Magazin /magazin/vip
35096 ogledov

Stojan Auer se vrača z legendarnim šovom Poglej in zadeni!

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • fuckZ24 07:30 08.oktober 2023.

    Poglej in se zadeni v vsako slovensko vas. Predlagam popuste za društva upokojencev, vaške posebneže, volivce SĐS. Za popestritev programa pa freak show. Brkato žensko, človek-slona, najmočnejšega človeka u svemiru pa i šire, pokaži kaj maš... cirkus fantastikus.... večeras u vašem gradu.

    • fuckZ24 07:34 08.oktober 2023.

      Aja, neposredni prenos bo na kakšni toptv, sponkatv ali kakšni drugi lokalni tv pistaji z dometom 10 gledalcev.

  • Avatar Leon
    Leon 07:27 08.oktober 2023.

    Seveda je pozabil povedati ,da gre za promocijo hčere Sandre .

    • Avatar Garancija
      Garancija 10:14 08.oktober 2023.

      Vse za osovraženo sandro,ki je noben ne mara

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 19:16 08.oktober 2023.

      Tudi, če ni povedal je dovolj razvidno, da on mora pred penzionom še nekaj malega zaslužit, Sandra pa verjetno kaj dosti itak ni sposobna.

    • fuckZ24 20:11 08.oktober 2023.

      Dobri ste, da sploh veste, da je tam ena Sandra. Jaz pojma nimam, kdo je to. Pa me niti ne briga.

  • Avatar Zoran
    StarMačk 10:04 08.oktober 2023.

    Ne da se mi tega prebirati zato me zanima samo ali se bo Aurer s tem šovom vrnil v spodnji ali zgornji Duplek?

  • wolfenstein 13:08 08.oktober 2023.

    Šov je bil legendarni, ker je narod takrat imel na izbiro le TV Ljubljana 1, TV Ljubljana 2 (redki srečneži v osrednji Sloveniji) TV Koper (ki je še danes na istem nivoju, kar se kvelitete tiče), tisti blizu meje še ...prikaži več Zagreb 1 in Zagreb 2. In tu se je zadeva zaključila. Če že na hrvatijo, ki je bila takrat za stopnico višje od slovenskih programov, ni bilo nič pametnega, so bili gledalci dolge zimske večere čez vikend prisiljeni gledati ljubljenca starih mam v sila povprečni oddaji.

    • fuckZ24 14:40 08.oktober 2023.

      Vsaj v Lj (in verjetno tudi po drugih mestih) smo takrat že imeli prve kable in krožnike. Lokalna samoiniciativa, ko se je komšiluk vzel skupaj.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 19:18 08.oktober 2023.

    OMB in v občinstvu bodo sedeli ta najbolj zarukani kmetavzarji iz vse Slovenije.

  • Kmodri 22:37 08.oktober 2023.

    Pravilni naslov bi bil: Poglej in se zadeni!

  • Kmodri 17:11 08.oktober 2023.

    Vse za keš!

    • Tomaz_321 06:08 09.oktober 2023.

      Najbrž.... pa menda ja ne bodo delali zastonj? Ti delaš zastonj?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.