2021.

    Za vsako stvar si je pač potrebno vzeti čas pa naj bo to čiščenje, učenje, šport .... in če si za prodajo vozila nisi pripravljen vzeti nekaj časa, bo to storil nekdo drug .

  • bogdan76 10:14 01.november 2021.

    Zakaj ganisam prodal sedaj je prepozno jamrat nesposobnež.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.