Slovenija
22 ogledov

Statistika: plače navzgor

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • b3180966 12:53 15.julij 2013.

    Naši familiji se je letos povprečna plača zelo dvignila. Lani sem zaslužil 2.000 €/mesec in žena 1000 €/mesec. Letos je ostala brez službe in se je naš povprečni dohodek dvignil iz 1500 na 1900 €, ker se je meni plača ...prikaži več znižala za 5%. PS- vsaka primerjava z državno statistiko je zgolj zlonamerna.

  • vili.manili 12:21 15.julij 2013.

    Plače navzgor? Čigave?

  • zic 12:25 15.julij 2013.

    jebeš tole statistiko!!?? plače nam grejo vsako leto dol, tako da je srednji kader v JU pod povprečno plačo!!!

  • zic 12:26 15.julij 2013.

    sori mislu sm pod minimalcem ne pod povprečno plačo

  • Fulmmer 13:27 15.julij 2013.

    Itak, plače so se dvignile v podjetjih kjer dvignejo cene ko jim znanjka denarja in zaradi pomanjkanja konkurence ali lastništva države dvigajo cene kakor se jim zdi....

  • dragec 13:41 15.julij 2013.

    Čudna ta statistika - v moji denarnici je iz meseca v mesec vse manj denarja????

  • nina 13:57 15.julij 2013.

    Nakladajo kot v našem parlamenu mlatijo prazno slamo zadnjih 10 let

  • mia 15:44 15.julij 2013.

    tudi prvih 10 let ni bilo nič bolje

  • Veteran 15:03 15.julij 2013.

    STATISTIKA je bila, je in bo bila največja laž. Slovenske vlade pa imjo srečo, da imajo pasivno državljanstvo. 91 leta sem se boril za samostojnost in sem pripravljen še enkrat proti takim barabam v vladi in da ne bo pomote ...prikaži več mislim proti vsaki vladi, ki je bila v samostojni Sloveniji. Vse so skorumpirane in pokvarjene, prave barabe, vendar ljudstvo še vedno upa. Pravijo, da upanje umre zadnje in to je res, vendar ni lepo, da ljudje živijo v upaju in umrejo v upanju, kar pomeni, da so celo življenje samo upali. Sedaj je potrebno udariti po vladi, krivičnemu in usmerjenemu sodnemu sistemu in dosedanjo politiko mislim na levo in desno opcijo, ter jih izbrisati z zemlje. Vem, da so moje želje utopične, vendar poskusiti ni greh, morda se bo enkrat nekaj premaknilo v slovenski zavesti delovnih ljudi in takrat bo težko zaustaviti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.