Slovenija
21 ogledov

Štefanec brez resnih referenc?

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 06:47 28.marec 2014.

    skot, ti si resno bolan,ko ob 02.00 pišeš te neumnosti

  • dragec 06:59 28.marec 2014.

    BORIS,NE POPUŠČAJ,JEBI TO BAGRO DO KONCA

  • dragec 07:39 28.marec 2014.

    BORIS, POVEJ PO RESNICI,ALI TI PONUJAJO DENAR ZA ODSTOP?????

  • jaki 08:42 28.marec 2014.

    Če si res naše gore list, potem pa vsaj preberi napisano, preden pritisneš enter. Pa ne mešaj me z raznimi Leljaki in Fazani!

  • Avatar hal69
    hal69 09:05 28.marec 2014.

    Pustite vendar poštenjaka delati, če hoče. Morda bi bil dober tudi za vodenje zdravstvenega ministrstva glede na njegovo vztrajnost. Sicer pa, tudi jaz bi se javil za zdravstvenega ministra. Tisti mesec ali dva bi že zdržal, malo bi blefiral, malo ...prikaži več bolniške bi koristil, kakšno solzavo tiskovko bi sklical pa sem zmagal. Zdravstvo in KPK pa naprej po starem in bi bili vsi zadovoljni.

  • dragec 11:17 27.marec 2014.

    Res, je dobra ideja: PREDLAGAM1. Predsednik KPK, Janez Janša,- član Zoran Janković - član Roman Jakič

  • Energetik 12:15 27.marec 2014.

    Bravo naveza Pahor Štefanec!!!Rešitev je lahko samo, da Pahor PREKLIČE UKAZ O IMENOVANJU, ali DA SAM ODSTOPI KOT PREDSENIK,dost VAS mamo! Štefanec ne zna jezikov, ni slovenskegane, če ne razume da MORA sam ODSTOPITI.Aja ...prikaži večja pravno formalno mu res ni treba !

  • Ronald Reagan 12:55 27.marec 2014.

    Vi nou, vi ken...vi dont nit mani đest tajm...me bo že kdo prevajal, če jaz ne znam...saj imamo denarja polno...tudi za prevajalce če smo debili na oblasti

  • EnBralec 13:23 27.marec 2014.

    Kandidate so ocenjevale tri butaste babe, med njimi je bila ena iz kabineta šivilje, ta druga pa poslanka njene stranke (Župevčeva). A je potem čudno, da je bil izbran kandidat, ki je slučajno bil tudi član PS? A res kdo ...prikaži več verjame v to naključje?In zdaj so celo tako pokvarjeni, da za godljo Pahorja pribijajo na križ. Kriva je komisija!!!! Kriva je tudi Župevčeva!! In kriva je tudi šivilja, ki je v komisijo spravila očitno nesposobno (al pa pokvarjeno) uslužbenko svojega kabineta.Sicer pa takšne komisije nima nobena druga država v Evropi, kar se tega tiče smo unikum. Ta komisija je nepotrebna in je mogoče kar prav, da jo vodi nesposobni Prekmurc.

  • Johan Spohan 13:43 27.marec 2014.

    Ne, bo pa povprašal kaj je to. Morda jo zna šivilja.

  • Johan Spohan 13:45 27.marec 2014.

    So najboljši kandidati saj so najbolj sposobni lopovi in jih bodo drugi lopovi težko pretentali.

  • ennanova 08:39 28.marec 2014.

    Karizmatičen Štefanec ne rabi referencOb neki priložnosti sem pobarala Roka Praprotnika zakaj hudiča so vrgli puško v koruzo in odstopili. Odgovoril mi je, da je bil njihov namen zbuditi močno reakcijo ob izročenem odstopu pri predsedniku države, ki pa ...prikaži več je le-ta ni pokazal, ampak je odstop enostavno sprejel kot dejstvo. „Ste pa res zelo naivni, če ste kaj takega pričakovali od predsednika Pahorja!“ Kar pomnim g. Pahor še nikoli ni naredil odločnega, …http://za-misli.si/kolumne/elena-pecaric/1551-karizmaticen-stefanec-ne-rabi-referenc

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.