Slovenija
287 ogledov

STOP! Reklame

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ejsi_Disi 09:33 14.februar 2015.

    He he, res smešno, ko nepismeni ljudje nekaj pametujejo. Veš, obstajajo adblock programi, ki blokirajo vse reklame. In lahko v miru bereš članke.

  • vseimam 10:01 14.februar 2015.

    ABP

  • JONIJONI 11:41 14.februar 2015.

    ABP in reklame izginejo.

  • asmas 13:50 14.februar 2015.

    hvalasem kar v letih glede računalniške tehnologije

  • asmas 13:51 14.februar 2015.

    smej se sebi debil.ko bi bil ti toliko star kot sem jaz bi verjetno sedel na klopci pred hišo in si grez prezeble kosti.Mulc nesramen

  • Ejsi_Disi 15:40 14.februar 2015.

    Prvič, me ne poznaš in ne veš koliko sem star. Drugič, glede na izražanje je gladko jasno kdo je debil. Sicer sem mislil, da si računalniško nepismen, ampak si očitno tudi funkcionalno nepismen.

  • asmas 20:49 14.februar 2015.

    po tvojem izražanju sodeč nisi niti polnoleten.vzemi dudo in spat ,cikcakj e že zdavnaj mimo

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 22:55 14.februar 2015.

    če bojo vsi uporabljal ad-block ne bo več zastonj interneta sam tok an...tko da fajn je da kdaj pa kdaj tud pustiš stranem da pokažejo kkšno reklamo. s tem jim v bistvu "plačaš" brez da bi jim dejansko kej dnarja dal.

  • Ejsi_Disi 09:26 15.februar 2015.

    Z odgovorom si potrdil mojo zgornjo trditev. Očitno ti pri tvoji starosti že seka na otročje.V glavnem, lep dan, z bedaki pa se ne mislim več ukvarjat.

  • Papaja Popi 09:43 14.februar 2015.

    Povej konkretno kateri program je dober.

  • asmas 09:05 14.februar 2015.

    PRAV ZARADI IDIOTSKIH GROZNO MOTEČIH REKLAM NA VAŠEM PORTALU VAS ZELOOOO MALOKRAT OBIŠČEM IN VAS ZOPET DOLGO NE BOM.VAŠE REKLAME SO MOTEČE IN UPORABNIK NE MORE V MIRU PREBRATI ČLANKATOLIKO ZBOGOM IDIOTI REKLAMISTIČNI

  • asmas 13:51 14.februar 2015.

    smej se sebi debil.ko bi bil ti toliko star kot sem jaz bi verjetno sedel na klopci pred hišo in si grez prezeble kosti.Mulc nesramen

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.