Slovenija
18217 ogledov

"Ste se vprašali, kdo skrbi za brezhibno urejene pričeske?"

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar ovca
    ovca 19:12 27.november 2020.

    Butalska vlada,butalski ukrepi in,ker jim je bilo vse k riti prineseno ali pa so to dobili z lopovscino,ne vedo,kako je,ce do vsega,kar imas,prides z lastnim delom in krediti,ne pa z blejanjem,kar pocno ze celo zivljenje. Zato pa pocno,kar pocno...

  • Avatar right
    right 17:55 27.november 2020.

    prav imajo, naj delajo, če jim fašisti ne dovolijo legalno, naj na črno. bravo frizerji

  • Avatar Leon
    Leon 18:25 27.november 2020.

    Kdo frizira kokoške in kokote v parlamentu ?

    • Eddie 18:49 27.november 2020.

      Samo res... če pogledaš TV je vse konstantno enako... moja frizura pa od začetka karantene taka, da ne vem, če ne bom na koncu zgledal že kot metalc.

    • levidesnicar 20:25 27.november 2020.

      Časi Beatlov in njihovih frizur prihajajo.

    • Eddie 20:53 27.november 2020.

      @več kot očitno res... ampak iz nekih drugih razlogov. Paul, Ringo, John in George tega niso furali zaradi karantene :)

  • Avatar praufo
    praufo 18:17 27.november 2020.

    pa dejte nas nehat basat, lepo se pove, vsi smo okuženi, kdor preživi, prežiovi, ostali pač škripnejo ... sliši se zelo grzljivo, ampak ta virus ni moj izum, žal pa tako deluje, z maskam , brez mask, karkoli že ... ...prikaži več vsi ti mojstri medicine naj se obrnejo na tiste izumitelje tega izdelka, ker tega v naravi ni ... z njimi naj se zmenijo, ni pa treba folk zajebavat

  • SVOBODA 20:36 27.november 2020.

    Banda sektaska krade, goljufa, laze in spodbuja k krsitvam zakonov , ki je ne obsojam saj ljudje morajo preživeti- to bando je treba odnesti iz parlamenta in kamenja kot to delajo Arabci

  • andrej084 16:13 27.november 2020.

    Tole se mi zdi pa že malo smešno od rtvslo. Da bi bilo frizerstvo in fitnes centri najbolj oškodovani v teh ukrepih. Za fitnes centre ne vem, mislim pa, da vsaka frizerka, če je le to mogoče dela na črno, ...prikaži več brez računa. Tudi, ko ni omejitev delajo tako, vsaj tisti, ki jim teh. zmožnosti to dopuščajo. Za osnovno plačo izdajo račune in minimalne dajatve državi, vse ostalo nad tem pa v žep.

    • urska69 17:56 27.november 2020.

      Odpri si s.p. ali firmo in potem lajaj... Če ti misliš, da vsaka frizerka dela na črno, to še ne pomeni, da je res tako. (da ne bo pomote, nisem frizerka)

  • Decko 08:58 28.november 2020.

    Ukrepi so samo zato da vlada zaščiti svojo rit, za nas državljane jih boli k....

  • Avatar Celje Celje
    celje 09:19 28.november 2020.

    Albanec Janša se je odločil, da uniči Slovenijo in kot vedno se tudi tokrat najdejo izdajalci Slovenskega naroda in mu pomagajo

  • alibaba40 20:41 27.november 2020.

    včeraj me je ravno ena sfrizirala s strojčkom za duplo ceno in pravi , da če bo šlo tako dalje bo postala milijonarka, nič davka, duple cene, še zapela mi je eno od severine, za kaj več pa nisem imel ...prikaži več denarja, ubogi gostinci, ti pa so res nasrkali, tudi ko se bo sprostilo, bo prometa pol manj.

  • Avatar Ruth_Wright
    Ruth_Wright 11:39 28.november 2020.

    Na spletu s prenosnim računalnikom zaslužim veliko denarja (100 € do 200 € / h). Prvi mesec sem prejel ček za 28536 €, to spletno delo je preprosto in enostavno, ni mu treba iti v pisarn0 .... >>>>> www.MagnifyIncome.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.