Slovenija
26143 ogledov

"Stevanovića ne gre podcenjevati"

Komentarjev 85
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • krucefiks 08:37 02.oktober 2021.

    Nekaterim zgleda da 30 let lopovščine in obubožanja naroda ni dovolj,da kritizirate ,Zoran ma jajca da se vsemu temu konča .Narod ,ko bodo volitve pojdite volit ne pa da 60% volilcev ne pride ,pol pa jokanje in stokanje???.Avtomatsko dobi položaj ...prikaži več JJ in SDS,saj ostanejo le njegovi privrženci .Važno da se udeleži cela Slovenija,pol pa naj vlada kateri zmaga in pika

    • krnekina12 09:11 02.oktober 2021.

      Izkoriscanje neumnih antivaxerjev se ne pomen jajc met.

    • bogdan76 09:30 02.oktober 2021.

      krucifiks,,,tisi pares praznoglavec nakratko balkanc iz itega gnezda sta oba žal.

    • smoljo 11:45 02.oktober 2021.

      Bogdan 76 severni balkanc pa ti ,al kk?krnekina12 a tebi pa voska zmankuje spet ...

    • Matjaž Kotnik 13:19 02.oktober 2021.

      A bo zdaj, kar na enkrat ratav poštenakar. Naj vse svoje grehe obelodani, pol ga pa še jaz volim.

    • popokatopetl 23:25 02.oktober 2021.

      Bojim se da je tale še eden izmed politikantov ki gradijo svoj politični model na znani tezi da je narod glup.

    • Avatar Leon
      Leon 10:02 03.oktober 2021.

      Vsak ima pravico izraziti svoje mnenje ostalo je odvisno od volivcev .

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 07:23 02.oktober 2021.

    Škoda, ker zatiranje državljanov in njihov upor vedno znova izrabijo politiki, ki jim je edini cilj priti do korita.... Ne vem sicer kam spada Stevanovič, je pa pozitivno, da se je zbralo toliko protestnikov...

    • matermila 07:31 02.oktober 2021.

      Če razmišljam "na glas": Stevanović je bil pijani policaj,odpuščen,Bil je zavarovalniški agent,ki je zaradi goljufije bil odpuščen,kupil je pohištvo za svoj dom na tuj račun in še kaj bi se našlo.Po naštetem se moram vprašati,kakšni so ljudje,ki bi ga volili ...prikaži več in ki ga podpirajo? Da je raja nezadovljna z ukrepi vlade,OK,ampak da podpreš takega človeka,mu moraš biti vsaj malo podoben,ali pa imaš spomin kure nesnice.Žal je takih v Slo. vse preveč.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 08:42 02.oktober 2021.

      Ja, takšnih in še dosti hujših najdeš tudi v parlamentu in predvsem v vladi, tako, da je omenjeni Stevanović za njih kot "kriminalec" pravzaprav "sitna riba"....

    • Stane Adamič 10:55 02.oktober 2021.

      Pa daje mi že enkrat povejte, kje konkretno ste tako zatirani, kje se reveži nahajate?????, da vam pridemo pomagat?

    • brencl47 11:04 02.oktober 2021.

      Žal take imamo - npr. Leljak, ki je bil v yuarmiji KOS-ovec in potem prevarant, ki je ogoljufal kar nekaj Mariborčanov in bank, Bavčar, ... .

    • pravičnik77 12:15 02.oktober 2021.

      @matermila... a zdejšnji ali pa prejšnji na oblasti so oz. so bili kaj boljši? en kup kriminalcev

    • popokatopetl 23:26 02.oktober 2021.

      "Če razmišljam "na glas": Stevanović je bil..." ---- Začetki kariere v nekih elementih spominjajo na plemenitega Zmageca

  • Avatar jezeran
    jezeran 07:44 02.oktober 2021.

    Če je to naš edini izhod, smo v totalni riti. Človek ni nič boljši kot lopovi na oblasti.

    • krucefiks 08:31 02.oktober 2021.

      kandidiraj ti,ali pa tiho bodi,nimaš pojma,verjetno si janšist al kako,ali najbolje da ni nobeden al kako,anarhija ti odgovarja

  • Naklonsky 09:38 02.oktober 2021.

