Slovenija
15947 ogledov

To izjavo bodo morali podpisati starši

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • MK 17:42 08.maj 2020.

    Samo vprašam CSD-je ali te izjave že zdaj podpisujejo starši romskih otrok? Nekam redko jih vsako leto od marca dalje vidim v šoli. Pa tudi jeseni jih ni. Menda ja niso bolni ali so v stiku z bolno osebo?

  • Petea 19:11 08.maj 2020.

    Starši niso kometentni, da pišejo potrdilo, da je otrok zdrav!!!! To lahko napiše le zdravnik, ki je otroka pregledal!!!!

  • Petea 19:14 08.maj 2020.

    Ali bo učiteljica tudi podpisala izjavo, da je zdrava?

  • izy 04:41 09.maj 2020.

    Vsak dan v času Covid-19 bi bilo potrebno pred vstopom v šolo preveriti temperaturo zaposlenih in vsaka razredničarka bi izmerila temperaturo otrok.

    • Ejsi_Disi 08:08 09.maj 2020.

      Pri vsem zaostanku bi ti dodatna brezvezna merjenja uvedel. Mogoče si bral, da večinoma, sploh otroci in mlajši, prebolijo brez simptomov.

  • Avatar praufo
    praufo 19:13 09.maj 2020.

    skrajno bolano in dokaz, da se uvaja fašizem, ne trdim, da je kriva vlada , mi smo pač del evrope in tam so modro tiho, za nas seveda, drugače pa komunicirajo z vladami in dajejo navodila .... zdej naredte to, ...prikaži več zdej to, zdej ono ... jest ne razumem ivana, kako se mu lub bit tak suženj ... sej oblast je oblast, ampak to ni oblast, če morš spet delat pod komando šefa iz bruzsla ... ne vem komu je to logično

  • Ivo 23:31 08.maj 2020.

    Zakaj bi karkoli podpisal da lahko hodi moj otrok v šolo? Ko bodo rekli, bo šel, če ne bodo, ne bo šel in pika! Podpisal ne bom ničesar!

  • Albatroz 07:45 09.maj 2020.

    Seveda lahko gre otrok v šolo če mi minister za šolstvo zagotovi in potrdi da bo moj otrok ostal zdrav oziroma prevzema odgovornost z posledicami tecimo da odgovarja z 10 leteti zapora če en sam otrok zboli in temu otroku ...prikaži več država zagotovi zdravljenje izven naše države.

  • Avatar Jackilika
    Jackilika 01:03 09.maj 2020.

    Si želiš najti žensko za eno noč? Pojdi –– B­r­ed­h­ot­.­C­om

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.