Slovenija
1725 ogledov

S stavko grozijo še poštarji. "Nadomestiti nas ne more noben paketomat"

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • karantanc56 12:09 11.januar 2023.

    Ali nebi štrajkali tudi vozniki Mercatorja, Tuša, Lidla, Hoferja itd.itd., pa komisionarji, pa skladiščni delavci, pa viličaristi, vsi smo pod minimalcem.

    • lojs 12:23 11.januar 2023.

      to še vse pride na vrsto, prej ali slej ali bolje rečeno v kratkem

    • Ender3 14:11 11.januar 2023.

      lojs je, celo napovednik prihodnosti.😌.Malo takšnih !

    • lojs 14:36 11.januar 2023.

      za take napovedi morš imeti izjemne vedeževalske sposobnosti ... malo takšnih, ki so še vedno slepi

  • Tomaz_321 11:39 11.januar 2023.

    NAJPREJ naj poštarji delajo, tako kot je treba!! Dobil po SMSju, da moram plačati carino na neki paket... Pošljejo mi SMS glede carine, pogledam za kateri paket to gre in SE NE VIDI POPOLNOMA NIČ!!!!! Slikan paket v TEMI s ...prikaži več slabo resolucijo fotoaparata!!! PREKLETA BANDA HUDIČEVA!!!! Sploh ne vem ne za kaj gre, ne kaj je notri!!!

    • Avatar pantani
      pantani 11:52 11.januar 2023.

      To ima čez carina in ne pošta!!! Ne mešaj jabolk in hrušk!!!

    • pravičnik77 12:27 11.januar 2023.

      To ima čez poška ki za DURS opravlja tudi carino pošiljk iz tujine... tudi dokumentacija se pošilja na mail od Pošte Slovenije

    • Ender3 14:06 11.januar 2023.

      To je, carinska pošta, ki pošlje SMS za določene pošiljke. Zahtevajo račun za izdelek + stroški poštnine. Čeprav DDv odšteje navadno že trgovec v tujini oni obračunajo samo svojo pristojbino pa znanem ceniku..Za nekoga, ki ni vešč iskanje eu kode ...prikaži več izdelka pa, to lahko predstavlja problem..

    • puelasedulaest 14:21 11.januar 2023.

      Pošta misli maltretirati poštne delavce in jim odvzeti nekaj stvari, ki jih je Janša uvedel. Namen je tudi ukinjanje pošt in odpuščanje. Če vsega tega sindikat ne bo vzel takoj resno, se delavcem pošte ne piše dobro. Včasih so na ...prikaži več Pošti imeli najslabši sindika, zdaj pa je malo boljši in močnejši.

  • Avatar pantani
    pantani 14:13 11.januar 2023.

    Vsi v JS višajo plače, gospodarstvo pa zaradi preplačane elektrike oz. prepoceni prodane in drago uvožene na čakanju. Na Jesenicah, Hrastniku, Velenju ogromno ljudi na čakanju, plače nižje, hrana dražja, ljudje nimajo za položnice in kredite!!! Vlada sestankuje o prehrani, ...prikaži več, vozijo se na koncerte z letali na skrivaj pa privatizirajo elektro podjetja in izdajajo zelo slabe obveznice z veliko obrestno mero!!!!!

  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 11:38 11.januar 2023.

    Pismo, tako kot tile opravljajo svopje delo, dobijo še preveč... Na paketu piše "poklicati pred dostavo na XXXXXXXXX". Pa pokliče? Neeeeeeee.... paketa kr da nekomu na naslovu, brez predhodnega in naknadnega obvestila, ti pa potem sam poizveduj... Nč ne bo.

    • Ender3 14:17 11.januar 2023.

      Jaz samo tega ne razumem, da prejme uslužbenec PS za pultom več kot, oni na terenu. Cena storitev pri njih je, vedno maksimizirana. Očeš, nočeš moraš !

  • Avatar NickMason
    NickMason 11:30 11.januar 2023.

    ravnokar bil poštar,kupiš na internetu ,plačaš in potem ti zvoni za podpis,ha ha ha al ti pa listek pusti ,mi bomo štrajkali proti njim

    • pravičnik77 12:30 11.januar 2023.

      tebi vsaj z oni, naš samo listek pošlje ki ga pred tem napiše na pošti, jaz doma čakam k osel, on pa od daleč listek v kaselc, zgodilo se je že , da je za paket listek v na iral ...prikaži več ik vrgu njegov kolega, ki je reklame raznašal.. katastrofa

    • Avatar NickMason
      NickMason 12:45 11.januar 2023.

      jaz sem bil celo doma in sem ga videl ko je že odhajal in je samo listek pustil in nič zvonil ,seveda na pošti so rekli da ni tako ha ha ha.Imam sicer prijatla ,on vedno pusti,točno ve kaj in ...prikaži več kako,ostali pa čista nula,krneki.Ko je bila corona so enako ,a vzunaj km vrsta,sem obvestil trgovino in vrnil vse skup.Počasi so se navadili ,ker so trgovci pritisnili na njih,potem so začeli DPD GLS in s temi ni nobenih problemov.

    • Ender3 14:25 11.januar 2023.

      Tudi pri drugih ni nič drugače, GLS ti npr. ne dostavi pošiljke, kar parkira jo na bližnjo bencinsko črpalko. Potem pa išči kot, veš in znaš. Bojda tihi dogovor med Petrolom in GLS uslužbenci pa, o tem niso obveščeni..Komu ob tem verjeti.

    • Avatar NickMason
      NickMason 14:38 11.januar 2023.

      aha,to pa pri naročilu pritisneš prvo priporočeno dostavo ki je najcenejša ali celo zastonj,pa lepo piše da izbereš bencinsko pumpo ,če jo ne ti jo pač kera je v tistem kraju,seveda če tega ne veš ,iščeš kot bumbar.Tudi jaz sem ...prikaži več iskal kot zmešan ,zdaj je pa OK.

    • pravičnik77 17:57 11.januar 2023.

      pri GLSju vedno označim na paketomat, zmerej tja do u, brez problema

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.