    Nobenega lopova ni za podcenjevati.

    • Ender3 15:02 02.oktober 2021.

      Res je, enega podcenjujemo že 30 let, dela škodo, ne/hodi po sodiščih in za povrh si lasti vlogo premierja.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 09:55 02.oktober 2021.

    Kako to, da vsem tem "strokovnjakom" ni jasno, da to niso antivaxerski protesti? Ta človek je samo sprožil izbruh nezadovoljstva, ki se že dolgo nabira zaradi korona tiranije nad 80% zdravega in imnunega prebivalstva.

    • Dusan12 13:22 02.oktober 2021.

      Bravo, kakšne izgovore boste še privlekli na plano, tvoji možani so imuni na zdravo pamet

    • Ender3 15:34 02.oktober 2021.

      bugmenot👍, če imaš opozicijo, ki ne opravlja svojega dela, se vedno najde iz ozadja nekdo, ki mora opraviti takšno vlago. Ne podpiram takšen populizem, a to je bilo pričakovano, ljudje imajo vsega dovolj in potrebujejo nekoga, ki bo poizkusil prekiniti vladno enoumje.

    • popokatopetl 23:33 02.oktober 2021.

      Meni se zdi da ta izbruh nezadovoljstva ni prav nič slučajen. Da vlada že precej časa trdo dela, da bi do njega prišlo. Izgleda sicer na prvi pogled nelogično, ampak mislim da je tudi njim že dolgo kristalno jasno, da ...prikaži več brez čudeža ne morejo zmagat na naslednjih volitvah. Tako dogajanje jim na prvi pogled škodi, ampak ideja je da bi še precej bolj škodilo drugi strani in prevzelo neopredeljene volilce.

  • duc1 17:55 02.oktober 2021.

    V 90 MAROJEVIĆ ZDAJ PA STEVANOVIĆ.A STA KAJ V ŽLAHTI-SORODSTVU GLEDE NA ISTE FORE.

  • Stane Adamič 10:47 02.oktober 2021.

    Stevanović v navezi z Ljubljanskim podzemljem z Srbskimi koreninami in pa seveda z našimi domačimi UDBAŠI, ja to je eksplozivna zmes. Upam, da pristojni razmišljajo v tej smeri, če je še kaj Slovenstva v nekaterih na odlučujočih položajih.

    • smoljo 11:49 02.oktober 2021.

      Na takih polozajih ,kot jih navajaš so Slovenstvo že davno prodali in to od leta 89 z Roškimi akterji na čelu ...

    • Ender3 14:54 02.oktober 2021.

      S.A trenutno v vladni koaliciji za to ni pristojnih edino, kar jim ostane je propagandni populizem, aktivizem in nastavljanje svojih preverjenih kadrov.

  • bogdan76 08:20 02.oktober 2021.

    Nisko smo padli danam južnaki vsiljujejo jugopolitiko kje je zavest Slovencen rešili smse fašistov in nacistov jugo komunistov senemoremo in domačih udbošpicljev.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 08:46 02.oktober 2021.

      Sklepam, da si član SDSsovcev, ker imaš v komentarju 11 slovničnih napak, da o stvarnih niti ne govorim..

    • Dusan12 09:45 02.oktober 2021.

      Levičarji razmišljajo, da bi ob boku Dejana Židan, poslali tudi Karla Erjavca v deželo sonca in petja na jug Afrike, kraljevino Esvatini Umbaso veSwatini zaprosit kralja Mswati lll, za enega od sinov ,ga pripeljati v Slovenijo, kjer bi ga okronali ...prikaži več za kralja Slovenije, Dejan trdi, da bo kralj skromno živel, nastaniti ga mislijo v delavskem domu v bližini Fužin, in bomo peli in bobnali, obljubili so mu, harem žena, Tinco, Natašo, Tanjo, ter vročekrvno Alenko tudi nas Slovencev je samo 1 . 300.000

    • smoljo 11:56 02.oktober 2021.

      lluckyss,mnda ded piše v narečju,matr se nismo tk učili na ulicah ....narečje se da razumet tudi napisano,samo tt klipan nena zna pisat ,čuj lega ,oštja

    • Kirka 13:38 02.oktober 2021.

