Slovenija
42 ogledov

Stavka zaradi božičnice?

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • se_eden 10:03 12.december 2012.

    meni sploh ni jasno, kako lahko podjetje, ki je v (delni) državni lasti preneslo del (Tiki) svoje proizvodnje v drugo državo. bi pričakoval od podjetja v državni lasti, da najprej poskrbi za zaposlitev svojih državljanov in ne na dobiček...

  • Anubis- 12:56 12.december 2012.

    No, zdaj pa še enako v Muri, oz. AHA modi ponovit, glede na to da baje ne bo ne božičnic, ne nadur ker ni denarja.Zanimivo pa je to da so kljub "pomanjkanju denarja" v zadnjem mesecu pokrili vse strehe ...prikaži več z solarnimi celicami..

  • dragec 10:17 12.december 2012.

    BOŽIČNICA.....................KAJ JE TO?????

  • feferon 11:35 12.december 2012.

    Pa smo spet pri zakonu! Kako lahko ostane brez regresa ali božičnice delavec v gospodarstvu( od katerega država živi), v javni upravi si pa talajo, kakor, da za krizo še niso nikoli slišali?Narobe svet!

  • becar 13:26 12.december 2012.

    Pa si ti mogoče pomislil, kolikšni so stroški dela v Nemčiji, Avstriji? Verjetno ne, ker ne bi pisal takšnih nesmislov. Ali pa si delodajalec in te je strah, da bi moral dati nekaj več delavcem, da bi imel ti manjši dobiček?

  • franke 14:15 12.december 2012.

    BRAVO TAKO SE DELA NE MI OVCE SE NE UPAMO GLAS DVIGNIT.

  • franke 14:17 12.december 2012.

    ZARADI DELAVCEV DRŽAVA NI NEKONKURENČNA. AMPAK ZARADI TAJKUNOV IN POŽREŠNIH MENEDŽERJEV.

  • feferon 13:43 12.december 2012.

    Ma kakšnega fotokopirca? Daj nehi bluzit ! Poznam in so mi sami povedali, da se je talalo. Medtem ko v gospodarstvu večinoma še regresa ne vidijo, se izplačuje povsod v javnih službah, pa lahko ti politiko zraven vlečeš, mi minuse ...prikaži več daješ, ampak dejstvo je, da so oni vedno prvi pri koritu.

  • mph 08:59 12.december 2012.

    Čeprav sam nisem še nikoli dobil ne božičnice ne 13. plače, nimam nič proti, da jo dobi tisti, ki si to lahko privošči. In še dodatno izredno mi gredo na živce kapitalisti, ko finančno stanje povsem dopušča to, pa se ...prikaži več odločijo, da ne bodo. Seveda, vrhovi s tem nimajo problemov.

  • Specijalec 10:23 12.december 2012.

    Kaj ne razumeš? hvala bogu, da je preneslo proizvodnjo drugam, kjer so nižji stroški dela...lažje lahko konkuriraš na trgu...čisto logično.Po mojem mnenju je še premalo podjetij šlo v tujino...vsi bi morali iti! Pa da vidimo ali bo vlada začela razmišljati ...prikaži več o zmanjšanju stroškov dela, ko ne bo več prihodkov...Ljudje vi se sploh ne zavedate, da je Slovensko gospodarstvo nekonkurenčno zaradi PREVELIKIH STROŠKOV DELA! Prvo naj si država vzame veliko manjši del "pogače" potem pa bodo prišle tudi zaposlitve in podjetja nebodo bežala iz SLO. Dokler je pa tako kakor je....vsi ven iz Slovenije!

  • mph 12:05 12.december 2012.

    Kdo si tala? Še ena informacija iz čudežnega fotokopirca Janše. Ker poznam kar nekaj ljudi v teh t.i. "javnih službah" na raznih mestih, tudi sorodnik dela tam, niso še nikoli slišali za božičnico ali 13. plačo. Vsaj ti ne, ki ...prikaži več jih jaz poznam, ki pa so res bolj proti dnu plačilne lestvice. Ampak, kadar se to deli, se deli vsem in bi torej vedeli. Nekje še niti celega letošnjega regresa niso dobili. In tudi sam nisem bil še nikoli v življenju pa imam čez 30 let delovne dobe, ne božičnice ne 13. Nisem pa niti malo nevoščljiv tistim, ki si lahko finančno privoščijo in dobro poslujejo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.