Gorenjska
18480 ogledov

Sto let je sameval, pogorel je že predhodnik

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 19:01 27.september 2022.

    sto let pa ni bila prazna. sam se spomnim da je okoli leta 1980 tam bilo skladišče žita in moke, in kadarkoli sem tam vzgodnjih jutranjih dnevno šel mimo so bili tam celi kupi na tleh žita in seveda tudi ...prikaži veči miši in podgan, tako, da priznam da se mi je kruh tiste čase kar malo gabil.

  • urban0 16:45 27.september 2022.

    To je največja sramota za Kranj za Slovenijo in za kulturno dediščino, saj zgorevajo in se rušijo ali zorijo najlepši kulturni objekti v celi Sloveniji namesto, da bi se obnavljali tako kot se je v Ljubljani Cukrarna...

    • brencl47 12:26 28.september 2022.

      Kakšna kulturna dediščina neki? Podrtija - denarna jama brez dna in blagor za vse, ki bi se z gradbenimi predelavami omastili na račun davkoplačevalcev. Tudi za Cukrarno bi bilo veliko ceneje in koristneje, če bi jo podrli in na njeno ...prikaži več mesto razširili Onkologijo, pa še kako dotrajano kliniko zraven!

  • srecko9 22:54 27.september 2022.

    Pisec članka pravi da je bil objekt 100 let zapuščen kar sploh ni res. Ko sem še hodil v Iskrsko šolo 1975-1978 je bilo tam skladišče moke in dnevno so se tam vršila pretovarjanja. Je pa res da je objekt ...prikaži več propadal po denacionalizaciji.

  • srecko9 23:00 27.september 2022.

    Objekt je bil v poslovni rabi kot skladišče moke še med 1975 in 1978. Smo opazovali pretovarjanje ko smo hodili v Iskrsko šolo. Propadati je začel po denacionalizacijskih postopkih.

  • Pierre 12:40 28.september 2022.

    Slovenci zgledno skrbimo za svojo kulturno dediščino, a ne?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.