      Bogi bogi76, ti si SDSšpicelj ki sega nemoremo rešiti in padaš zmerajbolj nisko, tako da boljnisko nemoreš. Bogi bogi!

    • Ender3 14:50 02.oktober 2021.

      Zanimivo, koliko up.imen aktivistov se danes oglaša na prosto soboto. Jajoševa mladina si daje duška.

    • Janez_53 14:51 02.oktober 2021.

      Bogdan ti si verjetno tudi južnjak, ker o slovenskem jeziku nimaš pojma! Če si pa po naključju Slovenec, pa bi te moralo biti sram v dno duše. Saj te tričetrt južnjakov prekaša v znanju slovenskega jezika!!!

  • b33ab25186006cead7364298e6e8c765c70692f1 08:55 02.oktober 2021.

    Je pa Stevanović prav rekel,da je sistemska korupcija v vseh porah sistema,da se nimaš nikomur pritožiti... .Kar velja tudi za Kulibane.

    • Dusan12 09:49 02.oktober 2021.

      On samo ponavlja tisto , kar mi že 70 let vemo a ne ljubimec mladih, pa še blond punce je oplajal mister Turk

    • Dusan12 09:54 02.oktober 2021.

      Skakšno visoko izobrazbo, pa se lahko pohvali ta Stevanovič a je keramičar, ali knaufar, takih je največ v policijskih vrstah, in kmalu se izkažejo in fašejo brco v rit

    • b33ab25186006cead7364298e6e8c765c70692f1 12:03 02.oktober 2021.

      Jaz vem,da so vodje okolišev,višji policijski inšpektorji,direktorji vojaške obveščevalne službe....,orodijarji,trgovci.... .

    • Detel5ica 12:34 02.oktober 2021.

      Ja pa ravno on to očita, sam je pa poln korupcije,lenobe in kriminalnih dejanj.

    • b33ab25186006cead7364298e6e8c765c70692f1 12:45 02.oktober 2021.

      To je tudi res,ampak kar prov pove....,Slovenija je vsa v sistemski korupciji in za to so najbolj odgovorna sodišča.

  • rd2dmk2 09:26 02.oktober 2021.

    dragi moji en balkanc vam gre v nos..ja taje mal drugačen, ta lahko zmaga.. čeravno bolj težko, ker v sloveniji je preveč različnih balkancev, pa so na žalost tudi ti skregani med sabo. ampak najdejo pa možnost v naših slovenskih ...prikaži večh vrstah. zdej pa prosim nehite bluzit in začnite naštevat vse s koreninami od tu in tam.. največkrat ste omenili že slavnega sultana, zdej pa še druge seštejte pa da vidimo kolk še Svarunovih potomcev obstaja in kolk je gastarbajtarjev.

  • QSprm 19:36 02.oktober 2021.

    Radikalni korona obsedenci vseh dezel so talibanisticna falanga . Brezglavo teroriziranje lastnega ljudstva je samo ena od znacilnosti teh izrojenih pajacev. Bolestno siljenje v cepljenje proti gripi, za kar ni ene same smiselne razlaga, pa druga bebava oslarija. Ljudstvo ima ...prikaži več teh psihoticnih sarlatanov dovolj in cas je za odhod na smetisce zgodovine.

  • eminenca 14:11 02.oktober 2021.

    gneča že spet ... ah moje mnenje je , da protestniki še niso tud volilci, ne vem ... po mojem ni tko enostavno, razen, če je zadej nek suport, tak al drugačen predvem finančni ... ja poj bo pa šlo ...prikaži več ... mojega glaso ne bo nihče dobil , razen če mi dobro plača, sicer je debata brezpredmetna

  • lovro4 15:10 02.oktober 2021.

    Tale Zorko je strokovnjak, kot so tisti na IJS za epidemijo, ki je ni. Na kratko, nima pojma, ali pa se samo dela bedaka. Brez veze. Kje najdete take buxeljne?

