Slovenija
22656 ogledov

Stevanović se je pod pogojem PCT sestal s Pahorjem, to sporoča

Komentarjev 50
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ocvirke 12:57 04.oktober 2021.

    Narcis in politična ameba, predsednik brez moralne avtoritete, v svojem imenu znova sramoti državo...če gdo ima on težave.

    • Avatar Leon
      Leon 13:02 04.oktober 2021.

      Pahor pod vplivom ...https://www.youtube.com/watch?v=hQfSqGePNbM

  • Avatar Leon
    Leon 13:07 04.oktober 2021.

    Pahor bi moral že davno na smetišče ! Ali kot je zapisal nobelovec ; Po dolgem seznanjanju s svojo vlogo je človek naposled z njo tako tesno zraščen,da ne more več razlikovati svoje resnične osebnosti od tiste,ki jo igra .(Solženicin)

  • Tupamaros 12:58 04.oktober 2021.

    Poteza brez rezultata. Idiot je nasprotno stran speljal na svoj teren. Pri Pahorju že videno.

  • Avatar Leon
    Leon 12:59 04.oktober 2021.

    Špela ...s kom se je Pahor sestal ? Z rumenimi jopiči in Vardo ?

  • Avatar Zoran
    StarMačk 13:26 04.oktober 2021.

    To ni bil noben sestanek ampak srečanje dveh narcisov!

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 16:53 04.oktober 2021.

    Barbika izkoristi vsak trenutek da se kaže v medijih. Kje so inšpektorji v zaprtem prostoru brez mask ! Se dobro da ne more več kandidirati za predsednika.

  • QSprm 14:01 04.oktober 2021.

    Le kako si lahko sploh kdo drzne podvomit v rezimske dogme, je sporocilo tropa hujskacev talibanisticno navdahnjenega rezima in njihovih oprod. Protesniki so tako vedno ozanceni za nasilne, pa cetudi bi molili. Edini provokatorji nasilja so visoko usposobjeni inkasanti, poznani ...prikaži več tudi kot robocop pajaci. Uvedba enoumja, enopartijski sistem in sveta vojna proti nevernikom nima domovinske pravice samo tm nekje v eksotiki Kabula. Domorodna falanga teh izrojencev ne zaostaja za originalom.

    • Dusan12 14:30 04.oktober 2021.

      Še vedno loviš črve s fračo, bizgec zero I Q

  • Avatar jate
    jate 16:31 04.oktober 2021.

    ja pahorček,kdor organizira shode nosi odgovornost.zdaj pa ti mene poslušaj...kdor te prisili v cepljenje naj bi tudi nosil odgovornost,kajne ,BUTELJ BUTASTI...

    • Jernej65 23:00 04.oktober 2021.

      A so te prvezal za mizo? Boga reva, so pa res hudobni, ti tvoji strici, kar na jok mi gre. Pa tak si se upirala, da te ne bi cepili.

    • Avatar jate
      jate 06:35 05.oktober 2021.

      nisem se cepila,le zakaj bi se ...imam dobro kri,posebno ko jo komu izpijem

    • Jernej65 08:08 05.oktober 2021.

      Če si pa sama napisala, da so te prisilili. A slučajno lašež ti malo. Pa menda ja nisi lažnivka, a se ti že slučajno malo..... rola mogoče.

    • Avatar jate
      jate 18:53 05.oktober 2021.

      butelj,res pisala sem na splošno,če te kdo v nekaj prisili,ne pa da je mene nekdo prisilil

    • Avatar jate
      jate 18:54 05.oktober 2021.

      pridi daj v KP da te vidim kdo si

    • Jernej65 19:20 05.oktober 2021.

      Jej, jej, pri takih stvareh moramo biti dosledni. Hotel sem ti samo dokazati, kakšne neumnosti klanfaš. Takšnih ko sekajo vse povprek, nobeden ne jemlje resno, mogoče še enih par, ki so podobni tebi tu gori.

    • Avatar jate
      jate 19:22 05.oktober 2021.

      ajde starac pejdi spat

    • Jernej65 19:28 05.oktober 2021.

      Ti nisem jaz kriv če te oči pečejo, kaj se pa sprehajaš po Ljubljani, ko ni treba. Pa še tuširali so vas baje zastonj, da ne boste tako smrdeli. Pa Stevanovića pozdravi, dokler je še na svobodi.

    • Avatar jate
      jate 19:31 05.oktober 2021.

      šic

    • Jernej65 22:17 05.oktober 2021.

      Aja, prepozno, baje ni več na svobodi.

  • leonardo 16:48 04.oktober 2021.

    Mi lahko kdo pojasni zakaj imamo Slovenci predsednika? Za razkazovanje po modnih pistah imamo poklicne manekene. Torej naj gre v penzijo.

  • 55ca0cb418fe7f4267c1a6219d4af4d298d4ce60 13:39 04.oktober 2021.

