Slovenija
19738 ogledov

Ste pripravljeni na tri stopinje Celzija?

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 19:29 31.avgust 2017.

    "Če ste še danes uživali v čisto poletnih temperaturah, se boste že v ponedeljek prebujali ob le nekaj stopinjah Celzija nad ničlo" Aleluja!, aleluja!, jaz nisem užival, trpel sem, slabo spal, vroče, vroče, vroče, ... vse je pregreto, bajta, cesta, ...prikaži več, beton, zemlja suha, drevesa se sušijo, vse je prežgano, presušeno, ne vem kdo v tem uživa, kar je preveč je preveč

    • Avatar olor
      olor 11:51 01.september 2017.

      revež :)

    • Avatar praufo
      praufo 17:36 01.september 2017.

      ja sej ti pa nisi revež, ker si pregrel svoje zmrznjene kosti, mogoče pa spadaš v katergorijo reptilo, ki rabijo malo višjo temperaturo ... ampak narava je pa res boga, če že meni praviš revež, malo poglej naokoli, bedak

    • Avatar olor
      olor 11:25 02.september 2017.

      če sem napisal revež, te s tem nisem žalil. Mogoče pa le dobim tvoj IP naslov, pa bova videla kdo je bedak. :)

    • Avatar praufo
      praufo 12:54 02.september 2017.

      ko boš dobil moj ip, bova videla kdo je bedak ... in kaj si boš ip naslovom pomagal, niti tega ne veš koliko uporabnikov je za javnim naslovom, mogoče smo pa ena skupnost, kaj boš potem sirota jerica

    • Avatar olor
      olor 13:12 03.september 2017.

      ah ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.