  • marko345 21:43 02.oktober 2021.

    Ko bodo stroji v večji meri prevzeli dela, ki jih sedaj opravljajo t.i.slovenski državljani, se bo narod znebil kriminala vseh vrst- preprodaja orožja, prevoz beguncev,itd, ter prenehal hranit in oblaćit številne družinske ćlane teh t.i slovencev. Ja do tega mora ...prikaži veča priti, že sedaj imamo v parlamentu dva taka, hrvat in srb. Narod streznite se že enkrat.

  • Avatar DvaPlusDvaJe4
    DvaPlusDvaJe4 13:30 02.oktober 2021.

    Ne gre se ga podcenjevat ja, tip se bori za ustavo in človekove pravice. Sploh pa ga samo žalite, da bi bil tiho. Kaj ma veze kakšen je bil in kako mu je ime, mogoče ga je ravno to popravilo ...prikaži več v razmišljaju. Vsak enkrat postane dober. Če bo slab/dober se odloča človek vsak dan sproti.

    • bljitva 14:27 02.oktober 2021.

      tip se bori samo za sebe in svoj preboj v parlament,za vse ostalo mu je popolnoma vseeeno...navaden balkanski blafer in manipulator, protest proti PCT je samo krinka in reklama....NAIVNEŽI, NE NASEDAJTE.

    • Ender3 15:51 02.oktober 2021.

      bljitva, nekaj podobnega se je nekoč zgodilo na Roški in njen akter se prebija že 30 let po parlamentu in vladi. Ko jim to, stopi v glavo jim je razen za osebne interese, za ostale vseeno. Isti vzorci, samo novi obrazi.

    • Avatar jate
      jate 18:11 02.oktober 2021.

      tudi JJ ni neki čistokrvni Slovenec ,marne?

    • mirror 19:29 02.oktober 2021.

      JJ je za vas Šiptar. Seveda če iz hudobije nonstop to ponavljate.

    • Avatar jate
      jate 04:49 03.oktober 2021.

      miror nisi štekal zakaj sem to napisala,ja res je ,le malo katerim je dano,da znajo moje komentarje brati med vrsticami,naj obrazložim...sama sem Slovenka,pa toliko imate čez balkance,medtem ko častite balkanca trenutno na čelu...epilog-sploh ni pomembno poreklo ,temveč,da si ČLOVEK,niso vsi ...prikaži več balkanci slabi,kot niso vsi Slovenci dobri...

  • mirror 19:34 02.oktober 2021.

    Ta kranjski priseljenec ni kaj prida oseba. Brezposeln, iz policije so ga vrgli zaradi uporabe strelnega orožja med službenim časom in zato ga ne kujte v nebesa. En kruhoborec, ki upa da bo brez truda preko naivnih volivcev prišel na poslansko mesto.

  • lucrecia_vesna 16:16 02.oktober 2021.

    Edino kar jaz lahko rečem, da na volitve ne grem odkar imam volilno pravico, ker ni za koga volit. Jasno pa je da Janši glasa ne dam zato pa se moj glas vedno ukrade in to se ve da ga ...prikaži več ukrade prav Janša, ki mu se kako odgovarja, da nas čim več ne gre na volitve, da si lahko glas obdrži

  • bljitva 14:30 02.oktober 2021.

    ta balkanski blefer in manipulator, ki se imenuje Zoran Stevanovic skuša preko neke teme kot je zdaj slučajno ta PCT, prilezti v parlament, neuka in polpismena raja mu pa še štango drži in se tega niti ne zaveda.

  • bogdan76 06:48 03.oktober 2021.

    rdeč fašist pod črno srajco.

  • Avatar jate
    jate 18:21 02.oktober 2021.

    Dragi čistokrvni Slovenci,med njimi sem tudi jaz,ampak roko na srce ,če ne bi bilo tako imenovanih "jugovičev",kot jih naslavljate,ne bi nihče šel na ulice iskat svojo pravico,kajti večina Slovenci ne vsi raje sedijo doma na kavču in čakajo na ugodno ...prikaži več rešitev...in ja še dobro da jih imamo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.