Zdravje /zdravje/aktualno
987 ogledov

Stavkali bodo tudi bolničarji, medicinske sestre...

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ECKING 12:57 09.januar 2018.

    kdaj bomo pa stavkali v zasebne msektorju??!!! Ce gre v JU gor naj gre pa se nam!!!! Dvolicnezi.........ne leti ravno na policaje in medicinske sestre ampak tole da bo vsak mal stavkal in se malo izboril pa ni ravno fer ...prikaži več do zasebnega sektorja,ampak tega pa paraziti v JU ne vidijo!!!

    • maresem 13:51 09.januar 2018.

      Stavkajte, kdo vam brani? Vam je težko dati tisti euro za sindikalno članarino?! jaz dam vsak mesec 10€.

  • stary1 19:00 10.januar 2018.

    sem slišal, da so medicinske sestre tak bolj za zabavo dohtarjem, da jim ponoči ni dolg čas, noč je dolga in dohtarjem prav pride kakšna svinjska polovička ,, za obdelat, Da pa ne govorim medicinskih bratcih,, to so pa baje ...prikaži večbaje sami pedri,, tak sem slišal ,, tak se po Ljubljani govori

  • Kar Neki Furli 13:10 09.januar 2018.

    Vukadinović dobil boš sprey v gobec

  • optimo75 13:09 09.januar 2018.

    Na vsake tri mesece se zbudijo v JS. Rad bi dočakal dan, ko bodo pa sindikati v zasebnem sektorju rekli, zdaj gremo pa mi mal na ulice, vključno s Krko, Lekom,...da se zaprejo dol avtoceste in vsi dostopi do JU, ...prikaži več pa da vidim reakcijo države, mafija. Ali pa da bi se starši kolektivno odločili, da bi stavkali tako, da ne bodo otrok pripeljali recimo en teden v šole, pa da vidim potem ksiht biskvitka in učiteljev, kaj si bodo začeli s praznimi učilnicami. Samo skupaj bi bilo treba stopit.

    • maresem 13:52 09.januar 2018.

      Stavka v Krki, Leku... a si kaj pokadil, mogoče... kaj opojnega?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.