Slovenija
39 ogledov

Starša izborila pravico do pokopa

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 08:34 22.julij 2014.

    Slabo razumeš. V 16 tednu je to samo tkivo in sicer v tem slučaju mrtvo rojeno. z spontanim splavom . Če ne bi bilo splava , bi ženska umrla zaradi sepse, ne bi bila prva niti zadjna. Še nekaj je ...prikaži več . Če se v katerem koli tednu rodi mrtev otrok- da ne za zadiha , to ni državljan , ampak medicinski odpad. Kako lagko mrtvorojenega vpišejo v roj. knjige , da bi potem izdali mriški list .? Eni res ,erjejo kvake. Naskoč babo čimprej in gremo znova , ne se pa tle afne guncat z kosom mesa.

  • spenjac 11:18 22.julij 2014.

    Mislim, da ti precej slabo razumeš moj komentar. Če si skrbno bral članke, bi razumel, da gre za zelo verno družino, ki je želela pokopati zarodek. Pomen pokopa 16-tedenskega zarodka je v tem, da se bo sedaj morebiti sprožila debata ...prikaži več o tem, kdaj in kako je dovoljen splav. Nasprotniki bodo lahko dejali, "glejte, saj so 16-tedenskega enkrat že pokopali, torej stroka priznava, da je to starost, ko ne gre već za zarodek, ampak za otroka". Zanimiv precedens.Kapiš?

  • Žurnalček 08:43 22.julij 2014.

    Treba jih pelat k psihiatru po potrdilo , če so pr seb!

  • miro 11:43 22.julij 2014.

    Na bruhanje mi grejo ti neslani komentarji. ČE NIMATE VSAJ MALO SRČNE KULTURE POTEM NI TREBA PISAT TAKIH KOMENTARJEV Hvala za razumevanje

  • Žurnalček 08:41 22.julij 2014.

    Medicinsko gledano je to samo del tkiva matere. Del tkiva je tudi njena noga , roka , kakor tudi ledvica itd. A zdaj bodo pa pacijenti zahteval po operacijah nogo al pa roko sem , da jo pokopljemo ? Parta ...prikaži več pa takole: Vljudno vabim vse prijatelje in znance na pogreb moje drage nikoli prežaljene leve roke , ki bo na .... in ki ga bo vodil domači župnik iz naše farne cekvice. Cvetju se odrekam v korist KC , za pijaćo in jedaćo bo pa poskrbljeno pod šotorom ob pokopališču . Igrali bodo Veseli kampelci, do jutranjih ur.

  • spenjac 15:06 21.julij 2014.

    zarodek je bil pokopan, torej je bil živ. živega pa se ne sme ubiti, kar pomeni, da je življenje že v 16. tednu in je tedaj splav že prepovedan? jaz razumem tako.

  • mihatirs 16:05 21.julij 2014.

    Mah čim manj komplicirat, un k hoče splav nej ga ma, un k nehote splavi, če hoče pokopat pa nej pokoplje in to je to! Sej ni treba povsod filozofirat!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.