    Sami organizatorji, ko pa nastanejo pizdarije pa noben nič ne ve... samo v Sloveniji noben nič ne odgovarja... sramota

  • rd2dmk2 14:38 04.oktober 2021.

    kolikor je Borut lep, pa vseeno ni obiskovalca, ker se z njim ni strinjal, ga vprašal , če je dan odprtih vrat v ustanovi na Polju na dan obiska. JJ pa bi si lahko postavil vprašanje, še bolj pa mi ...prikaži veči vsi..v tretje je na oblasti, pa nikoli ni ljudstvo veselo njegovega vladanja..in zakaj se ne borijo za njega tako kot leta 1988 . no zakaj Janez ?

  • h4ck3r 13:47 04.oktober 2021.

    Že ve kdo zakaj imajo . v imenu? Se je kdo zatipkal pri registraciji ali je to namenoma? :D

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 15:30 04.oktober 2021.

    zdaj pa res že vsak lahko h Pahorčku na kufe uleti. jaz jutri nima družbe za dopoldansko kavo, kaj če bi šla kar do njega. Škoda, da ima Slo toliko primitivcev, da ima osebek kot je Stevanovič tolikšno podporo.

  • Avatar erof
    erof 15:38 04.oktober 2021.

    to isto kot bi se predsednik države pšogajal z teroristom kaj jim terorist ponudi in kar precednik države odobri ... NI DRUGE RAZLAGE ... ZA PAHOREJEV DIALOG ... DIALOG JE POJEM KO NE VEŠ KAM SAM SABO SE GA BOJIŠ ...prikaži večA BOJIŠ PA HOČEŠ PREMIRJE ...

    • Janez_53 17:42 04.oktober 2021.

      Ko bi te vsaj razumeli, kaj hočeš povedati. A si kar v drugem razredu končal svoje šolanje?

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 14:24 04.oktober 2021.

    Janezku v parlamentu moč slabi, pa si želi nove volitve. Zoran je navidezni sovražnik njegov, a če pride v parlament, se bo pokazalo, da sta Zoran in Janezek le dve strani istega kovanca, ki ga bo narod prisiljen gledati do novih volitev.

    • Avatar jate
      jate 16:21 04.oktober 2021.

      jaka delno imaš prav...saj vsi politiki predno jih izvoli ljudstvo,čuda obljubljajo...hja bomo vidli je rekel slepi...volitve so kot loterija

  • Stane Adamič 19:49 04.oktober 2021.

    Srbi so nam ubili Cankarja, sedaj pripravljajo nov UBOJ oz. UMOR in tega tipa sprejme Predsednik Republike???

  • Stane Adamič 19:49 04.oktober 2021.

    Tporej naslednjii teden bom jaz rfazbijal po ulicah in me bo sprejel Predsednik Republike???? Zdaj pa mi je dokončno padel jermen dol.

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 22:25 04.oktober 2021.

    Stevanović bi verjetno imel večji uspeh, če bi se pogovarjal s slko manekena; "miška to mi dilaj"

  • bljitva 12:40 04.oktober 2021.

    tega jugo psihopata je treba sam prijet za vrat, zvezat in strpat v prvi pripor... ne pa da ga še lolek od pahorja vljudno vabi na pogovore in mu reklamo dela... pa lepo vas prosim, kam pa pridemo, da nas ...prikaži več bo nek aberveznik iz balkana komandiral in izsiljeval??

    • h4ck3r 13:55 04.oktober 2021.

      Vem pa za mesto v Sloveniji v katerem so trenutno zelo veseli, da se več ukvarja s protesti kot pa z vlogo mestnega svetnika. :D Drugače pa ja...narcis na kvadrat, ampak zna pa poskrbet da se govori o njem, to pa moram priznat.

    • Ender3 14:34 04.oktober 2021.

      Aktivisti in vaši prazni komentarji, slabo se vam piše, z ali brez Stevanovića, ker vladnega bolnika, lustrira ulica .

  • Stane Adamič 13:45 04.oktober 2021.

    Niti pod razno si nisem predstavljal, da smo tako nizko, da predsednik Republike sprejme napol kriminalca v predsedniško palačo??? A veste, kaj to pomeni za ljudi, delovne ljudi, doktorje, športnike... po 1. leto čakajo, da jih sprejme Predsednik Republike? Tukaj ...prikaži več pa imamo nekega občinskega svetnikka, kateri je v navezi z Ljubljanskim kriminalnim podzemljem in z pomočjo naših UDBAŠEV naredil dva MITINGA za zrušitev oblasti ( v prvem primeru je po moji oceni sodelovalu tudi policija) in TIPA povab

    • Ender3 14:29 04.oktober 2021.

      Niti pod razno se ne predstavljam politiko, ki za ohranitev položajev in statusa rabi aktiviste in trole, da jo protiplačilu podpirajo. Oni drugi pa Instangram, in ankete, da se vidi, da obstoja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.